Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

canım hem sana hem crnnn arkadaşımıza? bu arada izmit_41 ben de izmitliyim ailem orda ben istanbuldayım izmite sık sık geliyorum sen neresinde yaşıyorsun?

Heee tamam ben de resimdeki sen misin diye bana mı sordun acaba dedim. Bu arada Kartepe tarafında oturuyorum

Son düzenleme:
cnm ben değilim en yakın resmi aradım buldum o resme benziyorum

Ben onun şeyine laf etmiyorsam oda benim göğüsüme laf edemez:1closedeyes:
Hoş laf ettiğide yok beğendiğini snaniknaniköylüyor

yha yüzünede soylıycek halı yok herhalde o kadrda yuzsuz olamaz bı ınsan bana dese ıntıhar ederım

bnm kı kucuktuu bayaa bı kucuktuu Allah ıma sukur buyuttum makul ölçülerde dewamda edıyorum askerden gelene kadar ole bıse dıyemez derse cok agrıma gıder hemde cokk....

diyecek olan seçimini ona göre yapsın dimi en baştan görmüyolarmı gerçi görmüyolar aslında gerçek boyutunu genelde destekli kullandığımız için:) sonradan sürpriz olabiliyor ben şahsen erkek olsam uyuz olurum beni kandıracak desteklilerle belki ben büyük seviyorum o yüzden erkekleri kandırmamalıyız kızlar!!!

Ölçüsünü yazıp eline versem mi ki kağıtta baksın sütyenlere anlar hangi boyutta göğsüm var delikafadulden

Benimki de beğendiğini söylüyor güzelmiş ama çok ilgi çekiciymiş görüntü hesabı. Burdan anlıyorum ki büyük göğüs seviyor sapık mıdır nedir yaaaa mirmirmirmir
:1rolleyes:

tekstilci senin ölçün nasıl canım göğüs altı ve üstü kaç cm?

Kızlar kandırmayın kendinizi göğüsler küçükse erkekler beğenmiyo büyük tercih ediyorlar ama sizi sevdikleri için öyle diyo olabilirler düşünsenize erkeklerin hepsi FHM dergisinebayılıyor neden oradaki kadınların göğüsleri kafam kadar tabi göysünün bir tanesi kafam kadar o küçük göğüsleri beğenen erkekler yolda bile büyük göğüslü hatun görse salyaları akarak bakar bakıyorda ben 80 takıyorum nişanlım büyütelim diyo silikon taktıralım diyo çünkü büyük seviyo hepsi aynı bunların ama böyle kabul ediyolarsa problem yok

tekstilci senin ölçün nasıl canım göğüs altı ve üstü kaç cm?

Alttan 74 Üst 92 cm bacım. 75 D giyiyorum. Gayetten dolgun ve olgun göğüslerim var, kimi zaman beni zorluyorlar ama...

kaydirigubbakcemile3

boyuttan çok diriliği önemli kızlar..sıpsıkı olması önemli bence.. tahta olmasın,avuca gelir olsun yeter aslında

Valla sevgilimin kocamın dediği hiç önemli değil kızlar, ben diri ve normal olmalarından yanayım, bikini giyerken zorlanıyorum çünkü istediğim o bıcırık modeller mini mini...
Diğer üstten bağlamalı modeller de benim hoşuma gitmiyor. :ecrin_bebek:

tekstilci arada 18 cm. var bendeki farkta aynı ama neden bana senin dediğin kadar dolgun gelmiyor ben yetersiz buluyorum ilginç valla

Bacım belki senin göğsün yaygın değildir bende o var, senin göğüs aranda dik durunca boşluk var mı?

psikocool canım bir kere kafam kadar göğüsü erkeklerin çoğu beğenmiyor her şeyin ideali makbuldür çok büyüjk göğüs silikon değilse dik durmaz buda seksi göstermez bence boya göre normal boyutta ve dik olan makbuldür valla benim eşimin hiç öyle bir bayana yiyecek gibi baktığını görmedim senin nişanlın bakıyorsa senin yanında sana ayıp ediyor öyle erkeğe gözü dışarda derim ben ve böyle bir durum insanın sinirini bozar ben nişanlıyken böyle şeyler farketmiş olsam o insanı ciddiye alıp evlenmem ben hassas insanım ama her erkekte aynı değil emin ol her erkeğin salyası akmaz öyle dediğin gibi bu birazda iki insanın birbirini sevmesi ve verdiği değerle ölçülür o zaman bizde çok yakışıklı bir tip görünce eşimizin yanında salyalarımızı akıtalım olurmu:)) benim ve eşimin kültür yapısına uymaz

boşlukta var ama çok fazla değil ve yaygın yani koltukaltımdan başlıyor genişiliğinde hiç sorun yok ama benim üst tarafı çok dolgun depil isterdim ki dolgunluk boyun altından başlasın

bnm de 17 cm falan fark var ben de c takıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…