Eskişehir///26

sen iii niyetinden görmüyosundur canım benim.neyse hakeden hakettiği yerdedir anladın sen onu.jeyyar

[img=http://img100.imageshack.us/img100/1982/eskisehir26bj2.gif]
esesli hatunlar uyanın gari

günaydıınnn
uyandım, kızımı okula gönderdim, oğlum da uyurken çayımı da alıp soluğu hemen kk da aldım tabiki..
ülüfetcim senin linkte ben bişey göremedim bacım..

seven sevmeyen, selam veren vermeyen,hal hatır soran sormayan,takip eden edemeyen,kendi varlıklarıyla varlığımızı yücelten tüm arkadaşlarıma selam olsun..:enbuyukkk:a.s.

canım saol iyim ben ülüfetin linki bende merak ettim bi el atar heralde mesajları okuyunca.

daha önce yaptığına göre trifini yazmama gerek yok ama bir süre önce bende yaşamıştım bu sorunu sonra kendiliğinden düzeldi sanırım net erişimiyle alakalı tekrar dene birde yükleyeceğin resmin boyutu olması gerekenden büyükse yüklemiyor sanırım...

yazıları renklendirmeye gelince mesaj yazdığımız pencerenin üst kısmında A harfi var yazılarının tamamını kapsayım o renk tablosundan istediğini tıklıyorsun canım bu kadar
yazı tipleri ve ebatlar içinde aynı işlemi yapıyorsun..haa ben bunları biliyorum zaten ama yapıyorum olmuyor dersen oda yine netle alakalı canım ben yaşamıştım bu sorunu..yönetime bildirmiştim o zaman bana neti firefox kullanmamı önermişlerdi umarım faydalı olmuştur kolay gelsin canım...renkli mesajlarda buluşalımyerimseniben

Günaydin Esesim Günaydin Arkadaşlar Kendimi Bir An Radyocu Gibi Hisetimmmmm

ya kızlar iyiki bi hata yaptım hı olmadı olmuyo olmıcakta bu kafa bende varken geleni giderken görmeye mahkumum.anlıcanız kızlar benim morel bugün of durumunda sıfır sıfır dualarınızı eksik etmeyin gurban olduklarım inanın duaya ihtiyacım var.hepinizi çok seviyom walla.

eylülcüm günaydında senin teşekkür butonun mu yok varda benmi görmüyom?

eskişehir bekliyor uyumaz gece yürekten inandık kalpten size zafer için haydi kızlar eses spor destek bekliyor.şampiyonluğa sadece 2 maç kaldı.eses liler sokaklara dökülecez inşallah amiiiiiiiiiiin.

günaydın canlar ben şimdi yani sabah sabah çarpaya gidiyorum.ne alcam bilmiyorum ama bulurum heralde bişeyler gelince görüşürük tımammı canlar.

merak etme canım ben gidinceye kadar açılır. opazarından yürüyerek hasanpolatkanda dinlenerek gidecem.ne alcağımı bilmiyom alınca sölerim ok.

kız nurcum sarhoşum demişsin gııı ben sana çok içme sarhoş olursun dimedimmi? teyze sözü dinlemessen öyle olur işte öptüm canım.

günaydın esesin hanımlarına günaydın türkiyenin hanımlarına gününüz mutlu ve hayırlı gecer inşallah Şeniz

Yaaaaaaa Bende Gitmek Istiyorum çarpaya ülüfet Benim Içinde Gez

günaydın canlarım güzellerim gününüz dünden aydın olsun

kız ülüfet yıllar oldu çarpa ya gitmedim malum çocuklar ve mesafe buradan ulaşmak zor..sabah erkenden gitmeyincede hiç birşey kalmıyor dimi..hayırlı alışverişler arkadaşım

nurcum sen bilmezmisin bizim ünlü çarpayı sabah 4 te kurulmaya başlar orası erkenden gitmek lazım güzell birşeyler bulmak için.aradığın herşeyi bulacağın çok hesaplı bir pazar..

Musran Bizde Gidelimiii Sabah Simitimizi Orda Yeriz Bir Ağaç Gölgesinde Dinleniriz şimdi Neler Vardir çoktan Kurulmuştur çarpa çoktan

Musran Bizde Gidelimiii Sabah Simitimizi Orda Yeriz Bir Ağaç Gölgesinde Dinleniriz şimdi Neler Vardir çoktan Kurulmuştur çarpa çoktan

kalabalıktan ve gezmekten yorulmuş vaziyette ağaç gölgesinde dinlenirken simit atıştırmak güzel fikir...

ya o kalabalıkta gittiğim zamanlarda hiçbirşey bulamadan dönen tek kişi benimdir herhade.
insanların birbirini itip kakması hele bebek arabasıyla girenlere senin ne işin var burda çocuğuda alıp gelmişin bide bebek arabasıyla üstelik dercesine döver gözlerle bakması.hele birde hava sıcaksa burnundan gelir ama güzel birşeyler denk getirdiysen tüm sıkıntıya değer..ay özledim çarpayııııı

buradan taşınayım ilk yapacağım işlerden biri çocukları bırakıp çarpaya gitmek olacak.kız ülüfet özendirdin bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…