Eskişehir///26

herkese GÜNAAAAAYDIN :sm_cool:canlarım CUMANIZ MÜBAREK OLSUN nasılsınız musrancım coooook teşekür ederim beğenmek ne demek baktım :1shok:kaldım cok güzel Şenizonu yapabilirsem kopyalamam lazım ülfetcim arada gir böyle satürn kayıplarda yine eylül herhalde tatilde alyazmam hic uğramaz oldu kötükedihüso:dilcikar: öptüüüm :1hug::icecream:

selamlar

tüm dualarınızın dileklerinizin kabul olması dileğiyle hayırlı cumalar

satürnnnnnn, alyazmaaaa, eylüüüllllşutarafagitti:1no2:kaydirigubbakcemileklava:

Son düzenleme:
kııızlaaaaar iyi akşamlar nasıl gidiyo iyi haftasonu tatili diliyoruuuuum herkese öptüüüüüüüüüm

seherim yelim kaydirigubbakcemile5sanada iyi hafta sonları:icecream:
benden de herkese iyi hafta sonları

güzel biten bir hafta sonu güzel başlayacak haftaya gebe olsun:CüvCüv:

iyi akşamlar arkadaşlar:1hug:

merhaba esesin hanımları nerlerdesiniz merhaba nurcum nasılsın bizim hanımlar yok hadi öptüm

merhaba arkadaşlar
ben de buralardayım ama ülüfet gibi bana da bu günlerde pc pek düşmüyo
o yüzden fazla giremiyorum
tatil yaptık dinlendik derken gelince işler hepten karıştı
biz tatildeyken annemlerin evi böcükler sahiplenmiş
3 hafta üst üste hiç havalandırılmadan ilaçlanması gerekiyomuş
o yüzden annemler cümbür cemaat bendeler
bi görseniz gece heryer yatak döşek
eşim geç 3 hafta geç diye gün sayıyo garibim

neyse allah sağlık versin de inşallah ramazanda rahata erelim

musrancım beni merak ettiğin için sağol
bende hepinizi çok özledim ama durum yukardaki gibi
aslında yaz bitmeden bir daha görüşsek olurdu ama
herkesin bir telaşı var bu aralar

hepinizi öpüyorum
sevgilerimi yolluyorum

merhaba satürn allah sabır versin bugünlerde gecer kaydirigubbakcemile2eşinde sende rahatlarsınız:roflol: hadi ramazandan önce buluşalım burdan arkadaşlara duyurulur :sm_cool:görüşürüüüüüüüüüüüz

selam kızlar nasılsınız

satürn cüm mesajını görünce çok sevindim gerçekten de merak ediyordum bu kızın hiç sesi soluğu çıkmıyor hayırdır inşallah diye..
neyse rahatladım 3 hafta dediğin nedirki 3 haftada gelir geçer kaydirigubbakcemile3

yalnız böcük olayı çok fena yaakafamçokkarıştı sağlık olsuncanımcım

şu buluşma olayını gündeme getirmek istiyorum

hadi kızlar ramazandan önce havalar soğumadan okul telaşı başlamadan gerçekleştirelim derim ben sizler ne dersiniz:uhm:

aslında ramazanda da olabilir beraber iftar yaparız inşallah ama özleştikŞeniz daha önce olsun

hadi bakalım yorumlarınızı fikirlerinizi bekliyorum öyle teşekkür edip kaçmayınkötükedihüso

hafta sonunun ilk ünaydını benden olsun bakalım
herkesler iyidir umarım
yeni arkadaşlar gelmiş hoş gelmişler sefalar getirmişler a.s.

GÜNAYDIIIN :teytey:herkese günaydın aylacım nasılsınız yeni gelenler hoşgeldiniz a.s.hadi kızlar toplanıyoruz okuyanlar okumayanlara söylesin :sm_cool:görüşürüz :lepi:

günaydınlar
gününüz güzel geçsin
Allah işleri olan herkesin yardımcısı olsun
iyi günler

günaydınlarr eses in güzel bayanları...nasılısınız bakalım?güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle kendinize çok iyi bakın sevgiler....

tünaydıınnn esesimim tüm güzel vede özel hanımları nasılsınız

GÜNAYDIIIN :teytey:herkese günaydın aylacım nasılsınız yeni gelenler hoşgeldiniz a.s.hadi kızlar toplanıyoruz okuyanlar okumayanlara söylesin :sm_cool:görüşürüz :lepi:

seheryelim nasılsın toplanmak istiyoruz ama kimse sıcak bakmıyor sanırım bu konuya :1no2:benim mesajıma kimse karşılık yazmamış:çok üzgünüm:

neyse hayırlısı olsun bakalım

aramıza yeni katılan kırmızı siyah arkadaşımıza da hoşgeldin diyorum

günaydın hanımlar güzel bir hafta sonu diliyorumhihoyyyt:sm_cool: herkese görüşürüz Şeniz

musrancım merhaba nasılsın canım ya biz davet edelim isteyen gelsin gamyoncuiremsukimse gelmezse klava:ikimiz görüşelim:sm_cool::icecream:kaydirigubbakcemile2 oturalım ne dersin :hooray:öptüm :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…