Eskişehir///26

güüüünnaaaaayyyyddııınnnnn
eskişehirin güzel hanımlarıııııııııı
ben geldiiiiiimmmmm
tatil tatil dedim çok şükür yaptım geldim
ama tatil de yoruyomuş insanı canım
biz bide kalabalık gittik ya
neyse herkes iyidir inşallah
yeni gelenler hoşgelmişler

hepinize sevgilerimi yolluyoruuuuuuum
öpüyoruuuummmm

günaydınlar herkese hayırlı cumalar dilerim..nur ablacım çok geçmiş olsun Allah şifanı versin..seher abla nasıl geçti tatilinn,inş güzel vakit geçirmişsindir....

günaydınlar
herkese hayırlı cumalar
nur ablacım geçmiş olsun inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşursun

kızlar selaaam ben geldiiim.....

çok şükür yerleştim bugün internetimde bağlandı Allah tan bir engel çıkmazsa artık aranızdayım inşallah..

çok yoruldum kızlar çoookkk.. bütün ev üstümden geçtii.. birde hep aksilikler çıktı daha bugün evimde yatacağım inşallah ..neyse vardır her şerde bir hayır...

hepinizi çok özledim iyisinizdir umarım

aramıza yeni katılan tüm arkadaşlar hoşgeldiniz güzel vakit geçirmenizi diliyorum..

Yaaa bizim es es imizde lens deniycek bir yer yok muuuuuuuuuuu laelaelaelaelae senağlama senağlama senağlama senağlama

canlarım hayırlı cumalar nasılsınız nurcum hoşbuldum canım sana cok gecmiş olsun inşallah önemli sorun cıkmaz en yakın zamanda şifanı bulursun eylülcüm sen nasılsın evet özlemişim hemen oturdum blueyes saol canım güzel gecti öpüyorum seni satürncüm sende hoşgeldin aylacım sen nasılsın canım musrancım sende hoşgeldin evinde güle güle otur seni anlarım canım bende yeni taşındım resimleri merak ettim noldu siyahi canım hic bilgim yok herkesi öpüyoruuuuuuum

günaydın es es imin güzel hanımları

güzel bir hafta sonu diliyorum hepinize.....

günaaaaaydın herkese günaydın musran nasılsınız herkese güzel bir hafta sonu gecirmek dileğiyle

kıııızlaaaaaaaar bugün yoğunsunuz herhalde hic gelen olmamış bende gidiyom iyi akşamlaaaaaaar

evet bugün ben buralardayım ama hiç uğrayan yok

hadi kızlar toplanalım artık yaaa

nerdesinizzz...

seher yelim iyi akşamlar

:1hug:
kıslarrrrrrrrrr ramazan öncesi bir buluşma daha yapar mısınız??????????? Hadi yorumları alalım,buluşma yapalım inşaallah.
:Saruboceq: sositososito :lepi:

:1hug:
kıslarrrrrrrrrr ramazan öncesi bir buluşma daha yapar mısınız??????????? Hadi yorumları alalım,buluşma yapalım inşaallah.
:Saruboceq: sositososito :lepi:

pilotcum son zamanlarda bakıyorumda burada bile toplanamamışız buluşma ayarlasak nasıl olur bilmem:sm_confused:eek:lsa çok güzel olurda...

herkes kaçak
hele bi gelsin kızlar bi toplanalım ayarlarız belkiyerimseniben

ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYE OLDUM ESKİŞEHİRLİYİM HEPİNİZLE TANIŞMAK İSTİYORUM HEMŞERİLERİM LÜTFEN BANA ÖZEL MESAJ ATIN UMARIM KAYNAŞIRIZ VE ÇOK İYİ DOST OLURUZ SEVGİLERİMLE ÖPÜCÜKLER :teselli:teselli:a.s.

GÜNAYDIN CANLARIM nasılsınız iyi pazarlar diliyorum kardelen hoşgeldin a.s.canım görüşürüüüüüüz Şeniz

günaydın canlar nsılsınız
yaz gelince herkesler bi yereler çekildi burda konuşmak zor oldu artık
nerkese iyi günler iyi hafta sonları
bende can sıkıntısına oyun külübüne gideyim bali

Son düzenleme:
selam herkese
seheryelim aylacım biz üçümüz olduk son günlerin müdavimleri
pardon pilotcumu da unutmayım :))

nerede bu kızlar gelin artıkın şenlensin buralar
nur la eylülde yok oldu nerdesiniz kaçaklar

kardelen hoşgeldin aramıza güzel paylaşımlarla hoş vakitler geçirmeni diliyorum

X