Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

Kızlar valla bende 80 beden göğüslerimi büyütmeye çalışıyorum hani çok aşırı küçük olmadıkça beğeniyorlar ama tabi belki daha büyük sanabiliyordur benim erkek arkadasım çünkü hep dolgulu kullanıyorum o zaman valla 90 gibi duruyorboshayallersmile
Ama işte şimdi yine yaz geliyor sahilde sırt üstü uzanınca foyam ortaya çıkıyor. meme falan kalmıyor hiçeyvahedigeldismile

erkeklerin geneli büyük göğüs sever ..büyükten kastım pamela anderson kadar değil de 85-90 ideal göğüs boyutudur bir erkek için ..istisnalar kaideyi bozmaz ama geneli böyle ...çünkü göğüs hem seksapalite hem de anaçlık anlamında bir ölçüdür onlara göre ...

ya evet C cup ideal bana göre. 75C olsam başka bişi istemem. hoş bi dekolte tamam...fazlası kötü. benim erkek arkadaşım da soyununca daha iyi gözüktüğünden küçük olmasını iyi buluyor. tabi benim hayalimdeki gibi olsa ne tepki verir bilemiyorum. daha çok beğenir diye düşünüyorum. ama taktığını da zannetmiorum yoksa mutlu olamazdı bence.

off ne alaka ya... bence senin böyle başkalarına karışman saçmaydı,kullanılmış,kirlenmiş,damgasını vurman saçmaydı baştan bi kere! Bizi rahatsız eden rahatça bunu söyleyip sonra da bişey yapmyorum,sizi düşünüyorum demen..

:hulya::hulya::hulya:

olumunekankayizsmile
Zehre bana göre cok haklisin ya bu cagda dikkat etmekde gerekir bana bi ellesmeye kalksin varya onu pisman ederim...

olumunekankayiz
bu çok güzel bi tanem sen kazançlı çıkarsın en azından iç huzurun tam yaaa
bu güzel mesajlar bana sadece paylastıklarımın genelgecerliliğini ispatlıyo...
çoğunluk olduğumuzu görmekde bana yeter....
bazen pişman olmuyo değilim bi dokundum bin ah işittim diye....
ama basta modaratörlerin sessiz onayı ve sizlerin destekleriyle hala türk müslüman kimliğimizin dipdiri ayakda olusunu gurur ve minnetle özümsüyorum
sende sağol varol
tabiii ellesemezler....o memişler sadece esinin olucak ve esinde bundan sonuna kadar emin olucak....:kedi::kedi:

olumunekankayizsmile

olumunekankayiz
bu çok güzel bi tanem sen kazançlı çıkarsın en azından iç huzurun tam yaaa
bu güzel mesajlar bana sadece paylastıklarımın genelgecerliliğini ispatlıyo...
çoğunluk olduğumuzu görmekde bana yeter....
bazen pişman olmuyo değilim bi dokundum bin ah işittim diye....
ama basta modaratörlerin sessiz onayı ve sizlerin destekleriyle hala türk müslüman kimliğimizin dipdiri ayakda olusunu gurur ve minnetle özümsüyorum
sende sağol varol
tabiii ellesemezler....o memişler sadece esinin olucak ve esinde bundan sonuna kadar emin olucak....:kedi::kedi:

Aaa yok vallahi olmaz o memeler benimdir benim kalacak...Vallahi elletmem...kaydirigubbakcemile3
Canım alemsin...sempatiksalakcinni

ben kimseye dediğim gibi direk isimli alıntılı bi suçlamada bulunmadım cicişler
yasımın verdiği belkide bi tezcanlılıkla sadece ama sadece koruma içgüdüsüyle bi paylasımda bulundum bastan sona bi okuyun bakalım can acıtan hakaret içeren hangi sözüm var
dediğim gibi hakaret birine yapılandır ortaya atılan değil...ama aksi tepkiler beni sadece hüzünlendirdi inanın üzmedi bile.........
sözümün arkasındayım evlilik öncesi erkek sizinle cinsellik yasamıssa evlilik hayatına inanın sizinle adım atmıycaktır...
bu istatistikleri bırakın empati yapan her kadın bilirki bi kız rahatlıkla vücudunu bi erkeğe sunabiliyosa bunu daha öncede yapma süphesiyle esinin yani erkeğinin onu es olarak secmesi çok zordur...
evlenilecek kızlar var eğlenilecek kızlar var sözü MAALESEF benim değil evlilik öncesi kendinizi sunduğumuz erkeklerin.......

erkeklerde büyük göğüslü kadınlara olan ilgi içgüdüsel birşeymiş. daha anaç, şefkatli ve kadınsı hissediyorlarmış.. küçük göğüs ise çocuksu geliyormuş onlara. tabi zevk meselesi istisnalar çıkar elbet

konuyu saptırmaktan vazgeçseniz artık.. herkes kendinden sorumludur. kimin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez.saygı duymak zorundasınız... herkesin kendine göre düşüncesi var mantığı var show yapmaya gerek yok.

