EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

tamam ben yine de okurum pazartesi de yazarım buraya. teşekkür ederim :KK19:

1 tane AYETEL kürsi (regl döneminde okunmaz) 1tane daha okunacak mazaretli arkadas için isteyen okuyabilir
142 tane ya VEDÜD (duasi okunan 144 tane okuyacak)
33 tane ya KEBİR (duasi okunan 34 tane okuyacak)
131 Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)mazaretli sayısı pay edildi
nacis-- için okuyoruz
Yeni listemiz
1- S Sargoz okudu
2- mycherie mycherie
3- C cansu_tr okudu
4- nacis-- nacis-- okudu
5- Safir Taht Safir Taht okudu
6- kubdef kubdef mazaretli tamamlandı
7- myadesmom myadesmom okudu

1 tane AYETEL kürsi (regl döneminde okunmaz) 1tane daha okunacak mazaretli arkadas için isteyen okuyabilir
131 Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)mazaretli sayısı pay edildi
Safir Taht Safir Taht için okuyoruz
Yeni listemiz
1- S Sargoz
2- mycherie mycherie
3- C cansu_tr
4- nacis-- nacis--
5- Safir Taht Safir Taht
6- kubdef kubdef mazaretli
7- myadesmom myadesmom

Safir Taht Safir Taht için okuyoruz
Yeni listemiz
1- S Sargoz okudu
2- mycherie mycherie mazaretli okudu
3- C cansu_tr okudu
4- nacis-- nacis-- okudu
5- Safir Taht Safir Taht okudu
6- kubdef kubdef mazaretli
7- myadesmom myadesmom
Kizlar mazaretli olanlar sayilar pay edilmeden geceden yada sabah erkenden bildirsin ki sayilar karismasin birde daha ozenli olunursa sevinirim mazareti bitenlerde bildirsin ama bittigi gun okuma yapmasin

Kubdef niyeti icin okudum
.

1 AYETEL kürsi ,142 ya VEDÜD , 33 tane ya KEBİR , 131 Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni
.

1 tane AYETEL kürsi (regl döneminde okunmaz) 2 tane daha okunacak mazaretli arkadaslar için isteyen okuyabilir
142 tane ya VEDÜD duası okunan 143 okuyacak
157 Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)mazaretli sayısı pay edildi duası okunan 158 okuyacak
kubdef kubdef için okuyoruz
Yeni listemiz
1- S Sargoz
2- mycherie mycherie mazaretli (esmaları okuyabilirsin)
3- C cansu_tr
4- nacis-- nacis--
5- Safir Taht Safir Taht
6- kubdef kubdef mazaretli (esmaları okuyabilirsin)
Kizlar mazaretli olanlar sayilar pay edilmeden geceden yada sabah erkenden bildirsin ki sayilar karismasin birde daha ozenli olunursa sevinirim mazareti bitenlerde bildirsin ama bittigi gun okuma yapmasin

1 tane AYETEL kürsi (regl döneminde okunmaz) 2 tane daha okunacak mazaretli arkadaslar için isteyen okuyabilir
142 tane ya VEDÜD duası okunan 143 okuyacak
157 Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(regl döneminde okunmaz)mazaretli sayısı pay edildi duası okunan 158 okuyacak
kubdef kubdef için okuyoruz
Yeni listemiz
1- S Sargoz
2- mycherie mycherie mazaretli (esmaları okuyabilirsin)
3- C cansu_tr
4- nacis-- nacis--
5- Safir Taht Safir Taht
6- kubdef kubdef mazaretli (esmaları okuyabilirsin)
Okudum

Zumruduankakusu niyeti icin okudum
.

1 AYETEL kürsi ,142 ya VEDÜD , 33 tane ya KEBİR , 157 Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni
.

S Sargoz canım ben girip yazamayacağımı söylemiştim. cuma günü nacis için, cumartesi günü nurlum için okudum. pazar günü hangi arkadaş için okunduğunu bilemediğim için isim vermeden niyet edip okudum. haber vereyim dedim

X