Eskişehir///26

Bu formda bukadar eskişehirli olduğunu tahmin etmezdim hepinize sevgiler.
:1hug:

selaaaaaaaam hoşgeldiniz yeni gelen arkadaşlar hey maşşallah hızlandık bakem ha gayret kızlar ben hasta ve yaşlı üstelik çirkinimde bana yazık siz yazın ben okuyam demi kızlar hade buluşam haftaya beeeeeeee

sende bu enerji varken hayatta yaslanmazsın valla senin yazılarını okudukca hep gülüyorum.cok merak ediyorum seni.bende buluşmak isterim ama benim bebekle biraz zor ya neyse büyüyünce bulusurum artık:roflol::roflol:

sende bu enerji varken hayatta yaslanmazsın valla senin yazılarını okudukca hep gülüyorum.cok merak ediyorum seni.bende buluşmak isterim ama benim bebekle biraz zor ya neyse büyüyünce bulusurum artık:roflol::roflol:

yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben BULUŞUN BULUŞUNNNNN

eskisehir-porsuk.jpg

iyi günler bayanlar nasılsınız bakayım
ben eşya topluyorum haziran gibi memleketimize yani esese geri dönüyoruz biraz bunalıyorum ama olsun görüşmek dileğiyle

Son düzenleme:
alyazma ablacığım daha hangi semte geleceğimiz belli değil ama ben annemlere yakın olsun istiyorum ama bakarsın kismet nereden bulursak dediğin gibi belli mi olur bakarsın komşu oluruz
o taraflarda kira durumları nasıl

görüşelim canım da nasıl yapıcaz.

bi gün ayarlarız yada msn adresin varsa bana yazabilirsin özel mesaj bölümüne.bebişlerimizi alıp parka gideriz orda varya pazarın üstünde nede olsa havalarda güzel.anlaşırız o kolay.

Bende eskişehirliyim orada dogdum şu an eskişehirde yaşamasamda memleketimi özledim...benim yerime pinodan hamburger papağandanda çiğ börek yiyin senağlama

Bende eskişehirliyim orada dogdum şu an eskişehirde yaşamasamda memleketimi özledim...benim yerime pinodan hamburger papağandanda çiğ börek yiyin senağlama

üzülme arkadaşım ne demişler doğduğun yer değil doyduğun yer değilmi...:teselli:ben sana pino dan hamburger gönderirim istersen ben eşim pino da çalışıyor:teytey: hoşgeldin aramıza..

selam eseslilerim öpüyorum hepinizi:1hug:

selamlar arkadaşlar hepinizi öptüm eskişehirin tam gezilecek zamnı belli kimseler yok

5 dakka oturam kalkıcam temizlik yapim kız yatak odası hallılarını silktim camları sildim ohooooooo çok işim var çok nen nası hemşerisiniz be insan bi yardıma gelir ulen kollarım koptu hala işler bitmio bitaraftan temizliyom bitaraftan yina batıyo be hade ben kaçtım bide süpürge tutayım oh kıskanın be misler gibi oli evim cicişler heyt be yoruluyom ama evim lavanta gibi koki naber

OHH ELLERİNE SAĞLIKKK MİSAFİRİN OLARK GELEBİLİRİZ ŞİMCİK KAHVE YOKMUŞ BİTKİ ÇAYI İÇERİZa.s.a.s.a.s.a.s.

alyazma kolay gelsin güneşi görünce hemen temizliğemi kalktın kız hasta halinle yorma kendini :icecream:

pasta1rz8.jpg
DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN

G&NUR24 oğluşunun doğum gününü kutluyor sağlıklı mutlu umutlu nice seneler diliyorum
ben resim koymayı beceremediğim için eylülden çaldım pastayıjeyyar idare edin artıkın..a.s.

günaydınlar olsun tüm eseslilerimeŞeniz

X