EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

S Sargoz canım günaydın, girip buraya yazamıyorum ama okumalarımı yapıyorum.
sayı dağıtıldığını girip buradan göremediysem fazla fazla okuyorum.
niyeti için okunan arkadaşın ismini göremediysem de isim vermeden niyet ediyorum.
inşallah kabul eder Rabbim.

1 tane AYETEL kürsi (regl döneminde okunmaz) 2 tane daha okunacak mazaretli arkadaslar için isteyen okuyabilir
142 tane ya VEDÜD duası okunan 143 okuyacak
33 tane ya KEBİR (duasi okunan 34 tane okuyacak)
157 Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)mazaretli sayısı pay edildi duası okunan 158 okuyacak
myadesmom için okuyoruz
Yeni listemiz
1- S Sargoz okudu
2- mycherie mazaretli (esmaları okuyabilirsin) C cansu_tr tamamlandı
3- C cansu_tr okudu
4- nacis-- mazaretli okudu C cansu_tr tamamlandı
5- Safir Taht okudu
6- kubdef okudu
7- myadesmom okudu
Kizlar mazaretli olanlar sayilar pay edilmeden geceden yada sabah erkenden bildirsin ki sayilar karismasin birde daha ozenli olunursa sevinirim mazareti bitenlerde bildirsin ama bittigi gun okuma yapmasin

1 tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
1 tane AYETEL KÜRSİ(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
41 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)
listemiz
1- S Sargoz
2- mycherie mazaretli (esmaları okuyabilirsin)
3- C cansu_tr
4- nacis-- mazaretli
5- Safir Taht
6- kubdef
7- myadesmom
S Sargoz nın duası (fatıma ve fatih): Allah ım bizim kalplerimizi birbirimize sevgi ve muhabbetle bağla...Aramıza nifak ve fitne tohumu ekmeye çalışanlara yuvamıza müdahale etmeye çalışanlara fırsatlar verme kötü ve kem gözden koru ...evladımla ve kocamla huzur sevgi saygı muhabbetle geçen bir ömür nasip et ... Aramızdaki bagı Hz. Muhammed (s.a.v.) ile Hz.Aişe validemiz arasındaki sevgi gibi kör düğüm eyle çözmeye çalışanlar oldukça dahada kör düğüm olsun ...Amin

1 tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
1- S Sargoz
2- mycherie mazaretli (esmaları okuyabilirsin)
3- C cansu_tr
4- nacis-- mazaretli
5- Safir Taht
6- kubdef
7- myadesmom
8- G guzbahar
S Sargoz nın duası (fatıma ve fatih): Allah ım bizim kalplerimizi birbirimize sevgi ve muhabbetle bağla...Aramıza nifak ve fitne tohumu ekmeye çalışanlara yuvamıza müdahale etmeye çalışanlara fırsatlar verme kötü ve kem gözden koru ...evladımla ve kocamla huzur sevgi saygı muhabbetle geçen bir ömür nasip et ... Aramızdaki bagı Hz. Muhammed (s.a.v.) ile Hz.Aişe validemiz arasındaki sevgi gibi kör düğüm eyle çözmeye çalışanlar oldukça dahada kör düğüm olsun ...Amin

aslında ben diğer listenize başlayayım mazeretim bitince... boyle kendimi eksik hissederim

canım ben kendi dualarımı okudum ve hasretim sana arkadaşımın ile nacis arkadaşımın mazeretli olduğu okuyamayacağı dualarını okudum bilgin olsun . bitirdikten sonra Duanı da okudum Rabbim kabul eder inşallah

100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
1- S Sargoz okudu
2- mycherie mazaretli (esmaları okuyabilirsin) okudu C cansu_tr
3- C cansu_tr okudu
4- nacis-- mazaretli okudu C cansu_tr
5- Safir Taht okudu
6- kubdef
7- myadesmom okudu
8- G guzbahar mazaretli okudu C cansu_tr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…