EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

1 tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
1 tane AYETEL KÜRSİ(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
41 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)
listemiz
1- S Sargoz okudu
2- mycherie mycherie mazaretli
3- C cansu_tr
4- nacis-- nacis-- mazaretli
5- Safir Taht Safir Taht okudu
6- kubdef kubdef okudu
7- @zumruduankakusu
8- G guzbahar mazaretli okudu
mycherie mycherie nın duası :

1 tane Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).(regl döneminde okunmaz)
100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
1- S Sargoz okudu
2- mycherie mycherie mazaretli
3- C cansu_tr
6- kubdef kubdef okudu
7- @zumruduankakusu
Allahim nolur aileme huzur mutluluk ver aramizdaki sevgi bagini guclendir. Bana ve burdaki arkadaslarima hayirli es nasip et. Amin insallah

100 tane Ya Vedüd (c.c)
100 tane Ya Kebir (c.c)
listemiz
1- S Sargoz okudu
2- mycherie mycherie okudu
3- C cansu_tr
6- kubdef kubdef okudu
7- @zumruduankakusu

dün giremedim kusura bakmayın hasretim sana için okudum
benim duam hayırlısıyla Nişanlımla tez zamanda yuvamı kurmak ve onun tekrardan namaza başlaması inşaAllah , ailelerimize karşı hayırlı evlat olmamız ve evlatlık görevimizi yerine getirmemiz, Peygamber Efendimiz (SAV) ve Aişe Anamız gibi bizim nişanlımla aramızdaki sevgiyi de kördüğüm eylesin , aramıza fitne fesat sokmaya çalışan insanlara fırsat vermemizi , aileme hayırlı uzun ömürler nasip etmesi amin . kendim içinde okudum

Son düzenleme:
Selam kızlar ben 3. Şahıs mağduruyum kadın dört sene kene gibi yapıştı kurtulalı bir sene oldu , kendi gitti izi kaldı eşimle hala perde var aramda ne çektim bir ben , bir çocuklarım , bir de Allah biliyor beni de duanıza alırmısınız

Selam kızlar ben 3. Şahıs mağduruyum kadın dört sene kene gibi yapıştı kurtulalı bir sene oldu , kendi gitti izi kaldı eşimle hala perde var aramda ne çektim bir ben , bir çocuklarım , bir de Allah biliyor beni de duanıza alırmısınız
tamam tatlım yarın okumaya baslarsın inşallah tabi düzenli okuyacaksan

X