Eski sevgiliyi unutamamak

Tabii ki geçer. Gerçekten sevmişseniz ve ciddi bir ilişki ise önceden daha 5 ay az bir süre. Belki herkeste farklı işleyebilir bu süreler. Bende uzun süre alıyor yeni birini tanımak istemem. Ama hayatıma da devam ediyorum. Gelir arada aklınıza bir boşluk hissi olduğu için o şekilde. Bir süre sonra özlemekten ziyade aklınıza gelecek ama sevginin kalmadığını da göreceksiniz.

İşte depresyona kadar gider biliyor musun? Beyin boş durdukça meşkale arar eski aşklara bile sarar çünkü boşluk hissi var. Acayip kısır döngü mutsuzluk hiçbirşey yapmamaya itiyor biryandan da.
Birini yerine koy diyorlar ama öyle basit birşey de değil bu. Zamanla külleşmesi de lazım kendini yeni ilişkiye veremiyorsun ki yoksa. Hemen birini bul derlerse uyma. Kendine zaman ayırman gerekiyor öncelikle. 5 ay geçmiş öncekine göre daha sakinsindir daha da azalır hatırlatacak birçok şey silinmeli. Anlar ve hatıralar saklandıkça derinleşir. Gözden uzak olan gönülden de uzak olur gözünün önünde olmucak stalk yapıyorsan yapma mesela.

Neden dedi ki böyle birşey kıskançlık mı yaptın?

Bundan önceki ilişkiler dediğinüz gibi oldu. Umarım buda öyle olur.

Sanki başka birine aşık olamıyacakmışım gibi geliyor ya. Kalbimi kapatmışım başkasına gibi hissediyorum

Kız çok dramasın:) şimdi sakin ol ve elindeki tüm duygusal şarkıları dizileri filmleri ve argümanları yavaşça yere bırak bu sen değilsin :)

Ayrıldıkça özledikçe gözde büyüyor...((

Duyarsizmisim gibi dusunmeyin ama 31 yas "unutulmayacak" boyutta asik olmak icin cok yetiskin, cok olgun bir yas.

31 yasina dek hic iliskiniz olmadıysa sadece bu kadar cooookk aşık olmayi anlayabilirim.

Yok daha önce flortleriniz, ilişkileriniz olduysa boyle juliet kivaminda asik olmak, hakikaten cok saglikli degil.

Erkek arkdasiniza ne yaptinizda size hasta diyerek hakaret etti merak ettim acikcasii?

Konuya gelecek olursam, cok uzun sureli ve cok paylasimli bir iliski yasamadiysaniz, unutamadiginizi zannediyor olabilirsiniz, mantiginiza siginin, dogru yolu size o gosterecektir.

İlişkinizde güzel anılar olduysa uzun süreli ilişkiyse evet unutmak zor.Biraz zaman alır.Belki 10 sene belki bir gün.Bende unutamıyorum şuan.

31 yaşında insan aşk acısı çekebilir.Alisiyorsun o insana.Hayatinin merkezine alıyorsun.

İnanın ben 30 yaşıma yeni girdim.Ve çıktım.Aynisi bana da dendi.Maalesef olmuyor işte.Disariya neselisin ama için yangın yeri.
Mesajimda da dedim ya, hani ilk kez iliski yasiyorsundur vs o zaman normal olumcul ask acisi cekmek ona bisey diyemem. Hani yasin 30dur ama iliskiler konusunda toysundur. Zaten konu sahibine sormaya calistigimda buydu, iliskiler konusunda toy ise ona gore yorum yapacaktim.

Senin adina da uzuldum, gececektir emin ol.

Çok teşekkür ederim.Benim çok ilişkim oldu.Ama 4 kişiye bağlandım.2 sinde 18 yasin altındaydım zaten.Digeri 4 sene önce ve bu sene hatta son yaşadığım iki ilişki daha zordu.

Çok teşekkür ederim.Benim çok ilişkim oldu.Ama 4 kişiye bağlandım.2 sinde 18 yasin altındaydım zaten.Digeri 4 sene önce ve bu sene hatta son yaşadığım iki ilişki daha zordu.

Kaygılı bağlanma stilin var o zaman. Bence insanda bu stiller varsa 50 yaşında bile olsa aşk acısı çekebilir. Yaşla aşk ters orantı da aşık olan insanın yaşı iniyor aşağıya mantıksız hareket ediyor. Şaşırmıyorum o sebeble kaç yaşındasın ya demeyi de ayrımcılık olarak görüyorum ageizm olarak. İnsanlar aşk acısı çekebilirler yani ama sacmalamayarak kendi içinde çözmeliler.

Sabah yakın samimi konuşuyor akşam yazdığında ise mesafeliydi çok konuşmadı bunu çok sık yapıyordu tutarsızdı bende en son o akşam git kendine gönül eğlendireceğin başka oyuncak bul bşr daha da yazma dedim. O yüzden bana hasta dedi bu kadar çabuk bitirebildiğim için güya

Canim, ben biriyle flört etmistim bir kac ay önce. Kafasi estiginde yazan pisligin biriydi, yani davranis bozuklugunun onda oldugunu yazmayinca anladim. Ilgisiz biriydi. Bu nisanlanmisti bana anlatti eski nisanlim benden isteyken de ilgi bekliyordu, ailemdeykende ilgi bekliyordu diye nisani atmisti, kiz buna niye yazmiyorsun dediginde ayrilirken ayni senin gibi kiza demiski sen hastasin tedavi ol. Kizda buna demis sen ol! Ama kizin tabi butun hayallerini yikmis. Sonradan anladimki sorunu olan bu cocuk o eski nisanlisi degil bende ilgisizliginden dolayi engelledigim icin anladim kizi. Birde kiza demis sen hastasin tedavi ol kensinin olmasi gerekirken. Yani uzak dur boylelerinden insana travma yaratmakla besleniyor bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…