Eski sevgiliyi unutamamak

İnsanın dengesini bozuyorlar dediğin gibi. Aynen bende dedim bence sen hastasın benim ruh sağlığım gayet iyi deyip o olaydan sonra bitirdim. Ruh hastası egosit pislikler onların gururunu kıracaksın onlar bundan anlar. Önemsendiklerini görünce umursamıyorlar nasıl olsa beni seviyorlar ağzıma bakıyorlar deyip atıyorlar köşeye. Böylerine ilk hatalatında tekmeyi basacaksın umursamayacaksın kısa hayatta böyle ruh hastalarına enerjimizi niye tüketelim. Sevgiyi saygıyı ilgiyi hak ediyoruz. Vermiyorlarsa yol vereceksin.

çivi çiviyi söker yasını bitir artık önüne bak

Birileriyle konuşmaya çalış, başkalarıyla konuşmak bu durumda en kurtarıcı şey oluyor maalesef. Flört et bol bol, ilgini başkasına ver hatta kendini başkasından hoşlandığına ikna et. Sonra aklına bile gelmiyor bu süreçte konuştuğun kişilerle de işler yolunda gitmiyor zaten. Ama sürecin sonunda rahatlamış, unutmuş ve erkeklerden soğumuş olarak hayatına devam ediyorsun.

Kesinlikle öyle! Ben onu ayni gün engelledim, tabi 2 gun kafam karisti ama sonra mutlu oldum. Cunku eski nisanlasina cok acidim! 1 ay prenses gibi hissettir, nisan yap sonra travma yarat sonrada sen hastasin de kiza. Ama onun intikamini ben aldim yedi engeli hahahahahh Lutfen özlesende uzak dur bu cocuk senin hayani mahfeder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…