Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

Ne güzel... Bence iyi daha fazla kendini zorlama bu konuda. 80 güzel bir ölçü...

ama buyuk durmuyo sorun ordaa olcu olarak guzel amaabuyuk durmuyoo dolgulu dakullanmıyorumm kuculcek dıyee 90 sıtyorumwe buyuk dursunıstıyorummm

Şu sözü duymuştum geçenlerde; 'yemeğin salçalısı,kadının kalçalısı' :) yani bunun göğüsle ne ilgisi var diceksiniz,ya bunu erkekler olgun ve de dolgun kadınlrdan hoşlandıkları için çıkartmışlar ya da dolgun olan kadınlar kendileri için söylemiş bunukaydirigubbakcemile3
Tabi genelleme yapmamak lazım erkekler büyük göğüslü kadınlardan hoşlanıyo diye.Ama ne azı ne de çoğu iyi değil hiçbi şeyin.Ortalama olması,beğenilme açısından genellenebilir.Ben ortalayamıyorum maalesef kendiminkileri,dilerim ilerde eşim olacak kişi küçücük göğüsleri seviyo olur.Sevmese bile bana bunu belli etmese iyi olurrrzemuszemus

ya bende bunla avunuyorum.. 'yemeğin salçalısı,kadının kalçalısı' :)
boyum uzun biras. kilomda normalin üstünde. kalcamda var yani. ama kmse bana bakmıor:KK43:
:) kararısz kaldım zayıflıyımmı duruyımmı böyle.. kendimi beğeniyorum aslında. Ben bi erkek olsam dolgun kadınlardan hoslanırdım mankenlerden nefret ederim :lepi:

ya bende bunla avunuyorum.. 'yemeğin salçalısı,kadının kalçalısı' :)
boyum uzun biras. kilomda normalin üstünde. kalcamda var yani. ama kmse bana bakmıor:KK43:
:) kararısz kaldım zayıflıyımmı duruyımmı böyle.. kendimi beğeniyorum aslında. Ben bi erkek olsam dolgun kadınlardan hoslanırdım mankenlerden nefret ederim :lepi:

Onu söyleyen halt etmiş bacım resimdeki sensen şayet, gayet hoş birisin.
:teselli:

Spor ve masajla biraz küçülttüm şu an daha iyi ve daha da küçültcem
:kahve:

tekstilci sonra noldu göğüslerin doğummu yaptın?

Yok canım ben bekarım, daha doğum yapmadım ama yapınca durumu gözümün önüne getirmek istemiyorum.
Çok byük ya o göğüsler... Ve ben öyle dolaşmak istemiyordum.
Şimdi daha iyiler, sizce o kadının göğüsleri sarkık mı?
Benim öyleydi şimdi daha dik...
Devam etcem küçültcem bunları ya...
kaydirigubbakcemile2

nasıl o kadar küçülttün hayret bu durumdayken göğüslerin aradaki farkı 18 e düşürmüşsün bende de fark aynı ama gayet küçük görünüyor gözüme salma hayekin göğüsleri silikon diye biliyorum doğal duruyor ama bir yerde okumuştum bu hali fazla büyük bu kadarına gerek yok zaten

Spor yapıyorum canım haftada 4 ya da 5 gün... Koşuyorum. Ayrıca soğuk su tutuyorum. Onun dışında da sabunla masaj yapıyorum. Akşamları fındık yağı, sabahları greyfurt yağı kullanıyorum. Göğüs dikleştirici egzersizler yapıyorum. Toparlandı baya... Şu an daha iyi. Selma Hayek in silikon olabilir ama benim % 100 doğal.
Göğüslerimi yeni yeni sevmeye başladım.
Eski sütyenlerim artık bana bol oluyor 2 gün önce test yaptım artık bollar bana...
Demek ki doğru yoldayım...
18 cm e indirdim indirmesine de... Hedefim 14-13 cm... Çok küçük istemiyorum kardeşimki gibi olsun yeter... Onunkiler sık dik ve 88 cm filan... 75 C olmak istiyorum. Küçük göğüs deforme olmaz ama büyük göğüs resmen eziyet işte...
:kızgın:
Ve daha dik olması tabii.... a.s

