ESKİŞEHİR ACIBADEM- NİCEL TAŞDEMİR 2024 TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRENLER

blackkdahlia

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
453
345
39
Herkese merhaba arkadaşlar. Eskişehir Acıbadem Nicel Hoca'nın ismini çok duydum. Güncel olarak tüp bebek tedavisi gören ve fiyatlar konusunda bana yardımcı olabilecek birileri var mı? 39 yaşındayım 13 14 aydır tüm hormon testleri, rahim filmi vs ler yapılmış olmasına ve sorun yok herşey süper denmesine rağmen hamile kalamadım. Yunusemre de Merdan hoca histeroskopi ve rahim filmi işlemimi gerçekleştirmişti 8 ay önce.Tüpler vs açık. 3 4 tane polipim vardı alındı. Tiroitim az çalışıyordu ilaçla 2 değerlerine düştü. Yani özetle hiçbir sorun yok. Eşimin sperm testi de gayet iyi.Ama bi yerden başlamalı geç bile kaldık belki de... Devlet hastanesinde devam etmek istemiyorum çünkü çalışıyorum. Saatler vs konusunda özelde de sorun yaşar mıyım? Özeli tercih etme sebebim sık sık izin alma durumum olmayacağı için. Bir de yaşımdan dolayı ve 1.5 senelik evli olduğumdan sigorta karşılamıyor tüp bebeği.her halükarda ücretli tedavi göreceğiz. Vereceğiniz ufacık bir bilgi bile çok değerli. Şimdiden teşekkürler

X