Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

evet canım hala tam olarak anadan doğma duramadım karsısında ya loşşş ışıklar olucak yada gecelık esimde alıstı zaten sesını cıkarmıyo ama ben ıstıyorum daha kadınsı gozukmeyı bandın gelısmelerını yazıcam bunun ıcın topik actık ordanda takip edebilirsin deowell bant kullananlar buraya diye opt canım

boyut yüzünden işlevini kullanmaya çekinenler var ama :/ canımm yapma ya takmıyomuş gibi yapamaz mısın en azından. o esnada vücudu saklamak çok konsantre bozar ama. önce kendin için bunu aşmalısın. hem düzenli bir ilişki ile fark ediyor cidden.

ya arkadaşlar kadınlar her şeyin üstesinden gelir. bir senelik bir ilişkim var ve tabi sınırları aşmadan bişiler yaşıyoruz erkek arkadaşımla cinsellikte kadın hakimiyeti eline aldımı sorun kalmıyor korkmayın ipleri elinize alın benim ilk deneyimim olmasına rağmen işe yaradı göğüslerinizi saklamayın onun sizi böyle kabullenmesini sağlayın erkelere zevk veren göğüsler değilki yalnızca dikkatini başka yönlere çekin ben erkek arkadaşıma ilk amacımın onu mutlu etmek olduğuna inandırdım eee oda sap değil çabalarımı görüyor ve oda beni mutlu etmeye çalışıyor göğüslerimi hiç sorun etmedi allah var şimdi yukarda. evlendiğimizde çocuk olunca büyür düzenli cinsel hayatımız olduğunda büyür gibi şeyler söyleyip teselli ediyor beni boshayallersmile yani diyeceğim şu ki kendinize güvenin korkmayın erkeler bizi böyle kabul edecekler ama tabi göğüs büyütme çabalarına(bunu kendimiz için yapıyoruz erkekler için değil) devam umut kesmek yok her nekadar aynaya bakınca umudum kırılsada allahtan umut kesilmez

valla bnce gögüs boyutunu takmıorlar kesinlkle..benm gögüslerm 75 C şuan aynı zamanda modellik yapıorum .Fizigimi kullanıorum yani..hersyden cok genel görünüm güzelllgne bakıolar...benm yüzmde modellk yaptgmdan anlasldgı üzere çirkin degil.ama erkek arkdasm senn fizgn,yüzünden cok daa güzel dedi..Ama ,Gögüslerim büyük mü hayırr...

karşıma hangi erkek çıktıysa hepsi bayan için çok önemli diyolar ama büyüklükten ziyede sarkık olmasını istemiyoalr, yani biraz küçük olsun ama sarkık olmasın, küçük gögüsler bi doğum yap büyür, bu yüzden aslında çok büyütmemek gerek 80- 85 ideal idealdüşünüyorumbuyrunnnnnnnnn

ben eskisi kadar uğraşmıyorum ama erkek arkadaşımın garip tavırları yüzünden bazen gaza gelip bişiler yapmak istiyorum.
televizyonda reklamlarda falan nerde iri göğüslü kadın görse, göğsee bak maşallah diyo ya da ne bilimm göğüsle ilgili sürekli bişiler söylüyo misall göğüssüz kadınnn salçasızz yemek olmazzz:)) ama bi yandan da küçücük göğüslerimi çok sevdiğini söylüyoo:S
dolgunlaştığı zaman hemen anlıyo, büyüyoo büyüyoo diye seviniyo bi keresinde baya dolgunlaşmıştı, ele avuca geliyodu az çok, az biraz daha büyüsün bana yeter dedi:)
aslında onun da istediği benimki gibi biraz göğüs fazlası değil:KK43:((
ama ben eski müdavimlerdenim ve o kadar çok uğraştım ki bişi yapmaya derman yok:KK43:

