Eskort/Travesti Takibi/ müvekkilleri olduğunu söylüyor/hpv testi yaptırdım

öyle iğrenç fotoğrafları var ki, insan takip etmeye utanır. Kendisine de öyle söyledim bana onları savundu rezil kişi. Yok çok saygılılarmış görünüşe aldanmamalıymışım
Siz bu kişiyle sadece fb değil misiniz? Niye sorguluyorsunuz ki kimle takipleşmiş,ne yapmış? Eski sevgiliden de fb olmaz bence,kendinizi daha da üzdüğünüzle kalırsınız. En iyisi görüşmemek bence.

Siz bu kişiyle sadece fb değil misiniz? Niye sorguluyorsunuz ki kimle takipleşmiş,ne yapmış? Eski sevgiliden de fb olmaz bence,kendinizi daha da üzdüğünüzle kalırsınız. En iyisi görüşmemek bence.
Kendisi sürekli beni manipüle etti. Neyse o ayrı mevzu hiç girmeyeyim. Takipleştiklerine baktım çünkü cinsel hastalık sahibi gibi geldi kendisi, incelemek istedim

Öncelikle kimseyi ilgilendirmez kadının ne yaşadığı ve ne sürede yaşadığı! Kadın kadının düşmanı lafını bu başlıkta iyice anliyoruz.

Uzun süredir hpvli biri olarak bu işte ne yazık ki bayağı bilgi sahibiyim.

*En büyük bulaş yolu cinselliktir başka türlü geçme olasılığı yok denecek kadar azdır hatta yoktur.

*Doktorlar genelde lavabodan kapmissindir falan sozlerini çiftlerin aralarını bozmamak için söylerler ( doktor bir tanıdığım söyledi)

*Kondom korumuyor diye bir şey yok,hiç takmamaktan yine iyidir.Virusu taşıyan kişiyle kondomsuz birlikte olursanız pinpon etkisi yaratırsınız ( senden ona,ondan sana devamlı bulaş olması) ki bu negatife donmenizi zorlaştırır.Kondom şart.

52 yüksek riskli tiptir kolposkopi olmanız sizin yararınıza olacaktır. Çok geçmiş olsun.

Evet maalesef. Ama hpv her türlü bulaşıyormuş

Hpv her türlü bulaşır da minimize edebilirdiniz ihtimali.
Bir de tek sorun hpv mi yahu.
Yaş 29 yazıyor profilde. Aktif cinsel hayatı olan kadın nasıl hpv aşısı olmaz nasıl kondomsuz ilişkiye girer benim aklım almıyor.
Umarım bununla kurtulursunuz başka bir şey bulaşmadan. Bu da size ders olur.

30 yaşında avukat adamın bekaretini siz mi bozdunuz? Ben bir avukatin müvekkilleri ile yattığını düşünmüyorum. Başkaları ile birlikteliği vardır. Hpv artık bir eskortlarda yok ki herkes sevgilsiiyle yatmıyor artık don değiştirir gibi sevgili değiştiriyor. Ama hiç bir erkek otuz yaşını beklemez. Hatta 20 yaşını bile beklemez.
bir avukat olarak söylüyorum, avukat beylerin kimlerle takıldığını/yattığını bilseniz aklınız şaşar
(genelleme yapıyorum tabi, hepsi için geçerli değildir)

HIV, sifiliz, hepatit B ve C testini de yaptırdım bu arada. Çok şükür negatif ama korkusu ömrümden on yıl götürmeye yetti.

Uçkuruna sahip çıkamadığını düşündüğünüz tiplerle birlikte olmayın kızlar. En ufak bir sinyalde kaçın. Korunarak hpvden de kurtulamıyorsunuz, diğer hastalıklar tamam da.

HIV, sifiliz, hepatit B ve C testini de yaptırdım bu arada. Çok şükür negatif ama korkusu ömrümden on yıl götürmeye yetti.

Uçkuruna sahip çıkamadığını düşündüğünüz tiplerle birlikte olmayın kızlar. En ufak bir sinyalde kaçın. Korunarak hpvden de kurtulamıyorsunuz, diğer hastalıklar tamam da.
HPV aşısı da tam garanti değilmiş evet,merak edip araştırdım, aşı hpv nin bütün türlerini iceemiyormus, içermediği bir tür vücuda girerse kötü

Geçmiş olsun. daha önce de yazdığım gibi kondom kullanarak hpv bulaşma ihtimalini azaltıyorsunuz. Varsın bulaşan hpv olsun. Tedavisi var. Siz yine de kondom kullanın. Aşınızı da olun.

X