EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

1 tane AYETEL kürsi (regl döneminde okunmaz) 1tane daha okunacak mazaretli arkadas için isteyen okuyabilir
142 tane ya VEDÜD (duasi okunan 144 tane okuyacak)
33 tane ya KEBİR (duasi okunan 34 tane okuyacak)
131 Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)mazaretli sayısı pay edildi
nacis-- için okuyoruz
Yeni listemiz
1- S Sargoz
2- @hasretim sana
3- C cansu_tr
4- nacis-- okudu
5- Safir Taht
6- kubdef mazaretli
7- myadesmom

O zaman pardon canim ben bilseydim kac gündür okurdum ya.s aksamadi insaAllah benim yüzümden
benim ki 3 günde bitti cansu tr nin kide bugün bitti ancak takipte kalırsanız kızlar sevinirim

tamam peki belli bir saati var mı? akşam namazına kadar mesela?
çünkü ben şuan çalışıyorum ve bugünkü okumaları ancak akşam eve gittiğimde yapabileceğim.

bi de en baştaki mesajda sayılar daha çok sanki.
bölündüğü için mi düştü sayı?
ve ne diye niyet edicem okumadan önce?

gece 12 ye kadar okuyabilirsin tatlımm arkads duası paylasırsa duasıyla yada ismiyleniyet edebilirsin tatlım o sayılar kiş lere pay ediliyor

gece 12 ye kadar okuyabilirsin tatlımm arkads duası paylasırsa duasıyla yada ismiyleniyet edebilirsin tatlım o sayılar kiş lere pay ediliyor
tamam ben de bi önceki mesajdaki isimler için niyet edeyim okumadan önce.
bi de mazeretli arkadaşın yerine de okuyabilirim ben?

Nacis için okundu .

S Sargoz , sayılar değişmiş fakat ben eski sayıya göre okudum ancak şimdi yazabildim konuya .

Rica etsem henüz okumayan bir arkadaş , esmâları , 124 ya Vedud , 28 ya Kebir şeklinde okuyabilir mi ?

1 arkads daha aramıza katıldı tatlım o yüzden sayı degişti

1 tane AYETEL kürsi (regl döneminde okunmaz) 1tane daha okunacak mazaretli arkadas için isteyen okuyabilir
131 Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)mazaretli sayısı pay edildi
nacis-- için okuyoruz
Yeni listemiz
1- S Sargoz
2- @hasretim sana
3- C cansu_tr
4- nacis-- okudu
5- Safir Taht okudu
6- kubdef mazaretli
7- myadesmom

nacis-- için okuyoruz
Yeni listemiz
1- S Sargoz okudu
2- @hasretim sana
3- C cansu_tr okudu
4- nacis-- okudu
5- Safir Taht okudu
6- kubdef mazaretli
7- myadesmom

biraz daha özen kızlaR
canım dün söylediğim gibi ben çalışıyorum ancak akşam yapabilirim okumaları.
dünküleri okudum. bugünküleri de akşam okuyacağım.
telefonum bozuk internete giremiyorum yarın ve pazar günü çalışmıyorum o yüzden haber veremeyeceğim.
dilerseniz aynı sayıda cumartesi ve pazar da okuyup size pazartesi okudum diye haber vereyim.
ya da haftasonu için beni listeden çıkarın pazartesi tekrar yazayım. nasıl uygun olursa ?

canım sen fırsat buldukca okumalarını yaz eger dönüş yapmazsan biz tamamlarız kızlarla tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…