Eskişehir///26

canlarım şimdi geldim hastaneden bel fıtığı icin gitmiştim dr ameliyat olmadan iyi olmaz dedi frezya musran rose teşekürler görüşürüz

canım coook gecmiş olsun abımlerın 2de oldu fıtık amelıyatı ama lazerle oldular gökhan özçınara harıka bı dr gereksız yere katıyen amelıyat yapmıyo ıstersen ona gorun ama istanbulda canım allah şifa versin inşallah:1hug:Şeniz

slm arkadaşlar seher yeli ablacim çok geçmiş olsun o bel ağrsi bendede var özelikle sabah kalktğımda çok ağryo allah şifa versin cnm

hsaycım meraba canım teşekür ederim dediğin dr istanbuldamı ben eskişehirde bir dr arıyorum frezyacım sağol sende dikkat et cok zor oluyor hsaycım buluşmaya geliyormusun görüşürüz

hsaycım meraba canım teşekür ederim dediğin dr istanbuldamı ben eskişehirde bir dr arıyorum frezyacım sağol sende dikkat et cok zor oluyor hsaycım buluşmaya geliyormusun görüşürüz

seher cim geçmiş olsun
allah şifa versin
iyi bi beyin cerrahiı banada lazım
ayrıntıları buluşmada konuşuruz artık

haydi esesli güzel bayanlar buluşmaya
pazar günü hiçbir yere randevu vermeyin
buluşmaya bekliyoruz

alyazma ülüfet tarihe karıştınız
hadi sizde çıkın ortaya

Günaydın arkadaşlar .... Seher yeli geçmiş olsun.Allah şifalar versin. :Saruboceq:

günaydın arkadaşlar nasılsınız buluşma topiğine girmeyen arkadaşlar kaydirigubbakcemile5 hadin pazargünü buluşuyoruz hihoyyyt herkes hazırlansın görüşürüz :sm_cool:

canlarım şimdi geldim hastaneden bel fıtığı icin gitmiştim dr ameliyat olmadan iyi olmaz dedi frezya musran rose teşekürler görüşürüz

SEHER YELİ ARKADAŞIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ama hemen ameliyata karar verme bi kaç doktora daha görün bence bende de bel fıtığı var 3 adet hemde en son aşama son çare ameliyat bence sağlıklı günlera.s.

yaaa olmuyo ama siz buluşçaksınız bizde istanbulda yapalım .yokmu istanbulda oturan eskişehir ;bozüyük ,bilecik farketmez gelin canlar .şaka bi yana bizi de anarsınız dimi? iyi eylenceler hepinize ROSETTE bayramda geldim ama çok kalamadım arkadaşın evine gittk 3-4 saat anca durduk yani ne gezebildim ne doyabildim çok soğuktu zaten işallah 15 tatilde çok soğuk olmazsa gelecem belki görüşebiliriz sizlerle çok isterim SEHER YELİ beni yanlış anlama sakın istanbulda biraz ameliyata meraklı doktorlar var da onun için söyledim ama yinede bi kaç doktor gez derim . başıma gelen bişi yaziim troid problemim var yani nodül var guatırımda normalden birazda büyük genel cerraha gittim aynen bana oturduğu yerden şöyle dedi :aç bakiim eşarbını açtım oturuyo ama ben 1,5 metre ötedeyim ayaktayım şöyle bi baktı haftaya gel ameliyat edicem dedi .şaşırdım adama nasıl güveneyim şimdi kolaymı boynumu kesecek yani tırrrrstım tabi kaçtım valla .sonra duyduğuma göre muayene haneler kapatılıyormuş doktorlarda ameliyat başı prim alıyomuş yani ne kadar ameliyat o kadar fazladan para tabi bütün doktorlar öyle değil çok çok iyiler genelde ama işte HİPOKRAT ın kemikleride sızlıyo arasıra herkese selam hepinizi öpüyorum

elacim istanbulun neresinde otryosun cnm ben ümranıyede otruyorum cnm yakınsak görüşürüz

günaydın arkadaşlar nasılsınız cumanız mübarek olsun
elacım teşekür ederim bende öyle yapıyom beklemedeyim bakalım cok ağrım var
bak hsay bana istanbulda dr önermiş bana uzak olduğu icin gidemiyom istersen git
sanada cok gecmiş olsun öptüm

hayırlıu çumalr arkadaşlar nasılsınız seher yelim hayırdır ? çok geçmiş olsun ela 11 sanada çok geçmiş olsun

selam kızlar hayırlı cumalar....

