Eskort/Travesti Takibi/ müvekkilleri olduğunu söylüyor/hpv testi yaptırdım

intense27

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
152
220
29
Selam arkadaşlar, iyi bayramlar.

Yaklaşık 10 aydır görüştüğüm birisi var, iki ay sevgiliydik daha sonra ayrıldık ama ayda bir evde buluştuğumuz oluyor. Friends with benefits gibi.

Kendisi 32 yaşında ceza avukatı. Bu yüzden takip ettiği eskort vs tiplerle gerçekten tanışıyor. Ofisine gittiğimde takip ettiği bir travesti ve eskortla dava hakkında konuşuyordu. Yani müvekkilleri olduğuna eminim ama neden takipleşiyor? 10 tane bu tipte insan var en az. Midem bulanıyor düşününce.

Neyse ben şüphelendim, onunla çıkmaya başladığımdan beri vajinal mantar sorunum geçmiyor bir de bunu görünce Hpv testi yaptırdım ve yüksek riskli Hpv 52 pozitif çıktı. Eski sevgilimden de bulaşmış olabilir ama onun da ilk ilişkisiydim.

Sonuç olarak hiv testi de yaptır diyeceksiniz ona da haftaya randevu alacağım. Hpv yüzünden iki gündür dünyam başıma yıkıldı. Bu moralsizlikle virüsü atamayacağımdan korkuyorum.

Cinsel ilişkide bulunuyorsaniz maalesef hep risk var, evli olsanız da eşiniz tek eşli olmayabiliyor ve maalesef o zaman da risk var. Keşke önden hpv aşısı olsaydınız, özel bir aşı biraz pahalı ve tüm tiplere karşı koruması yok diye biliyorum. Yine doktorunuzla konuşursunuz. Partnerinize de söyleyin bence onun da haberi olsun.

Keşke olsaydım ama keşkelerin bir anlamı yok. Bundan sonra olup diğer türlerine karşı korunayım en azından.

Benim korktuğum HİV. Hpv de tehlikeli ama erken teşhis hayat kurtarıyor hiv çok daha tehlikeli

Hpv senelerdir vücutta olup bir anda çıkabilen bir şey değil miydi? Müsebbibi avukat bey olmayabilir.

Hpv senelerdir vücutta olup bir anda çıkabilen bir şey değil miydi? Müsebbibi avukat bey olmayabilir.
Öyle. Ama ilk cinsel ilişkimi 2 yıl önce yaşadım, onun da ilkiydim ( buna eminim çok belliydi çünkü) Bu ikinci ilişkim. Başkasıyla da beraber olmadım. Ha belki önceki sevgilim aldatmıştır

Malum şahsın müvekkilleri ile yattığını size düşündüren nedir?
Cinsel tercih ve hayat tarzlarından dolayı her avukat davalarını almayabilir. Arkadaşınız içlerinden birinin davasına baktı ise kendi aralarında ismi yayılmış olabilir. Kendisine belli bir müşteri kitlesi oluşturmuş olabilir, sonuçta gelen para var. Adam önyargısız ve profesyonel olabilir. Onlarla ilişki yaşadığı anlamına gelmez.
İlişki içerisinde değilsiniz. Belki başkası ile birlikte evli olma ihtimali bile olabilir yada sizinle takıldığı gibi başkası ile de takılıyor. Yani her türlü risk sizin için, açık ilişki gibi.

Korunmadan FB ilişki mi yaşadın?

Ya çok güzel bir uygulama ama yaş sınırı varmıs sanırım9-ile 26 arası yararlanabiliyormus. Ben kendi imkanlarımla. 2 doz gardasil9 aşısı yaptırdım. Keşke herkes yaptırsa kadın erkek ayırt etmeden.

Müvekkilleriyle yattığını düşünmüyorum çünkü iş ahlakı olan birisi . ama başka maceraları var belli

2 ay sevgili olup o kadarcık dönemde cinsellik yaşayabildiyseniz cefasını da çekeceksiniz yapacak bir şey yok geçmiş olsun bir daha etraflıca tanımadan yaşamazsınız bari
Evet sonradan çok pişman oldum. Eski sevgilimle karakolluk mahkemelik olduk sonra böyle bir duygusal boşluğa düşünce olanlar oldu. Gerçekten kendimden nefret etmeye başladım

Tüm yaş gruplarına değil ama ben başvuramadım 32 yaşındayım

Müvekkili olabilir ama icli dışlı olmasi garip, seviyor demek ki ortamlarini. Illa bisey yasamasina da gerek yok ayni bardaktan su icmesi bile yeterli hpv icin. Hpv nin korkulacak bir yani yok. Rahim kanseri yapana kadar uzun bir yol var. Insanlarin cogunda var hpv.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…