EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

kişi başına düşen sayı :
1 tane AYETEL kürsi (1 KİŞİ OKUMAYACAK )
125 tane ya VEDÜD c.c
29 tane ya KEBİR c.c
98 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(duası okunan 99 Tane okuyacak)
LİSTEMİZ
cimcimegfb (rabia) için okuyoruz
1- S Sargoz
2- eilenn okudu
3- tubatesbih
4- C cansu_tr okudu
5- @milad_tbmazaretli
6- Kanguru_
7- cimcimegfb
8- nacis-- okudu
cimcimegfb (Rabia) nin duası :Allah ım eşimle aramdaki muhabbetin artması ve üçüncü kişilere fırsat verme .. AMİN

Son düzenleme:
1 tane AYETEL kürsi
142 tane ya VEDÜD c.c (duası yapılan kişi 148 tane okuyacak)
33 tane ya KEBİR c.c (duası yapılan kişi 38 tane okuyacak)
112 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(duası okunan 114 tane okuyacak)

ben cimcimegfb arkadaş için bu şekilde okumuştum dikkat etmemişim kendim içinde bu şekilde okumuşum

bana geçenler için benim dileğim Allahımdam eşimle evliliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjlerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesini ve eşimle barışmaya niyet ediyorum amin

daha cimcimegfb nin duası bitmedi kuzum

birde günde 1 kişye okuyoruz erken bitse bile aynı güne 2 kişi şıkıştırmıyoruz baska dualar ve zikirlerimiz de var zorlammak lazım

kişi başına düşen sayı :
1 tane AYETEL kürsi (1 KİŞİ OKUMAYACAK )
125 tane ya VEDÜD c.c
29 tane ya KEBİR c.c
98 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(duası okunan 99 Tane okuyacak)
LİSTEMİZ
cimcimegfb (rabia) için okuyoruz
1- S Sargoz
2- eilenn okudu
3- tubatesbih
4- C cansu_tr mazaretli okudu
5- @milad_tbmazaretli
6- Kanguru_
7- cimcimegfb
8- nacis-- okudu
cimcimegfb (Rabia) nin duası :Allah ım eşimle aramdaki muhabbetin artması ve üçüncü kişilere fırsat verme .. AMİN

S Sargoz okudum canim . Allah kabul etsin. Diğer arkadaslarada teşekkür ediyorum . Rabbim sevdgimizle aramızdaki muhabbeti daimi kilsin ins . M

benim dileğim Allahımdam eşimle evliliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjlerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesini ve eşimle barışmaya niyet ediyorum amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…