eskişehirde yakın tatil

aheste

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2010
21
0
arkadaşlar ailemle Eskişehir e yakın gidebileceğim tatil bölgeleri hakkında önerilerinizi bekliyorum marmara bölgesi esk daha yakın örn bursa yalova vb gibi özellikle yalova armutluya gitmiş arkadaşların yorumlarını bekliyorum şimdiden tesekkür ederimmm:Saruboceq:

Valla tatıl bılmıyorum ama kÜtahyada kaplıcalar varya Çok gÜzel..havuzları fılan..otellerdde nezıh..ben Çok gÜzel vakıt geÇırmıŞtım orda

Merhaba Aheste,

Yalova veya Bursa'da erken rezervasyon fiyatları belirli olan tesis şu anda maselef mevcut değil. Ancak dilerseniz Balıkesir-Ayvalık civarındaki erken rezervasyon tesislerimiz hakkında bilgi verebiliriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
evet kütahya kaplıcalarına ben gittim gercekten güzel ama ben denizde olsun istiyorum balıkesir ören,ayvalık,akçay buraları da met ediyo giden arkadaşlarım ama işten izin kısa süreliğine alıcam. günüm yollarda geçmesin diye esk yakın olsun istiyorum.

canım halen gitmediysen ve bir yer ayarlamadıysan, ayvalık-sarımsaklı yı öneririm. gayet güzel bir yer, denizi de güzel ..

evet karar verdim kesinlikle ayvalık herkes orayı tavsiye ediyor temmuzda inş oradayız gidip gelelim düşüncelerimi paylaşırım arkadaşlarrr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…