Eskişehir///26

slm arkadaşlar nasılısnız umarım herkes iyidir.daha önceki sayfaları okudum herkes kaynaşmış birbirine ne güzel.herkese sevgilerimi gönderiyorum.benide aranıza aldığınız için tşk ederim.

barbie hoşgeldin
dediğin gibi bizler kaynaştık çok hoş paylaşımlar ve güzel sohbetlerle çok iyi vakit geçiriyoruz burada
kapımız herkese açık neden sende olmayasın aramızda
tekrar hoşgeldin sevgiyle kal

Son düzenleme:
günaydınlar günaydınlar sevgili hanımlar nasılsınız
bugün eskişehirim soğuk dışarı çıkarsanız üstünüze bişey almadan çıkmayın hava baya bi serin
hepinizi kucaklayarak kojman öptüm
sevgiyle kalın hoşçakalın

günaydın arkadaşlar nasılsınız aylacım evet bugün hava soğuk ben şimdi cıkcam öptüm görüşürüz

herkese merhabalar
eskişehirli bayanlar bugün hava nekadar soğuk böyle eskişehirimize kış geldi artık heralde

ay cnım ya gec bıle kaldı buzamana kadr coktan gelırdı kış:Roflol:bereketıyle gelsın bıze kuraklık yasatmasın rabbım afetınden korusun ınsallah

selamlaar
hanımlar nasılsınız

bitmedimi daha iftar telaşeniz :)) nerelerdesiniz....

hsay çok haklısın dileklerine katılıyorum canım...amin...

kızlar hepinize sevgilerimi gönderiyorum

TŞK EDERİM canım evet çok güzel bir ortam olmuş.hepiniz sevgiyle kalın
a.s.

günaydın canlar cumanız mübarek olsun herşey istediğiniz gibi olsun herkese iyi günler diliyorum

sanada hayırlı günler müsrancım...herkezede hayırlı cumalar arkadaşlar..

Selam arkadaşlar ben üyeyim ama uzun süredir giremiyordum .sizleri özledim...
Ben Nilay bu arada.hepinize hayırlı cumalar,Rabbim bu mübarek gününün hürmetine ne gönül muradınız varsa versin...

Selam arkadaşlar ben üyeyim ama uzun süredir giremiyordum .sizleri özledim...
Ben Nilay bu arada.hepinize hayırlı cumalar,Rabbim bu mübarek gününün hürmetine ne gönül muradınız varsa versin...

hoşgeldin aramıza nilaycım ii dileklerin için saol ((amin)).....

hanımlar nasılsınız bakalım
valla ben bugün kötüyüm galiba soğuk havaların gelmesiyle bende soğudum çok üşüyorum galiba hasta olcam neyse sizler iyi giyinin ki üşütmeyim
sağlıkla kalın kib
hepinizi öpüyorum

bende kendi adıma iii sayılır...geçmiş olsun aylacım.inşallah hasta olmassın önlemini önceden al nane limon iç hiç bi şeyin kalmaz hasta olmadan önce baya işe yarıyo ben hep öle yapıyorum.ewet böle havalarda insan mutlaka hasta oluyo....

Hoşbulduk canım sağolasın..
Ben bu siteyi çok seviyorum ama işyerinde bi ara yasaklamışlardı giremiyordum yeni açıldı çok sevindim
Güzel paylaşımlar dileğiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…