Eskişehir///26

merhaba canlarım nasılsınız evet bu bayramı da atlattık şükür benim o kadar kalabalık olmuyokaydirigubbakcemile3 benim hep sakin geciyo bir kac aileye gidiyorum tamam cocuklarnan geziyooz napalım herkesin bi ayrı işte allah öbür bayramları nasip etsin:lepi: inşallah öptüüüüm

lanet olsun
lanet olsun
bütün şehit erlerimize kurşun sıkan ellere
terörist denen o ............... çocuklarına

ama sevinmesinler onlar bu dünyadan göçtü
milyonları üzerek ama
ana babaları,kardeşleri,eşleri,evlatlarıyla beraber miyonların yüreği yandı ama

ONLARIN YERİ CENNET

günaydın hanımlar hepinize güzel, sağlıklı ve mutlu bir hafta geçirmenizi diliyorum

iy günler hanımlar nasılsınız satürncüm gercekten cigerlerimiz yanıyo ateş düştüğü yeri yakıyo kahrolasıcalar doymadılar can yakmaya yaptıklarını kendilerinde görürler inşallah

slm esesliler nasılsınız
canlar hepinize sağlıklı bir hafta dilyorum

merhabalaaar

nasılsınız arkadaşlar.....

herkese hayırlı günler diliyorum

sevgiler

görüşelim kardeş
aklımdasın
bir gece ansızın gelebilirim:roflol:
inşallah bu hafta içi bi gün gelirim yada siz gelirsiniz
bugün günüm var

enamelciiiiim
kullanıcı paneline bak bide kk ya hankı mail adresini verdiysen oraya bak
sana arkadaşlık teklif ettim kııııızzzzz
kabul edersin inşallah
edersin dimiiiiiiiiii
kız bi enamel daha var ama o sadece enamel
zaten niçün enamel ayrin onuda bilahare konuşcez

haaaa bide benim bloğumu oku emi neler döktürmüşüm bi bak
kk blog yazan yere gircen
ordan sevdanın rengi isimli bloğu bulcan
işte onlar benim yazılarım

Merhabalar herkese hayirli günler diliyorum herşey gönlünüzce olsun

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız.....

bugün tabanlarıma kara sular indi sanki kızı okula bıraktıktan sonra bi gezdim bi gezdim gezemediğim günlerin acısını çıkartırcasına ölee işim falan da yoktu sırf keyfiyen gibi oldu ama çok iyi geldi valla özlemişim .....kendimi iyi hissediyorum.....

sizlerinde iyi olduğunu umut ederek hepinizi sevgiyle kucaklıyorum..

satürnnn

enamel ayrin bizim buluşmada tanıştığımız arkadaşlardan birimi yoksammm?????

değilse :))onlar üye olmadılarmı henüz olmadılarsa :)))) çok çok selamlarımı ilet lütfen

öpüyorum sevgiler

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız musrancım kız nerleri gezdin cocuğu nereye bıraktın hadi felekten bir gün calmışın bende bugün komşularımnan tanıştım güzel güün gecirdim sayılır musran ya bende takıldım acaba enamel ile tanışıyormuyuz kız satürn bize cevap ver enamel sende yazabilirsin tanışıyormuyuz öptüm

oğlanda yanımdaydı ablacım bırakmadım onu....koydum pusetine gezdik beraberce o da seviyo gezmeyi..gamyoncuiremsu

sevindim bu arada komşularınla tanıştığına benimkiler henüz toplanıpta gelemediler :1no2:bide ramazan bayram derken tam manasıyla tanışmak kısmet olmadı ama alıyorum haberlerini gelmek istiyorlarmışda bakalım:sm_confused:....

bizde görüşelimmi artık nedersin :jeyyar:özleştik..yani ben özledim sizleri...bi toparlansakta görüşsek iyi olur düşüncesindeyim hem doğru düzgün bayramlaşamadıkta havalarda iyice soğumadan..... cevapları bekliyorum

kızlar ben yeni üye oldum sizinle daha tanışmıyoruz biz satürnle önceden arkadaşız kıskanmayalım aaaaaaaaa.s.:enbuyukkk:

evet kızlar enamel benim arkadaşım
yeni üye oldu
kk yı anlata anlata onuda kattım kk ordusuna
ama benim haberim yok üye olduğundan banada sürpriz oldu
sanırım bundan sonraki buluşmamızda tanışırsınız

buluşalım ama artık evde buluşalım
birbirimizi tanıdık birimizin evinde daha rahat ederiz diye düşünüyorum ben
ben ağırlardım ama hemen derseniz bu aralar biraz meşgulüm

neyse daha konuşuruz
iyi günler

kızlar ben yeni üye oldum sizinle daha tanışmıyoruz biz satürnle önceden arkadaşız kıskanmayalım aaaaaaaaa.s.:enbuyukkk:

enamelcim kıskandırmayın sizde biz kıskanırızda çatlarızda anlamayız öleee eski arkadaştık falannn......:jeyyar:

şaka bir yana Allah bozmasın arkadaşlığınızı

şöle bi açıklama getireyim ben duruma yerimseniben en son buluşmamızda satürnün arkadaşlarıda vardı aramızda ve onlarda kk ya üye olabileceklerini söylemişti ...
sizi böyle samimi yazışmalar içinde olduğunuzu görünce acaba onlardan birimiki diye düşündük...yanlış anlama bacımm...inşallah bundan sonraki buluşmamızda seninlede tanışırız..

öpüyorum sevgilerkaydirigubbakcemile5

satürn bu teklifin benim içinde uygundur dediğin gibi artık tanıdık birbirimizi zaten gelecek kişiler aşağı yukarı belli sanırım :jeyyar:

konuşur anlaşır kim uygunsa onda toplanırız....ben böyle diyorum da bakalım diğer arkadaşlar da onaylayacakmı....beklemedeyiz....fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…