ne zamandır bir şey yazmadan okuyorum bu başığı gerçekten konudan bu kadar sapılmazdı. sadece erkekler nasıl göğüslü kızlardan hoşlanıyor, nasıl beğeniyor gibi konular üzerinde konuşmak için açılmış bir başlık gibi görünse de kişisel ve konu dışı görüşlerinizi buraya yansıtmak, onu da geçtim başkalarını bu fikirlerinizle yargılamak kadar yanlışı yok.herkes kendi fikrini kendine saklasın.

ne zamandır bir şey yazmadan okuyorum bu başığı gerçekten konudan bu kadar sapılmazdı. sadece erkekler nasıl göğüslü kızlardan hoşlanıyor, nasıl beğeniyor gibi konular üzerinde konuşmak için açılmış bir başlık gibi görünse de kişisel ve konu dışı görüşlerinizi buraya yansıtmak, onu da geçtim başkalarını bu fikirlerinizle yargılamak kadar yanlışı yok.herkes kendi fikrini kendine saklasın.

vereliniortak hemen konu dinimize getirilmiş. dinimizde herşey kul ile Allah arasındadır kimseyi yargılamak kimseye düşmez.. yorumu yaparken bunu unutuyo ark. konu artık sapmasın.kimse buraya bunları öğrenmeye gelmiyo. istediği göğüslere sahip olmak için gelip okuyo burayı gereksiz konuşmalara gerek yok

arkadaşlar göğüslerim minimizerda 85 normal sütyende 90 hep büyük olduğu için şikayet ederdim. Erkek arkadaşım büyük değil ki bunlar dedi. yahu şimdi de küçük mü acaba diye komplex oldum sempatiksalakcinni

arkadaşlar göğüslerim minimizerda 85 normal sütyende 90 hep büyük olduğu için şikayet ederdim. Erkek arkadaşım büyük değil ki bunlar dedi. yahu şimdi de küçük mü acaba diye komplex oldum sempatiksalakcinni

ölçülerin burdaki kişilerin sahip olmak istediği ölçüler bence küçük değil. seninki çok büyük seviyo demekki :eek:

ya arkadaşlar benim de göğüslerim çok küçük, arada 9 cm falan var. ergenliğe girdigimde ilk ne kadar buyudulerse, oylece kaldılar,yakın zamanda hormon tahlili yaptırıcam, bi problem var mı diye. neyse ben 2.5 aylık nişanlıyım ve bu konuyu çok kafama takıyorum. ama mantıklı düşününce herşeyin göğüs olmadıgını görebiliyorum. bi kadının seksliği sadece göğsü veya başka bir organı değildir. duruşu, tavrı, konuşması, işvesi ve cilvesi seksi yapar bir kadını. her erkek sadece göğüse bakıp da tahrik olmaz hele de evliliğin üzerinden yıllar geçtikten sonra. adam alışcak zaten sana ve göğüslerine. orada başka şeyler lazım. seksi olabilmek, seksi şeyler giyebilmek, seksi çamaşırlar, ateşli olmak, cilve yapmak v.s. diyeceksiniz ki bu göğüslerle nasıl seksi çamaşır giyicez, bulunuyo valla. göğsü büyük gösteren sütyenler var veya daha farklı gece kıyafetleri. hem giymeliyiz ki kocamız bu konuda eksik oldugumuzu düşünmesin!!! kalçanız süperse onu ön plana çıkartın, bacaklarınızsa onu. ben şahsen oyle yapıcamkaydirigubbakcemile3 göğüsleri kocaman olan ama kocasını tahrik edemeyen bir kadını hangi erkek ne yapsın. bir de erkekleri en cok etkileyen şey bence kadının kendisini arzuladığını görmesi, istekli olması, yatakta iyi olması... bir de sizi seviyorsa, bu bir problem olmaz. yalnız kaldıgınız da hala ikinizin de kalbi çarpıyorsa, göğsünüz küçük diye o arzusu sönmez heralde adamın birden bire. bana da esmer, dik ve geniş omuzlu erkekler çok çekcici gelirdi. nişanlım kumral ve omuzları da kötü değil ama normal,hayalimdeki gibi değil yani. ama onu sevdiğim icin bana son derece çekici geliyor ve beni heyecanlandırabiiyor. o nedenle evlendigimizde sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum . siz de ole düşünün. ha bu demek değil ki ben büyütmek istemiyorum.deli gibi istiyorum, üstelik breast success kullanıyorum su an,bakalım inş. faydasını görürüm. diyeceğim o ki sizi seviyorsa zaten arzulayacaktır, küçük de olsa göğüs göğüstür!!!

ruuuu sen büyüklüğünden şikayetçiydim demişsin erkek arkadaşında büyük değilki bunlar demiş merak ettim ölçülerini göğüs altı ve üstü kaç cm. sende canım?

X