Eskişehir///26

selamlar canlarım nasılsınız musrancım nurcum iyiki biz varız öbürkiler bizi terk ettiler kaydirigubbakcemile2umarım yakın zamanda gelirler hihoyyytben yine uğrarım öptüüüüüm

slm herkese bende eses ten akarbaşında oturan varmı?
Bence Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır

iyi akşamlar hanımlar cokmu meşgulsünüz trendy hoşgeldin canım iyi paylaşımlar dilerim ben akarbaşındayım sen ne taraftasın görüşürüüüüüüüz

iyi akşamlr hanımlar hrkesler slm olsun
nasılsınız keyifler yerindedir umarım :içelim:
trendy sende aramıza hoş geldin canım umarım iyi vakit geçirirsin

günaydınlar herkeslere
herkeslerin keyifleri yerindedir inşallah
nur abla ben iyiyim sen nasılsın
gününüzün hergünkinden güzel geçmesi dileğiyle

günaydınn canlarım nasılsınızz keyifler nasıl fırsat buldukça gelmeye çalışıyorum ben yokken herkesler gelmiş yeni gelenler hoşgeldiniz kendzine iyi bakınn

günaydın kızlar nasılsınız

neşeli bir gün diliyor öpüyorum hepinizi

[/IMG]

merhabalar herkese nasılsınız nurcum eskişehirdende istanbula kocaman selamlar sevgiler öpüyorum inşalah iyidirsin musrancım bu güzel resimleride nerden bulursun hihoyyytsanada öpücükler görüşürüz kaydirigubbakcemile2 gamyoncuiremsu Şeniz

herkese merhabalar...nasılsınız herkes iyidir inşallah.güzel bi gün sizinle olur inşallah.ülfet abla nerelerdesin.görüşemiyoruz

canlar meraba nasılsınız iyisinizdir inşallah melisaöykücüm ben buralardayımda pc bana düşmüyoki adam evde çocuklar evde düşün artık gerisini sizleri çok özledim hepinizi öpüyorum.sürem bitmiş by

:lepi::lepi:
kıslar, eskişehirde dizgi işi yapan varmı, bildiğiniz yayınevi adresi varmı, yada davetiye yaptıran evde yapmak istiyorumda , bilgilendirir misiniz.
kaydirigubbakcemile5 hihoyyyt

iyi akşamlar kızlar ne var ne yok iyidirsiniz umarım pilotcum hic bilgim yok

[/IMG]
oh oh maşallah maşallah bugün hemen hemen herkes burada ne güzel

ülüfet şükür kavuşturana bacım sen o evdekilereklava: söyle bizim özlediğimizi biraz daha uzatsınlar sürenikötükedihüso

pilotcum benimde pek bi bilgim yok ama aklımızda olsun olur duyarsam haber veririmyerimseniben

iyi akşamlar kızlar

seheryelim bu senin için
[/IMG] sen beğendikten sonra :))

evet düşünebiliyorum ülfet abla.olsun bukadar giriyosun ya buna şükür yerimseniben.diger ablalarım nasılsınız sizler napıyosunuz.herkesi öpüyorum iyi akşamlar

günaydınlar herkeslere
gününüz güzel geçsin cumanız mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…