Eskişehir///26

♥ Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

♥ Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

selam olsun tüm eseslilerime hayırlı cumalar

sağol kısssssss şuanda dinliyom bir şarkısın sen çalıyo buda sana yakışır tatlım ne güzel ya birbirimizi görmeden sevdik birbirimizi senla tanışmak isterdim canıma.s.
şair yürekli alyazmalım çok haklısın canım görmeden buradaki tüm arkadaşlarımı çok sevdim bende umarım nasip olurda birgün buluşuruz çok merak ediyorum herkesi...
♥ Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

♥ Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

ne güzel sözler ülüfetcim...önce bir gülümseme sonra bol kahkaha:roflol:sonra kalbe değer hoş sözlerle güzel bir günaydın karşılaması saol canımyüreğine sağlık..:asigim:
haydi kızlar pozitif enerjiyi önce birbirimize sonra çevremizdeki herşeye bulaştıralım

hepinizi çok seviyorum mutlu günler diliyorum:enbuyukkk:

hepinizin cuması hayırlı olsun cuma vaktinde okuyanlar varsa allah kabul etsin.a.s.

altesbayrakue7vg4.th.jpg

nirlerdesiniz ayol ben burda depresyondayım. kimse yokmu gıııııııııııııııııı:uhm::içelim::eek:klava::sm_confused:

ya kızlar ben ruh halimi değiştiremiyom. uykulu falan deyilim. gayet neşeli, muzip birazda şaklabanlığım üstümde anadığızmı huuuuuuuuuuuuu?

eskişehirin güzel bayanları nasılsınız bugün
bugün burda hava biraz kapalı orada nasıl

İYİ AKŞAMLAR ESES İYİ AKŞAMLAR HEMŞERİLERİM
muhacirkizi26_kbasi0.jpg

Hamam Yolu Turundasiniz Değlmi Kimse Yok çekirdek çitletirip Sefa Yapiyorsunuz Değilmi Gurbetlik Olun Inşallhhhhh

hep sıra gelmiş bir laf vardır güne nasıl başlarsan öyle gider diye...
adettir bozmayalım
kafidir güleryüzle birilerinin günaydın demesi günün güzel başlaması için koccamann GÜNAYDIN
Hepinizin gününün aydın güzel mutlu huuzurlu başarılı we sağlıklı geçmesi dileğiyle iyi günler

Hamam Yolu Turundasiniz Değlmi Kimse Yok çekirdek çitletirip Sefa Yapiyorsunuz Değilmi Gurbetlik Olun Inşallhhhhh

ah eylülcüm hamam yolunda turluyoruz haliyle çekirdek çitlemekten yüzümüzün halini tahmin edersin heralde tadımdan bide dondurma elimizde ooooooooooooooooofffffffffff off çık gel kız ankara ne kadarlık yolki hemen şurası bacım yeterki bize gurbetlik olun dimeeeeeeeee tımammı canım öptüm gucum.:1hug::içelim:

kızlar neredesiniz ya ben gelyom kimse yok kı biraz sohpet edelim
neyse iyi akşamlar dilyorum

günaydın bu dertten hep ben yakınıyom sandım ne zaman açsam kimse yok. yaz geldi böyle oldu millet geziyo anam evde oturan kk hatunları düşünenmi var biz burda kim açıcak diye bakam duram dimi ama olmazki Kötü Kazensenağlama

canım bu konuda haklsin yz geldi
sicakta evde duran yok ama istanbul 2gündür kışı geldi gibi çok soğuk orada havalar nasıl ne güzel yaz geldi derken soğuk olmaya başladi havalaryerimseniben

canım benim hava nekadarda güzel desem malum burası eskişehir ne güzel demeye geliyo ne soğuk şuan çok güzel ama ö sonra fırtınamı çıkar yağmurmu yağar bilemem.

ülüfet cim günaydin nasılsın bakyom benden önce kalkmşin canim

kız ben hep erken kalkıyom saat 6 da ayaktayım hafta içi ev işlerimi bitirip öyle açıyom. hafta sonu çocuklar uyuduğu için soluğu kk da alıyorum. yeterki uyusunlar napıyım :içelim:

hanımlar canlar nerlerdesiniz ben yokken gelmiş gitmişsiniz fisfisfishafta sonu gezmesinemi gittiniz tabi cocuklarda evde fırsat bulamıyosunuzlülülülülülü hadi bende cıktım öptüm Şeniz

eses hatunları kayıplara karıştınız galiba kayıp ilanı verecem. hamam yolunda isimlerinizi camlarda,direklerde,parklarda görürseniz şaşırmayın emi ses viriiiiiiiiiiin ayol.

eskişehirin hanımları iyi akşamlar nerlerdesiniz bugün pazar diye hic vaktiniz olmadımı CADIARZUkk hic aklınıza gelmedimi tahmin ederim hepinizde evdesinizdiryerimseniben cünkü hava yağmurlu hepinizi öptüm Şeniz

iyi akşamlar
valla eşimden anca fırsat oldu maça gittide hemen açtım ben malum hafta sonu olunca çok sık giremiyorum ben

selam kızlar nasılsınız.ben yeni katıldım aranıza umarım ıyı dosluklar kurarız.

X