ben eskisi kadar uğraşmıyorum ama erkek arkadaşımın garip tavırları yüzünden bazen gaza gelip bişiler yapmak istiyorum.
televizyonda reklamlarda falan nerde iri göğüslü kadın görse, göğsee bak maşallah diyo ya da ne bilimm göğüsle ilgili sürekli bişiler söylüyo misall göğüssüz kadınnn salçasızz yemek olmazzz:)) ama bi yandan da küçücük göğüslerimi çok sevdiğini söylüyoo:S
dolgunlaştığı zaman hemen anlıyo, büyüyoo büyüyoo diye seviniyo bi keresinde baya dolgunlaşmıştı, ele avuca geliyodu az çok, az biraz daha büyüsün bana yeter dedi:)
aslında onun da istediği benimki gibi biraz göğüs fazlası değil:KK43:((
ama ben eski müdavimlerdenim ve o kadar çok uğraştım ki bişi yapmaya derman yok:KK43:
bnce ona göğüslernden memnunmuşsun gbi davran ve ona onun kussurlarnı söyle hyr yani her insan kusursuz olmak zorunda mı seni eliştrmek ona mı kaldı seni üzmek ona mı kaldı tmm yorum yapsın ama seni üzmycek şeklde ypsın şu erkeklern tatmnszliği yok mu beni delrtyo sanki bay mükemmel :enbuyukkk:

Herkez kendinde olmayanı istiyor ispatlandı bu k.k de :))
ben 90 bdn sutyen takıorum ama ben kucucuk goguslerı olan narin kızlara bakıp imreniyorum. bence bayanda küçük göğüs çok hos , narin duruyor ..
benimkiler de şöyle 75 yada 80 olsa cok guzel olurdu be :))
not : ( evlı olmadıgım ıcın olaya bukadar masum bakıyor da olabılırım :)

erkeklere gelince : duydugum kadarıyla ne buyuk nede kucuk ıstıyorlar ..

dolgun,diri ,dik göze güzel görünen ğögüs istıyorlar..
istemeye hakları varmı ? bence yok .. hangı kadın vardır kı kocasının yada sevgılısının cınsel organından memnunsuzlugunu dıle getırsın de ondan daha ıyısını ıstesın ?? ..

aç gözlu bu erkek mılletı ayrıca bencıller .. bulduklarıyla yetınmeyı ogrenmelerı lazım o zaman sorun falan kalmaz

bnce ona göğüslernden memnunmuşsun gbi davran ve ona onun kussurlarnı söyle hyr yani her insan kusursuz olmak zorunda mı seni eliştrmek ona mı kaldı seni üzmek ona mı kaldı tmm yorum yapsın ama seni üzmycek şeklde ypsın şu erkeklern tatmnszliği yok mu beni delrtyo sanki bay mükemmel :enbuyukkk:

beni gerçekten mutsuz edecek şekilde söylese mahvederim zaten. hem öyle diyo hem olmayan göğüslerime en güzel yerin bayılıyorum bunlara da.. sanırım sırf beni mutlu etmek için:KK43:( böyle davrandığı için ben de büyüsün istiyorum:KK43: ben onun göbeğiyle çok dalga geçtim zaten ondan yapıyo olabilirrrr:))

beni gerçekten mutsuz edecek şekilde söylese mahvederim zaten. hem öyle diyo hem olmayan göğüslerime en güzel yerin bayılıyorum bunlara da.. sanırım sırf beni mutlu etmek için:KK43:( böyle davrandığı için ben de büyüsün istiyorum:KK43: ben onun göbeğiyle çok dalga geçtim zaten ondan yapıyo olabilirrrr:))

ben eski erkek arkdşım küçük dediği için ben bşldım zaten çörek otu yağına ama sırf hırs yaptığım için yoksa o büyüt dedi onun için büyttüm olayı değil sdce hırs yaptım hepsinin burnu bi karış havada çok bilmşler:eek:klava:

galiba ona teşkkr etmeliym küçük dedi ve bni gaza getrdi onun sayesnde 1 beden büyüttüm her işte bir hayr varmış gerçekten :eek:

Bazı erkekler gerçekten iri meme düşkünü ama bu da bir gerçek. Geçmiş yıllardaki tecrübeme dayanarak söylüyorum. Küçük memeli kadın zevk vermez, böyle de meme mi olurmuş avcumu doldurmuyor, kadın dediğinin memesi önden önden gideni makbul, bir çift iri memeyi hiçbir şeye değişmem vs... sözleri duymak çok iç açıcı olmasa gerek. Pek erkekler meme büyüklüğü konusunda yorum yapmazlar açık açık ama, aktif seks hayatı olanlar daha iyi bilir, göğüs ellemeye bayılıyorlar. Dar bir tişörtten, gömlekten fırlayacakmış gibi durup dikkat çeken göğüslere kim bakmadan geçebilir, ki bu bir de erkekse...