Onu söyleyen halt etmiş bacım resimdeki sensen şayet, gayet hoş birisin.
:teselli:

cnm bnm tsk ederim.. evet benimm resmdeki.. napalım durum dediim gibi kilolusun falan diolar :)
simdii göğüslerinle mutluysan problem yok ama sen olsan hangisini tavsiye edersin.. ben 80 destekli takıyorum. büyütme olayına giriyimmi :) boşluk kalıyor biras..:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an tamamıyla memnun değilim bacım, devam ediyorum yaptıklarıma küçülecekler biliyorum inanıyorum...
Destekli derken sütyen içinde dolgu mu var? A B C D si nedir?
:uhm:
Yani yazın ipli bikiniler geldi aklıma... Onlara girebiliyorsan bence şikayet etme, çünkü sütyen sektörü, bikini sektörü büyük göğse değil, küçük göğüse odaklanmış... Bizi es geçmişler resmen...
O güzel modeller, bizlerden uzakta.

blmiorum cnm ya vücudum cok deforme oldu benm.. 5-6 ayda catlakalrım olustu.hormon bozukluğundan kilo aldım catladım.. vs... smdi toparlamaya calıorum ama.kilodan göğüslerimn dolgunlastı mutlyuumda verince gidicek die korkuyorum.vermek istemiorum aslında beğeniyorum dolgunluğu. ama kmse beğenmior bu halimi. herkes cıtı pıtı birini arıyor heralde:KK43:

tekstilci boyun 1.75 kilon 62 di sanırım yanlışmı benimde boyum 1.74 kilom 64-65 aradaki cm. farkı 18 ama demişsin ki; Yani yazın ipli bikiniler geldi aklıma... Onlara girebiliyorsan bence şikayet etme, çünkü sütyen sektörü, bikini sektörü büyük göğse değil, küçük göğüse odaklanmış... Bizi es geçmişler resmen...
O güzel modeller, bizlerden uzakta
kendini büyük göğüslüler sınıfına koymuşsun ama ben mümkün değil koyamıyorum enteresan ya utanmasam göğüslerinin resmini koyarmısın dicem:))

Crazy, benim göğsüm büyük... Onları seviyorum evet, ama ipli modellere giremiyorum. Giriyorum ama yanlardan çok taşıyor.
Bence sen göğsüne çok takılmışsın anlattığın kadarıyla göğsün normal.
Yani 18 cm fark olmasından ziyade göğüs altın kaç? Onu söylemen lazım.
Ben 61-62 kiloyum ama zayıfım mesela... Zayıf olunca da göğüs çok abest durur, biraz dolgun olsam vücut olarak belki normal olabilirdi...

aramızda 3 kilo var belki ondan göğüsaltım 79 üstü 97 canım ama bende öyle taşma durumu falan yok belki omuzlarım geniş ondan da olabilir

Ben de onun için sordum, benim kemiklerim çok ince, yani gerçekten zayıfladığımda aşırı zayuf görünüyorum... (1 kilo bile versem...) omzum normal, vücut tipim de normal...
Bende de artık taşma yok, ama gene de zor işte, sen 80 beden giyiyorsun çünkü göğüs altın geniş belki de normali odur. Bilmiyorum ki...
:bbo:
Ben ince yapılı olduğumdan göğsüm özellikle dikkat çekici olabiliyor vücudu saran kıyafetlerde...
a.s

Ben de onun için sordum, benim kemiklerim çok ince, yani gerçekten zayıfladığımda aşırı zayuf görünüyorum... (1 kilo bile versem...) omzum normal, vücut tipim de normal...
Bende de artık taşma yok, ama gene de zor işte, sen 80 beden giyiyorsun çünkü göğüs altın geniş belki de normali odur. Bilmiyorum ki...
:bbo:
Ben ince yapılı olduğumdan göğsüm özellikle dikkat çekici olabiliyor vücudu saran kıyafetlerde...
a.s

aslında kilo vermek istiyorum ama göğüslerim küçülür bu sefer çünkü biraz kiloyla alakalı göğüs boyutu kilo verince onlarda küçülüyor

X