Eski sevgilimin annesi takip isteği göndermiş

Takip istegini reddetmek niye saygısızlık oluyor? Aksine bu isteği kabul etmek duruşsuzluk gibi görünüyor buradan.

Sebebini bilmem ama kabul etme öyle kalsın bir süre sonra reddedersin.Komşumuz işte anasıhla problemim olmadı benim iyiydik veya yaşlı kırılmasın etmesin veya işte yemeğini yedim tarzı pembe düşüncelere girip kabul etme bence. Bana saçma geliyor bu tarz düşünceler. Sonuçta ex'in en yakını bu kişi sebebi nolursa olsun boşver gerek yok derim.
Ex'te göndermiş olabilir bilemeyiz. En iyisi kabul etme anasıda danasıda uzak olsun bence.

Annesi değildir bence o eski sevgilinizdir. Onun hesabından istek atıp bakacaktır size

Ex in herşeyi extir. Salla gitsin derim.

Eski sevgilinizle ilişkiniz bittiği için annesine karşı saygısızlık olur diye düşünmeyin bile... silin ki umut beslemesin eski sevgiliniz demiştir bir istek at diye sizi yoklamak istemiştir bence

Görmezden gel. Dertsiz başına iş acma

Bence kalsın öyle takip kısmında siz iyi niyetle kabul etseniz bile yarın öbür gün başka bir ilişkiniz olduğunda kendiniz de rahatsız olursunuz muhtemelen, ya da anne olarak oğlunun mutlu bir anını paylaşır görseniz üzülür müsünüz bunları da düşünün sizden haber almasından vs rahatsız değilseniz kabul edin ama ailevi tanışıklığınız da varmış.

Eski sevgiliniz sizi stalklamak için annesinin hesabından takip isteği yollamış bence

Eğer gerçekten annesi istek attıysa da muhtemelen barışın istiyor ama siz devam etmek isteseniz zaten ilişkiyi bitirmezdiniz. O yüzden boşverin kabul etmeyin isteği.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…