bence dgru dgl.hoslanıolardır bz bile bakıorz bazn ama genel görünüme daha cok önm werilio .bnm arkdsm 1.60 boyunda tombaalak 90 gögüsleri hicte dkkt cekmio erkk dedgn sdce gögse bakmaz BİçimLi vE UZun Bacaklar,,ince bir bel,,güzel bir kallça,,dolgun dudaklarda vazgecilmezdir...bende kendi deneyimlerimden bliormm..

galiba ona teşkkr etmeliym küçük dedi ve bni gaza getrdi onun sayesnde 1 beden büyüttüm her işte bir hayr varmış gerçekten :eek:

bu durumda evet etmelisin:)))

ben bile güzel göğüs gördüğümde içine düşüyorum mutlaka ki güzel göğüs isterler ama bi göğüs yüzünden canınızı cidden sıkacak bi sevgili varsa atın çöpe gitsin.

erkekler büyük göğüs sever kızlar maalesef bu doğru,e tabii küçükse sevgilisinin göğüsleri ne diyecek adam küçük seninkiler mi diyecek ,tabii ki ben böle severim der kırmamak adına ,bu konuda samimiyim ,kendimi övmek için söylemiyorum inanın ,bir erkek daha görmedim şu ana kadar göğüslerime bakmadan konuşabilsin ,bu iş güdüsel bişey ,gözleri kayıyo ister istemez ,ama allaha şükür ben şanslı olanlardanım ,küçük göğüs bırakın erkekleri bana bile hiç güzel gelmiyor,kadın gibi gelmiyor bi kere ,kadın deyince akla gelen şeydir göğüs ,bundan dolayı böyle önemli

erkekler büyük göğüs sever kızlar maalesef bu doğru,e tabii küçükse sevgilisinin göğüsleri ne diyecek adam küçük seninkiler mi diyecek ,tabii ki ben böle severim der kırmamak adına ,bu konuda samimiyim ,kendimi övmek için söylemiyorum inanın ,bir erkek daha görmedim şu ana kadar göğüslerime bakmadan konuşabilsin ,bu iş güdüsel bişey ,gözleri kayıyo ister istemez ,ama allaha şükür ben şanslı olanlardanım ,küçük göğüs bırakın erkekleri bana bile hiç güzel gelmiyor,kadın gibi gelmiyor bi kere ,kadın deyince akla gelen şeydir göğüs ,bundan dolayı böyle önemli

kesinlikle katılıyorumm :kedi:

leyl sana katılıyorum ben hep isterdim göğüslerim buyuk olsunn ama küçük bnmkiler hep buyuk sdyenler takyorum ama evlendim eşim hayal kırıklığına ugradı ilk başlarda yokya iyi diyodu ama şmdi buyuse keşke fln diyo insan üzülüyoo: ( neden kucuk sevsnlerkii kadını erkekten ayıran en guzel özelliklerden biri sonuçta tabi koskocaa memelerden bahsetmioz:)

ne kadar önemli değil deselerde erkkler için bence bunlar çok önemli :)

selam kızlar valla doğru erkeklerden önce kendin mutsuz oluyorsun sürekli dolgulu sütyen takmak onsuz birşey giyememek çok kötü bir duygu bende yaklaşık bir sene evvel büyüttüm çok güzel :lepi:

selam kızlar valla doğru erkeklerden önce kendin mutsuz oluyorsun sürekli dolgulu sütyen takmak onsuz birşey giyememek çok kötü bir duygu bende yaklaşık bir sene evvel büyüttüm çok güzel :lepi:

ya arkadaşım m ne güzel nasıl büyüttün banada söyle bende tadıyım bu mutluluğu gerçekten çok ihtiyacım var hayata küstüm nerdeyse çok takıyorum artık ne olur yardım edin bana

X