Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

Spor yapıyorum canım haftada 4 ya da 5 gün... Koşuyorum. Ayrıca soğuk su tutuyorum. Onun dışında da sabunla masaj yapıyorum. Akşamları fındık yağı, sabahları greyfurt yağı kullanıyorum. Göğüs dikleştirici egzersizler yapıyorum. Toparlandı baya...

sen bunları küçültmek için mi yapıyorsun canım akannehirakannehir
bu forumda bi sürü kişi bunlarla büyütmeye çalışıyorakannehir
hatayı hangimiz yapıyoruzakannehir

kızlar erkekler sadece göğüslere bakmıyor popoylada ilgilenyr o kadar takıntı yapmayın bence bir sürü karısım yazmısınız sasırdım vallahi.gögüsleriniz küçüksse gzel poponuz yada güzel baseniniz vardır harab etmeyn o kadar

erkeklere kadın olsun başka şeylerde beraber olduktan sonra ilgilenirler...ayrıca da bayanın orası burası hakkında olumsuz eleştri yapan erkekle işimiz olmaz dimi bekar bayanlar....

Benim erkek arkadaşımda; Yaşıtlarına göre bence gayet normal, böyle olması gerekiomuş demekki, hem ilerde büyürler fln der hep. Ama ben sorun ederim kendimce. Ailemdede kadınların göğüsleri küçük.. Çoğu arkadaşımında.. Göğüsleri yok denicek kadar az olan arkadaşlarım bile var. Biz yinede bununla yetinmeliyiz. Erkek arkadaşıma hak veriyorum bi yandanda. a.s

piyano sana katılıyorum canım .bazı erkekler inan hiç umursamıyorlar bile küçükmü büyükmü büyük göğüs dye kafayı yiyen erkekler cnsel yönden doyumsuz erkektir öyle erkektn uzak durun bence sizi siz oldugunuz için seven erkeklerle arkadslık edin.kadın göğüsten ibaret degildr bazen bende takardım benmkide küçüktr ama burayı okuynca sasırdım siz kndinizi yiyorsunuz resmen paranoyak olcksınz hiç bir erkek için degmez bu kadar.valla erkekler bu kadar sorun etmyrdur herhalde kızlar suramızı begenckmi faln dye.ben sahsen eşim begensin dye yapmam hiç bşeyi kendme duydugum saygıdan süslenrm mesela.senin gögüslerini küçük buluyrsa uzak dursn ozmn gercektn sevn insan ne gögüsü ne baska bişeyi görür senn gözünün içine bakar

bencede erkekler bizim kadar takmıyordur biz sırf kendimizde eksiklik hissettiğimiz için takıyoruz ama erkeklerde güzel göğüs görünce bakıyolar

benim göğüs numaram 75B erkek arkadaşıma çok küçükler ya dediğimde bana hayır hayatım çok güzeller diyor ama ben beğenmiyorum..:eek:lmaz:

sen bunları küçültmek için mi yapıyorsun canım akannehirakannehir
bu forumda bi sürü kişi bunlarla büyütmeye çalışıyorakannehir
hatayı hangimiz yapıyoruzakannehir

:)))
Canım; öncelikle merhaba. Egzersiz büyütmez aksine küçültür bu 1.
greyfurt yağının yağ yakıcı özelliği var.
masaj internetten de araştırdığım kadarıyla büyütmez toparlar ve forma sokar.
Fındık yağı da gerçekten dikleştiriyor devam edince.
Ve dahası; şu an hala göğsüm 91,5 dolgun olmasına rağmen, 75 C sütyene cuk diye oturdu... Son derece de güzel durdu...
Soğuk suya devam edin... Gerçekten olumlu sonuç.
Dediğim gibi buraya bir resmim eklersem vücut tipimi görürsünüz inşallah.
Büyük göğüs hala iddia ediyorum sarkık olunca inek gibi durmasına rağmen, küçük göğüs de (A bedenler) gerçekten çekici durmuyor.
Göğüs büyüklüğü illa ki önemlidir.
şakkıdı
Hala da savunuyorum;

Şu sözü duymuştum geçenlerde; 'yemeğin salçalısı,kadının kalçalısı' :) yani bunun göğüsle ne ilgisi var diceksiniz,ya bunu erkekler olgun ve de dolgun kadınlrdan hoşlandıkları için çıkartmışlar ya da dolgun olan kadınlar kendileri için söylemiş bunukaydirigubbakcemile3
Tabi genelleme yapmamak lazım erkekler büyük göğüslü kadınlardan hoşlanıyo diye.Ama ne azı ne de çoğu iyi değil hiçbi şeyin.Ortalama olması,beğenilme açısından genellenebilir.Ben ortalayamıyorum maalesef kendiminkileri,dilerim ilerde eşim olacak kişi küçücük göğüsleri seviyo olur.Sevmese bile bana bunu belli etmese iyi olurrrzemuszemus

evet beli ince ama kalca ve gögüs yönünden dolgun kadınları begeniyorlar genelde

önemli olan göğsün boyutundan ziyade duruşu bence. büyük ama sarkmış bir göğüstense küçük ama dimdik göğüsler daha seksi geliyor sanırım erkeklere ve göğüs kadının en önemli farkıdır erkekten. o nedenle göğüs olayını önemserler. küçük göğüs seviyorum diyen erkek bence eşini/sevgilisini kırmamak için öyle söylüyordur.( çok küçüklerden bahsediyorum var-yok arası.seksi olmaz çünkü ) ama çok büyük göğsü de sevmezler. midesi bulanan bile oluyormuş öyle görünce. sonuç olarak erkekten erkeğe değişir bu konudaki fikirler diğerlerinde de olduğu gibi ama genellikle normal boyuttaki sarkmamış bir göğüs idealdir.

Arkadaslar bence bunu bu kadar kafaniza takip kendinize sorun etmeyin..her kadinin vucuduyla barisik olmasi gerektigine inaniyorum...sahsen ben vucudugumu begeniyorum...

bnde wücudumu çok beğeniorum fiziğim gerçekten güsel .. ama göğüs kısmında problem war.

göğüs sexte önemlimi arkadaşlar ya küçük olsa nolurki bence erkeğinizi tatmın ediyorsanız zaten önemli değil diye düşünüyorum. Biz kadınlar kendimiz kafamıza takıp büyütüyoruz .:1hug:

75 i dolduramıyorum bile.. ama eşim hiç bir imada bulunmadı.. hatta etkili şeyler varmış bak şu hap büyütüyormuş alsam gibi konuşmalar yaptığımda anında kızar.. büyük olunca sarkar yaşlı görünürsün der:)

Koca memeli bir sevgilisi olan erkek arkadaşım vardı. Çocuk sevişesim gelmiyor diye dert yanardı. Nedenini sorduğumda bir sürü neden sıralamıştı. Çok çok küçük değil, çok büyük de değil, en güzeli orta karar herhalde. Eskişehir'de hamama gittiğimde ne kadar kadın varsa hepsinin memelerini inceledim, ve büyük olmayan göğüslerim için şükrettim. Yok ya bana göre değil iri meme. Ele gelsin, sarkık, buruşuk olmasın yeter diyorum artık. Hem, erkekler için kadın sadece memeden ibaret değil, çok başka şeylere önem veriyorlar.

X