Aile huzuru için okunacaklar

Canım ben 1000 ya cami ye vedud okuyorum

251 sabah akşam la ilahe İllallahül Vedud la la ilahe ilellahür Raüf okuyorum

46 adet ya Veliyy celle celalühü, Cuma günü 1000 adet

Ya halim okuyorum 88 defa yumuşak huylu olsun diye

Diğerlerini birer kere okudum düzenli başlamadım

Sen hangisini istersen başla günlük okuduklarimızı yazalım buraya

arkadasim durumunuz nasil> evinizde

Nego Nego canım sağolasın paylaşımın için

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
'' VE ELKAYTÜ ALEYKE MEHABBETEN MİNNİ ''
41 defa okunursa aralarında muhabbet meydana gelir.

bir arkadaşım ve eşi için okumuştum hergün 41 tane çok düzeldi araları o kadar iyilerki arkadaşım şuan hamile :)
benim icinde okur musun?

Cok tesekkur edrrim canim bende hep baskalarina hep boyle derdim ama inanki cok yoruldm insan hicmi birseylerin kiymetini bilmez bilmiyorumki bekarken baska biriydim simdi baska kendimden ödün verdikce hicbirsey degismedi kendime saygimi yitirmekten baska, esimin hem suclu hem guclu davranmasindan hic hosgorulugu olmmasi birseylere biz kizamayiz küsemyiz ama kendi tiribin alasini yapsin hayati zehir etmekten baska yaotigi birseyi yok ergenler bukadr yapmiyor yeminle kadina yakisan kusmek trip atmak adam ergenler gibi haklidaa olsak yok kusup oturur hayat boyle surermi hicmi insan aklini iyiye yormaz yok anam hakli olsa gam yemicem yeminnle,uzatiyoda uzatyo ccouklar gibi off nebilim iste kendim ettim kendimde cekiyom :KK51:
Merhabalar...
Konuya cevabınızı okuyunca aynı benim evliliği Dedim. Üstelik evlilik tarihlerimiz de çok yakın 18 sene oldu bizimkisi... Bende sizin gibi yorgun, bıkmış durumdayım. Artık Allahım ya düzelsin ya bitsin diyorum. Kendimden ödün vere vere ben bittim
Sizde durumlar inşallah iyidir umuyorum,düzelttiyseniz bana da bi anlatın ben de umutlanayım.

X