Eskişehir///26

hoşbulduk canım sagolun ıyı vakit geçiriyorum umarım ıyı dosluklar kurarız ben eskişehirden siz nerelisiniz

evet canım bi ortaka yönümüz aynı
neyse ben çıkıyorum maç bitti birazdan eşim gelir sizlere iyi akşamlar görüşmek üzere

selam güzeller nasılsınız bakalım..

dün sabah şöyle bir bakıp kaçtım kayınvalidemlerdeydik ....
eeee hep evde hep evde bende bunaldım vallaa..kayınvalidemlerde olsa arada değişiklil iyi geliyor...doğrusunu söylemek gerekirse sadece ulaşım esnasında değişiklik oluyor oradada evden hiç çıkmadık ama neyseeee..

öptüm hepinizi canlarr

günaydın canlar.sağlıklı,mutlu.bereketli bir hafta geçirmenizi diliyorum.

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz hoş vakitler geçirmenizi dilerim.

günaydın esesin güzel hatunları
güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

kızlar bu topiğe bi bakin lütfen http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=172906ilginize teşekkkürler şimdiden

kıııssss alyazmalııı bende seni protesto ediyom burdanklava:
sende bana heç teşekkür etmiyoon senağlamabakıyomda bi beni es geçiyon hadi bakalım
küstünmü bacım kırdımmı yoksam

tabi şaka bir yana herkes bu konuda özgür istediği beğendiği konuda butona basar veya basmaz.ama sadece kuru bir teşekkür için konuya cevap yazmak banada saçma geliyor.(eses topiği hariçsengözlerimebaksanab)
bende katılıyorum sana bu konuda..

teşekkür ederim alyazmalım:roflol:

yavrim teşekkür etmek için buton var demi ayrıca teşekkür ederim diye yazmak niye demi ama fıstıkım

öyle tabi canımcım sana katıldığımı söyledim...topiğinede yazdım yorumumu...
kıs sen ne faydalı bir arkadaşsın cadııı:1hug:
iyiki varsın bee:hooray:

alyazma çok güzel bi konuya başlatmişsin sağol bu konuda seninle ayni fikirdeyimhe bizim topğikte biri var ona o kadar tş edilmişki ama o sadece 14 teşekürü var ve ben açikçasi ona teşekür etmyorum

çok doğru söylemişsin nurcum kimden bahsettiğinide anladım,bende o yüzden tesekkür etmiyorum.

heheeehhee kızlar birşey söyleyimmi alyazmalı mesleğinide çok sık değiştiriyor.:roflol::roflol:
nereden buluyon alyazmalım millet işsizlikten kırılıyorrrfisfisfis

alyazmalım yurt dışı falan ne diyon kuzum sen bırakmayız biz seni bir yere..
ne diyorsunuz kızlar bırakırmıyız..

Son düzenleme:
çok doğru söylemişsin nurcum kimden bahsettiğinide anladım,bende o yüzden tesekkür etmiyorum.

yaa kızlar merak ettirdiniz benii..valla sayfaları tek tek açıp baktım yanii.

haklı olabilirsiniz belki ama boşverin takılmayın bence birzda alışkanlık ve farkındalık

meselesi..anladığım kadarıyla bu butonu pekte umursamayanlar var..

boşverin biz birbirimize bolca teşekkür ediyoruz zaten gerisi önemli değil diimii canlar..

musran alyazma ülüfet kısaca tüm eses selamlar nasılsınız yakın takip edmiyorum sizi iyiseniz allh daim etsin ii değilseniz üzülürüm

musran alyazma ülüfet kısaca tüm eses selamlar nasılsınız yakın takip edmiyorum sizi iyiseniz allh daim etsin ii değilseniz üzülürüm

iyilik gucum sen nasılsın inşallah sende iyisindir.aman haaa kendine dikkat et tımammı bacım.:içelim:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…