Eski sevgilimin annesi takip isteği göndermiş

portakal355

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
15
4
36
Merhaba… yaklaşık iki yıl süren ilişkimden yaklaşık olarak 3 ay önce ayrıldım. O eski erkek arkadaşımın annesi instagramdan takip isteği göndermiş. Annesiyle tanışmıştık daha önce fakat böyle bir şey yapması hele ki ayrıldıktan sonra beni şaşırttı. Böyle bir durumda ne düşünmüş olabilir ve ben ne yapmalıyım? İsteğini kabul mü etmeliyim yoksa silmeli miyim çok kararsız kaldım.

Merhaba sizi merak edip bakarken yanlışlıkla dokunmuş olabilir mi ? Benim başıma bir kaç kez geldi de böyle …

Merhaba sizi merak edip bakarken yanlışlıkla dokunmuş olabilir mi ? Benim başıma bir kaç kez geldi de böyle …
Yani o da bir ihtimal ama öyle olmuş olsaydı isteği geri çekmez miydi. Üç dört gün geçti çünkü aradan. Ben ne yapacağımı bilemediğim için bekliyor öylece

Eğer engelleyip veya takipten çıkardıysanız exi , o yollamıştır istek merak ettiği için
Eğer ki barışmak gibi bir derdiniz yoksa kabul etmeyin

Profilinize merak edip bakarken yanlışlıkla istek göndermiştir

Yani o da bir ihtimal ama öyle olmuş olsaydı isteği geri çekmez miydi. Üç dört gün geçti çünkü aradan. Ben ne yapacağımı bilemediğim için bekliyor öylece
Geri barışmak gibi düşünceniz yoksa silin, ama olur ya bi adım vs gibi bir beklentiniz vardıysa iyi bir sebep olabilir ..

Nasıl yani siz eski sevgilinizle kanlı bıcaklı olmuyor musunuz fjddj
Yani olmadı anlaşamadık. Her şey insanlar için. Kaldı ki ailelerimiz de aynı mahallede büyümüşler tanıyorlar birbirlerini. Olmadı diye kanlı bıçaklı olmaya gerek var mı ki annesiyle hiçbir problemim olmadı. Benim problemim oğluyla onu bağlayan bir durum olmadı hiç.

Kadınla aranızda daha önce kötü birşey geçmediyse bence kabul et. Kabul etmediğin zaman hala onları umursuyor içinde kin güdüyor gibi olursun. Bi problemin olmadığını da görürler kabul ettiğinde

Stalklarken basmıştır farkinda olmadan ondan geri almiyodur

Kesinlikle kabul etmemelisiniz

Ne gerek var diye düşünmeli bana ne faydası var diyerek tekrar düşünmeli ne kadar tanıyorum paylaşım olarak ne gerek var diyerek noktalanmali kısacası ne gerek var benim fikrim bu

Saygı duyacak yada duymayacak bir pozisyon yok ne yaşına ne konumuna ortada paylaşımda yok bence çok gereksiz genede siz bilirsiniz

Annesı degıldır odur o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…