Eskişehir///26

canlarım günaydın hayırlı günler,kandiliniz mübarek olsun,dualarınız kabul olsun kendinize çok iyi bakın öpüyorum hepinizi

günaydınlar herkese işlerinde kolay gelsin
kandilinizde mübarek olsun canlar a.s.

kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar.dua ile................................

Bu hayırlı gece'nin,

Hepimizin günahları için bir bagıslanma,

Gönüllerimiz için huzur,

Hastalarımız için sifa,

Dertlilerimiz için deva,

Borçlularımız için eda olmasını dilerim.

Meleklerin avuçlarımıza bırakacakları rahmet damlalarının bilincinde olabilmek ümidiyle,

Çiçek Çoktur Ama Gül Baska

Insan Çoktur ama Dost Baska

Gün Çoktur Ama Bugun Baska

Kalbiniz Nurla Dolsun Ibadetleriniz ve Dualarınız kabul Olsun

....::::Kandiliniz Mübarek Olsun::::..

hepinizin kandili mubarek olsun dualarınız kabul olsun hayırlı kandiller.amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.

günaydınlar arkadaşlar herşey ama herşey gönlünüzce olsun

herkeze günaydın arkadaşlarım ablalarım.nasılsınız bakalım.güzel bigün sizinle olsun herkeşelri öpüyorum a.s.

burda en küçük benim sanırım ablalarım nasılsınız tatile mi gittiniz ya kimsecikler yok ortalardasenağlama

burda en küçük benim sanırım ablalarım nasılsınız tatile mi gittiniz ya kimsecikler yok ortalardasenağlama

sen yinede mesajını bırakmayı ihmaletme bak geliyoruz ve okuyoruz malum yaz ve tatila.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

geçmiş olsun ablacım neyin varr acaba dualarımız seeninle....ben vaktim oldukça geliyorum buraya canlarım benim bol bol gezin dinleninn

herkese iyi akşamlar bu gün kpek kimse uğramamış galiba buraya .herhalde orda hava güzel herkes dışar da demek ki.burası 6 gündür yağmurlu güneşi unuttuk bir de nöbetçiyim içim daralıyor valla

CANLAR BEN GELDİİİİİİİİİİİİİİİİİM :teytey:nasılsınız ne var ne yok ön sayfaları okumaya fırsatım olmadı cooooook işim var :1rolleyes:biraz işim hafifleyince okur öğrenirim ben yokken gelenler olmuş yeni gelenler hoş geldiniz özbuğ hoşgeldin a.s.canım herhalde sende uzaklardaki eseslilerdensin iyi paylaşımlar dilerim sorarsanız niye uzun süre yoktun diye üç beşgün taşınmayla uğraştım a.s sonra tatile gittim :icecreamn gündür didimdeydim dinlendim geldim tekrar evin işiyle uğraşmaya başladım :1closedeyes:sonra tekrar girerim görüşürüüüüüüüüüz :lepi:

iyi akşamlar hanımlar
seher yelim hoş geldin azda olsa biraz kafanı dinlemişsindir
nasıl yerleşebildinmi gerçi biraz zor oluyor ama neyse sana kolay gelsin

iyi akşamlar aylacım evet cok yorulduydum tatil iyi geldi zaten iyice yerleşmemiştim işe devam sizler neler yaptınız öptüm

hoş geldin epey özlemişin bizleri iyi gezmişin cancazım didim felan oh yarasınnnn

hoşbulduk canım sen de hoşgeldin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…