Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

aynen katılıyorum.erkekler büyük göğüs seviyo ama öle inek memesi gibi olanları değilkaydirigubbakcemile3 ama inanın silikondanda hoşlanmıyo çoğu yapma duruyomuş ki öle zaten:KK3: doğal arıyolar paşazadelerkaydirigubbakcemile2

benimkiler 90 göğüslerimle çok mutluyum da :-)
benimde dudaklarım dolgun değil napim sevgilime dolgun yerlere say diyorum kaydirigubbakcemile3

ele avuca gelen diri ve dik olsun beğenirler bence yoksa 90-95 ama inek memesi gibi sarkık kocaman bişi istemezler gibi geliyor .sempatiksalakcinni

benimkiler 90 göğüslerimle çok mutluyum da :-)
benimde dudaklarım dolgun değil napim sevgilime dolgun yerlere say diyorum kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: cok guldum buna yaa
aynen benimkinide olctum 90 cikti ama ne belim 60 nede kalcam 90:KK70:
amaan manken olmayi dusunmedigime gore sorun yok

gercekten dudaklardada irilik ariyorlarmiki?
ben sahsen cok iri dudaklari begenmiyorum mesela zuhal topalinkiler fln guzel gelmiyo bana...

gercekten dudaklardada irilik ariyorlarmiki?
ben sahsen cok iri dudaklari begenmiyorum mesela zuhal topalinkiler fln guzel gelmiyo bana...

Canım zuhal topal'ınkiler dolgundan ziyade çok geniş.
Dolgun deyince akla angelina geliyor malum.-tatlicadiarzu-
Erkeklerin yüzde en dikkatini çeken şey gözlerden de önce dudaklarmış.bilmiyorumkismile
Pislikler.:eek:klava:

benim dudaklarım dolgun güzel durduğunu söylüyolar ama gögüslerim 80. normal yani ama bana küçük gibi geliyo çıplakken

bnde kalcalarla gögüslerin ters orantılı olduğunu düşünenlerdenim....harika kalcalarım var ve gögüslerim kücük..sadece kendime bakarak sölemiyorum harika kalcaları olan kadınlara bakın iri iri gögüsler göremezsiniz..shakira ve jennifer lopez mesela bende zaten gögüslerimi onlarınkilerin boyutuna getirmek istiyorum dha fazlasını istemiyorum...idolüm shakira:))

alt demek bedeninin ölçüsü yani göğsünün altı üst ise sırttan memelerin ucunu içine alan daire nin ölçüsü örn alt 75 cm üst 80cm 85 cm ise c 90 95 cm d 100 105 cm dd oluyo
olumunekankayizsmile

göğsünüzün ölçüsü 75 c veya 75 d ise sert ve sarkmamışsa göğsünü gere gere gez arkadaşım sınavı geçtin dmektir:lepi::teytey:

kızlar bu kadar kafaya takmayın. nasıl bir adama aşık oldugunuzla ilgili. ben de çoook kafaya takıyordum, nişanlım ne der beğenir mi vs. nişanlıyken konuşmuştuk hiç sorun değil demişti ama ben yine de emin olamıyordum... 20 gün once evlendik. hiç de bir problem yok. biraz büyüse dediğimde de "niye ki, ne gerek var boyle iyi diyor" yalan da soylemiyor, hayatta yalan soylemeyi beceremez, tanıyorum. 2-3 sene geçtigi halde hâlâ kocamın yanında çıplak duramıyorum diyenler vardı. oyle bişe yok çok şükür, siz de kendinizi şartlamayın kötü olacak beğenmeyecek diye... küçük bile olsa sütyenle, dekolteli bir kıyafetle gayet de hoş duruyor küçük göğüsler de, beğenir yani sizi seviyorsa... olmayan bişe için şimdiden can sıkmaya değmez bekar kardeşlerim...

bence zevk meselesi,ama genelde ben büyük sevdiklerini duydum ki benim eşimde öyle ama öyle inek memesi gibi olmasına da gerek yok diyo ..
zaten bedenine uygun geceliklerde göğüs kısmının boş kalması senin kendini sexi hissetmene engel oluyor bence..
mesela benim eşim bana kaç defa gecelik alıp geldi ama hiçbirini giyemedim.
çünkü olmadı!!!!
geceliğin her yeri üzerime cillop gibi oluyo ama göğüs kısmı boş düşünün yanii
bu takıntı değil gözle görülür gerçek oluyor bazen ...
eşim o gecelikleri alırken kimbilir ne hayaller kuruyor kimbilir ama hepsi boşşş
çok üzgünüm çok ama ne yapayım Allah sağlık versin
bu gidişle zaten silikonlı olucamm karar verdim de onada para lazım mafoldumben

aynen cnm...insan onlar olmadan kendini çokda seksi hissedemiyo..:çok üzgünüm:benim eşimde ne öyle inek memesi gibi diyo.büyük sevmiyo ama benimkilerledeilgili olarak arada espirili bi kişilk olduğu için benim kafama taktığım espiriler yapıyo yanim.ama büyütebilmem içinde hiç masrafa katlanmıyo beyfendi:kızgın:
neyse cnm artık masrafsız yeni formülü uygulamaya devam edeceğim bakalım..

her erkek büyük göğüsü sever :)

cnm benm arkadaşımın göğüsleri büyük.eşide küçültmesi için elinden geleni yapıyor..:mymeka:yani bunun doğru olduğunu düşünmüyorum.bence erkekler büyüklükten ziyade ele avuca gelecek dolgun ve dik göğüs seviyor:kedi:

X