Eskişehir///26

kızlar eskişehir e geçen bayram gittim süper olmuş yani uzun zamandır 6-7 yıldır gitmemiştim tramvay ı bu çarşı meydanlarını falan çok güzel yapmışlar ben genç kızken çok takılırdım yani 15 yıl önce o zaman bozüyükte aradığımı bulamazdım esnaf sarayı şeref mağazaları hamamyolu cad.bide erol sivri meşhur kozmetikçimdi bende biraz kokoştum o zamanlar ay kızlar nostalci oldum çok yaşayın hepiniz bu bayramda gidip gezmeyi düşünüyorum inş

teşekkür ederim kardeş
aytaç caddesinde sakarya göbeğinin dibindeyim
buyur gel her zaman beklerim

günaydın kıslarrr. satürncüm gelmeyi çok isterim yaza kadar dahada konuşur tanışırız yaza yanındayım)

eee nasılsınız bakalım baanlar...

Arkadaşlar ben hem yeniyim hem Eskişehirliyim.Hepinize selamlar.

selam kızlar bugün yine kimsecikler yok nerelerdesin...emeselcim hoşgeldin canım aramıza..

arkadaşlar
alyazma arkadaşımıza ne oldu nerelerde neden silindi siteden bileniniz duyanınıza varmı
kaç zamandır aklımda arkadaş listemdeydi şimdi yok kullanıcı panelindende baktım yok
eskişehirli olduğunu bildiğim için size sorayım dedim :uhm:

merhaba eskişehirin güzel hanımları ben doğma büyüme Eskişehir Vişnelikliyim.Evlenip Ankaraya yerleştim ama bütün ailem Eskişehirde olduğu için çok sık eskişehirdeyim ve artık bir Eskişehirli olarak sitenizde bende yer almak istiyorum.Bütün hemşehrilerime sevgiler..........:1hug:

günaydın herekslere nasılsınız hanımlar skygril canım hoş geldin aramıza güzel paylaşımlarda bulunman dileğiyle

merhaba smhsmh sende hoş geldin valla benimde haberimyok elinde telefonu olanlar arkadaşlar muhakkak arayıp bilgilendirirler hepimimzi

şimdilik sevgiyle kalın

merhaba arkadaşlar nasılsınız umarım herkes iyidir yeni gelenler hoşgeldiniz güzel paylaşımlar dileğiyle musrancım nerdesin eylüüüüül ülüüfeeeet hadi gelin görüşürüz

selamlar yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz güzel paylaşımlar dilerim seher yelim nasılsın

alyazma ve bir kaç arkadaşımız iyiler kayıp değiller meşguller merak etmeyin

iyi akşamlar esesimin güzel hanımları
ya bende iki gündür net yok
ne olyo anlamadım şimdi geldi
hepiniz öpyorum iyi akşamlar canlarım

yah kızlar niye geldiğimde kimseler yok
hepinize günaydın ve cumanız mübarek olsun
bu arda musracım nerdesin pek göremiyorum seni cnm
hepinizi öpyorum

günaydın esesim nasılsınız yine kimseler yok yine buralar ıssız
cumanız mübarek olsun
frezya abla sen nasılsın

hanımlar cumanız mübarek olsun frezya ayla nasılsınız diğer arkadaşlar sizler nasılsınız inşallah herkes iyidirhihoyyyt ben yine uğrarım

merhaba hanımlar herkese hayırlı cumalar nasılsınız hepinizi öpüyorum bozüyüklü arkadaşlar yazılarınızı bekliyorum bende bozüyüklüyüm ama 15 senedir eskişehirliyim iki tane dünya tatlısı çocuğum var onlarla ilgilenmekten kendime vakit ayırıp bilgisayarın başına bile oturamıyorum hepinize svgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…