EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

kişi başına düşen sayı :
1 tane AYETEL kürsi (1 KİŞİ OKUMAYACAK )
125 tane ya VEDÜD c.c
29 tane ya KEBİR c.c
98 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”(duası okunan 99 Tane okuyacak)
LİSTEMİZ
nacis-- nacis-- için okuyoruz
1- S Sargoz okudu
2- eilenn eilenn okudu
3- tubatesbih tubatesbih
4- C cansu_tr
5- @milad_tb mazaretli okudu
6- Kanguru_ Kanguru_
7- cimcimegfb cimcimegfb
8- nacis-- nacis--
nacis-- nacis-- in duasi : Allahımdam eşimle evliliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjlerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesini ve eşimle barışmaya niyet ediyorum amin

nacis-- nacis-- için okudum Rabbim evine huzur nasip etsin, eşiyle arasındaki muhabbeti arttır Ya Rabbim evlerinde huzurlu , mutlu olmalarını nasip eyle. Hanımlar yürekten hepinize minnettarım Allah hepinizden razı olsun bu duaya katıldığımdan beri nişanlımla aram çok daha iyi

kişi başına düşen sayı :
125 tane ya VEDÜD c.c
29 tane ya KEBİR c.c
LİSTEMİZ
1- S Sargoz okudu
2- eilenn eilenn okudu
3- tubatesbih tubatesbih
4- C cansu_tr okudu
6- Kanguru_ Kanguru_
7- cimcimegfb cimcimegfb
8- nacis-- nacis-- okudu
nacis-- nacis-- in duasi : Allahımdam eşimle evliliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjlerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesini ve eşimle barışmaya niyet ediyorum amin

kişi başına düşen sayı :
125 tane ya VEDÜD c.c
29 tane ya KEBİR c.c
LİSTEMİZ
1- S Sargoz okudu
2- eilenn eilenn okudu
3- tubatesbih tubatesbih
4- C cansu_tr okudu
6- Kanguru_ Kanguru_ okudu
7- cimcimegfb cimcimegfb
8- nacis-- nacis-- okudu

kişi başına düşen sayı :
125 tane ya VEDÜD c.c
29 tane ya KEBİR c.c
LİSTEMİZ
1- S Sargoz okudu
2- eilenn eilenn okudu
3- tubatesbih tubatesbih okudu
4- C cansu_tr okudu
5- @milad_tb mazaretli okudu S Sargoz
6- Kanguru_ Kanguru_ okudu
7- cimcimegfb cimcimegfb S Sargoz
8- nacis-- nacis-- okudu

Son düzenleme:
kişi başına düşen sayı :
1 tane AYETEL kürsi (duası okunan 2 tane okuyacak )
166 tane ya VEDÜD c.c (duası okunan 167 tane okuyacak)
38 tane ya KEBİR c.c (duası okunan 39 tane okuyacak)
131 tane Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”
LİSTEMİZ
S Sargoz için okuyoruz

1- S Sargoz
2- eilenn eilenn
3- C cansu_tr
4- @milad_tb mazaretli
5- Kanguru_ Kanguru_
6- nacis-- nacis--
@_haymeana nın (fatıma) duası :ALLAH ım eşimle aramızdaki sevgi bağını Peygamber Efendimiz s.a.v. ile Hz. Aişe validemizin arasındaki sevgi gibi kördüğüm eyle !Ayırmak ve fitne sokmak isteyenler ugraştıkca daha sıkı bir kördüğüm ve bagla birbirimize bağlanalım ...Amin

S Sargoz Rabbim sana ve eşine Peygamber Efendimiz s.a.v ve Aişe Annemizin arasındaki sevgiyi, muhabbeti, huzuru kördüğüm eylesin Rabbim aranıza girmeye çalışanlara fırsat vermesin amin canım . sadece esmaları okuyabildim canım ...

S Sargoz Rabbim sana ve eşine Peygamber Efendimiz s.a.v ve Aişe Annemizin arasındaki sevgiyi, muhabbeti, huzuru kördüğüm eylesin Rabbim aranıza girmeye çalışanlara fırsat vermesin amin canım . sadece esmaları okuyabildim canım ...
Amin inşallah kuzum
mazaretli misin tatlım

bende bügün eşimle telefonda görüştüm kredi kartı ile alakalı banka arıyormuş ödenmemiş fatura var diye oysa ben ödedim makina bozuktu geç ödemiştim 2 gün öyle söyledim neyse arada konuşmada bana aşkım dediğini farkettim ama telefonda olduğu için yanlışmı duydum acaba diye düşünüyorum inşallah değildir kapınca teli çok sevindim :KK200::21:

X