Eskişehir///26

merhaba arkadaşlar cumanız mübarek olsun...Rabbim herşeyi gönlünüze göre versin...

nerelerdesiniz yaa kayboldunuz yine.......

sağlıkla ve mutlu kalın

musra cnm ansılsın çocukların nasıl cnm çok öpyorum

saol canım benim....çocuklarda iyiler şükür ufaklığım biraz rahatsız ama ciddi bişey değil küçük bir soğukalgınlığı geçiriyor.....sen ve çocuklarında iyiler inş...
öpüyorum seni ve o tatlı prensesiniŞeniz

Elacım cnm anan sayfada kulanıcı panelı var cnm orayı tıkla önüne bir sayfa çikacak cnm ordan konturol açılır zaten
ordan ayarların yazar ordan düzelte bilirsin cnm ya çok kolay

bişeyler yaptım heralde hallettim eh bi deneme yaparsınız artık şimdi bana yazdığın msj ı kimse görmiycek mi benden başka ben de ne cahil çıktım yaadelikafadulden(vizontele vardıya ZEKİ MÜREN DEbeni görecekmi)sırnaşık şey

FREZYAcım bi msj göndrme denemesi yaptım sana bakalım noldu geldimi bana bildirisin dimi

iyi akşamlar hanımlar nerlerdesiniz ya tabi bende dahil olmak üzere buralar bomboş kalmış geçen kış daha canlıydık hadi silkelenin artık
ya ne güzel kar yağıyor beni çok rahatlatıyor hiç dinmesin yağsın hep diz boyu kar olsunda gönlümüzce eğlenelim
iyi geceler hanımlar tatlı rüyalar hepinize

günaydın hanımlar kalkın camdan dışarı bakın hihoyyyt gözünüz gönlünüz acılsın :1shok: kızımla sabırsız bekliyoz biraz vakit gecsin hemen dışarı cıkıp kızak kaycaz :dance: herkese sıcak yuva mutluluk para ve karda eğlence diliyorum yerimseniben

canım sıkılıyo..ühüüühüüüü... dışarı çıkamıyom ühüüühüüüü

selam kızlaarrr nasılsınız
bugün hava kar süper ve bizde ailecek doyasıya tadını çıkardık tabiii...
kardan köpek :))yaptık kartopu oynadık kaydııkkk...çocuklar gibi şendik.....

Allah kimsenin ağzının tadını bozmasın...

hepinizi öpüyorum sevgileerrr:))

canım sıkılıyo..ühüüühüüüü... dışarı çıkamıyom ühüüühüüüü

canım üzülme ya keşke eşin yada aileden biri cocuklara gamyoncuiremsubaksada sende cıksan dışarı eminim cok iyi gelirdi kaydirigubbakcemile5

Günaydın arkadaşlar... Hepinize iyi haftalar. yerimseniben

selam..
bende bir EsEsliyim :)
kar yagdı okullar tatil... çocugu okullu olanlara , kolay gelsin diyorumm.. vee tabiii iyi eğlenceler.. a.s.

herkese merhaba nasılsınız kızlar.....
okullar da tatil çocuklara gün doğdu...:))

abba hoşgeldin aramıza..

pamuk26 üzülme canım bugünlerde geçecek elbett...ilerde çocuklarınla doyasıya çıkarırsın bugünlerin acısını inşallah...

yeni bir hafta yeni bir yııll...
herşey gönlünüzce olsun...

abba cım hoşgeldin eskişehirdekiler bizim yerimizede kar ın tadını çıkarın bakalım bizde burda kuru soğuk çekelim ne kar var ne eğlence sadeca donuyoruz malum doğalgaza da elimiz gitmiyo ki son gaz açıp ısınalım çocukları erkenden yatırıp karı koca battaniyelerle samimi samimi t.v. seyrediyoruz.

musran ,emesel ve ela_11 saolun hosbulduk canlarım a.s.
şuan kar durdu ama dun aralıksız 24saat yagdı..
haklısın canım dogalgaz pahalı bizde apartman ve merkezi sistem olmasına ragmen kombiye gore yine iyi diyoruz.bu ay 275 geldi okadar yanmamasına ragmen bide...
hmm dogalgazın tek olumlu yanı '' çocukları erkenden yatırıp karı koca battaniyelerle samimi samimi t.v. seyrediyoruz. '' bu olmuş anlaşılan -tatlicadiarzu-
benımde bu yılım son olcak EsEste sonra eşimin memleketi ile çalıştıgı memleket arasında mekık dokucaz kesın.. şimdiden güzel Eskişehirimi çokk çokk özlüyorummm.. daha yenı yenı koprunun orlarda foto cektırmeye basladımm ...
insanın Memleket gibisi yokyaaa...

merhbabalar arkadaşlar nasılsınız sabah kayfeleri kimden ama neskafe yanınada un kurabiyesi isterim abba aramıza hoş geldin ya kıslar gribi atamadım atamadım üüstümden öksürük duruyorum kulaklarım çınlıyor sankim uzaylılar sürekli sinyal gönderiyor burnum tıkalı siz kışın keyfini sürün bakem sanırım dışarlarda çok geziyorıum bir türlü bırakmıyor beni grip hayde kayfeler kimden gün başlıyorrrrrrr uyanınnnnnnn

Günaydın herkese.....:teytey:eylülcüm kayfeden önce al bir ıhlamur iç gribine iyi gelsin...

günaydın kızlaaarr..
kahve bahane dostluk şahane buyrunn...
herkese benden kahve
[/IMG]

un kurabiyesi de var tabi eylülüm bak senin için

[/IMG]

hadi afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…