Eskişehir///26

elacım merhaba nasılsın sen şimdi bayramı iple çekiyorsundur eminim biran önce kardeşlerine kavuşmak için iyiki bu bayramlar var insan bütün sevdiklerini bayram sayesinde birarada görüyor bizde bir değişiklik olmazsa bayramın üçüncü günü pazaryerine gidecez kısmetse belki görüşürüz diğer arkadaşlar sizler nasılsınız hepinize hayırlı cumalar

emesel arkadaşım merhaba bende çarşamba pazarında gezmeyi çok seviyorum bu çarşabada ordaydım ama pazarın eski tadı fazla kalmadı gibi geliyor ama yinede her hafta bir uğruyorum alışkanlık yaptı iyi günler

rosetree çok haklısın. pazarın eski tadı kalmadı yinede o kalabalğın ve renk cümbüşünün içinde gezmek hoşuma gidiyor.

GÜNAYDIN iyi güzel bir haftasonu tatili diliyorum hihoyyyt hanımlar hadi nerdesiniz :1hug:

günaydın esesliler kimsecikler yok nerelerdesiniz iyi hafta sonları herkese

Herkese merhabalar...nasılsınız hanımlar...uzun zamandır yoktum...bu çocuklar öldürecek beni...çok yaramazlar...uyuyupda annelerini rahat bırakmak istemiyorlar...kim bilir neler olmuştur ben yokken..yeni gelenler hoş geldiniz...herkesi öpüyorum...bye....

günaydın herkese sağlıklı ve mutlu hafta sonları

herkese selamlar iyi hafta sonları diliyorum ben gelincemi sayfa yavaşladı yoksa kimseler gelmiyo kızlar hava soğuk hele eskişehir ne soğuktur şimdi azcık anlatın bizim orları ne var ne yok rosette sen haberler ver bari evde oturuyosunuz hadi bilgisayar başınakaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar hanımlar valla hepiniz cok yoğünsunuz hic uğramıyosunuz umarım herkes iyidir öptüüüüm

ela 11 seheryelim hakılısınız kimseler uğramaz oldu hayırlı akşamlar diliyrum

iyi akşamlar sevgili arkadaşlarım nasılsınız ben iyi olamay açalışıyorum işte kendinize iyi bakın sevgiyle kalın

günaydınlar ya nerelerdesiniz hepiniz bir kayboldunuz pir kayboldunuz
oooooooffffffff gelin artık ya özledim hepinizi
herkeslere iyi haftalar sevgiyle kalın

Günaydın arkadaşlar.Hepinize sağlıklı ve mutlu bir hafta diliyorum.Öğretmen arkadaşlar varsa hepsinin Öğretmenler günü kutlu olsun.

merhabalar arkadaşlar nasılsınız sanırım eksiklerimiz çok aramızda gelmiyorlar artıkın unuutlar bizleri ne yapalım çanları sağ olsun esesime selam topikteki arkadaşlarımında her şey gönüllerinin di
lediği kadar güzel olsun tebessüm yüzünüzden eksik olmasın

herkese merhaba elacım nasılsın ben çok yoğunum hiç boş vakit bulamıyorum buluncada hemen birşeyler yazıyorum herkese mutluluklar

Selam, ben foruma yeni üye oldum. Bu başlıkta aradığım cevaba ulaşabileceğimi umuyorum. Bu yaz nişanlımın ailesi Eskişehirli oldukları için Eskişehir'de düğünüm olacak. Ancak ben İstanbul'da nişanlım da Ankara'da yaşadığımız için Eskişehir'e gidip düğün mekanı araştırmaya imkanımız pek olmayacak gibi görülüyor. En azından bir fikir sahibi olup zamanımızı denk getirdikçe belirlediğimiz yerlere bakabileceğiz. Yaz düğünü olacağı için açık havada olmasını istiyoruz. Yemekli bir düğün olmasını düşünüyoruz. Eskişehir'de bize tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

Çok endişeleniyorum, internetten çok araştırdım ama bu konuda içime sinen biryere rastlayamadım. yardımlarınızı 4 gözle bekliyorum güzeller!! şimdiden çok teşekkür ederim.
sevgiler..

arkadaşlar kızım hasta olduğu için gelemedim inşallah herkesler iyi dir
hepinzi öpyorum

günaydınlar nasılsınız
frezya ablam geçmiş olsun önemli bişeyi yoktur umarım
ya bu havalar hasta yapıyor adamı mevsim değişikliğinde şimdi olduğu gibi bende hastayım
hepiniz sevgiyle kalın öpüldünüz

canım öncelikle hoşgeldin nişanın hayırlı olsun eskişehirde istediğin her şekilde mekan mevcut acık hava kapalı cayır düğünü yapmak istersen yani gündüz cok güzel yerler var fiyat olarak onu kendiniz anlaşır konuşursunuz şimdi isim olarak bildiğim bir yer var ama reklam olyormu bilmiyorum bursa yolu üzerinde posta bahce var anadolu üniversitesi karşısında havuzlu bahce var ismi elegance dı herhalde bir yer daha var oranın ismini öğrenince yazarım yakın zamanda allah rast getirsin

merhaba arkadaşalr freyacım iyi olmadınızmı daha kıyamam ilaclarmı denk gelmiyo acaba allah şifa versin canım ikinizide öpüyorum ayla rosetreee eylül musran emesel sizler napıyosunuz öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…