gününüz kalbinizin güzelliğiyle dolsun....

ela neden 11 bileikle bir bağlantınmı var?

siteye üye olmak için o kadar çok nick denedim ki hepsi kullanılıyormuş benim oğlan 1.sınıfa başladı e-l-a-t harfleri ile başladılar ela ela yaza yaza bıkım artık o ara yine siteye girmeye uğraşıyom ela yazdım ardından 11 bilecikliyim de zati oldu kabul edildim belki 25 30 denemeden sonra .eeeeeeeeeeee şimdi beni almıycakmısınız yoksa :çok üzgünüm:ben BOZÜYÜK lü olduğum için es es e yakınım o yüzden burda
sizleri görünce çok sevindim :1no2:yanlız eylül öyle soruyonya BİLECİKLE BİR BAĞLANTINMI VAR korktum kıs sanki bi örgütle bağlantın var der gibi valla :roflol:ya ben biraz şakacıyımdır haa yanlış annamayın benihihoyyyt

elacim istanbulun neresinde otryosun cnm ben ümranıyede otruyorum cnm yakınsak görüşürüz

yakın sayılırız aslın

da ben yunus mahallesinde oturuyorum ama pendik e yakın kartalada ümraniyede teyze kızım var pek bilmiyorum o tarafları ama aslında ortada bi yerde görüşebiliriz belkide hatta gel bunlardan önce biz buluşalım NASI AMA HEMEN AYRIMCILIK başlatmaya kalkıyom dimi işallah hepimiz görüşebiliriz olmazsa burdan idare etçez napalım

saol cnm ben şimdi hamdolsun iyiyim ama bel ağrısı korkunç bişi 1 ay belki yerlerde süründüm bide bacak tutuluyo felaket bir ağrı sol bacakta ama dr iyiydi saolsun ilaçlar iyi geldi baya ama ağır kaldırırsan yorulursan tabi geliyo soldan soldan ağrılar ödüm kopuyo o zaman. bol bol dinlen yatarkendemesela sağ tarafa yattın sağ bacağını karnına doğru çek sol bacağını da uzat ve haff öne doğru yat yani tam yan değil tam düz değil biraz rahat uyumanı sağlar bi da sıcak tut mümkünse yün bile sarabilirsin kız kurban derisini dolayıver gitsin yerimsenibenşaka bi yana beline yünlü bişeyler sar hakkaten o iyi işe yarıyo tekrar geçmiş olsun canıma.s.

inşallah cnm sarğaziyi bilirsin o zaman ben tam orda otruyorum
kızım küçük olduğuiçin pek uzaklara gidemiyorum cnm
yolun düşerse bu taraflara görüşürüz belki bi yerde:teselli:

inşallah cnm sarğaziyi bilirsin o zaman ben tam orda otruyorum
kızım küçük olduğuiçin pek uzaklara gidemiyorum cnm
yolun düşerse bu taraflara görüşürüz belki bi yerde:teselli:

benim akrabamda sarıgazide orda bi cami vardıadını hatırlamıyorum ama yeni siteler yapılmıştı yakınına sanırım oralara yakınlardasınız ben ablama gelirsem belki sende yakınlardaysan neden olmasın kıs işallah görüşürük eskişehirden gelinmi geldin bacım buralara sende. Allah ömür boyu huzur mutluluk versin cümlemize işallah bu arada bebeğin çok tatlı Allaha emanet rabbim onada cümlemizin evlatlarına da sağlık sıhhat akıl versin hayırlı evlat hayırlı kul hayırlı vatandaş olsunlar inşaallah öptm cnm a.s.

[b ] AMIN elacım güzel sözlerin için teşekür ederim cnm aynı dileklerde benden sana cnm evet gelin geldim buraya cnm bende seni çok öpyorum[/b]

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…