Eski sevgilimi özlüyorum yazmalı mıyım?

3 sene birlikte olup artık istemediğini söyledi hikayelerime bakıyor asla yazmıyor zaten 3 kez ben ona yazdım.görüldü attı ingiltereye gittim ona bile uğurlamaya gelmedi sadece hikayelerime bakıyor yazmıyor kendimi berbat hissediyorum ne yapmalıyım dönsün diye? Daha fazla mutlu hikayelermi atmalıyım yoksa tamamen numarasını silmeli miyim
demek ki istemiyor, yoluna bakıyor. Kendi yoluna bak, numarasını sil, engelle, ondan sana hayır gelmez

3 sene birlikte olup artık istemediğini söyledi hikayelerime bakıyor asla yazmıyor zaten 3 kez ben ona yazdım.görüldü attı ingiltereye gittim ona bile uğurlamaya gelmedi sadece hikayelerime bakıyor yazmıyor kendimi berbat hissediyorum ne yapmalıyım dönsün diye? Daha fazla mutlu hikayelermi atmalıyım yoksa tamamen numarasını silmeli miyim
istese yazardı hiç uğraşmaya değmez sil gitsin erkeklere fazla yüz vermemek lazım kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar sonra

İngiltere'den foto at çatlasın, neyi kaçırdığını görsün 😏 hatta buraya da at birkaç tane de gözümüz gönlümüz açılsın..

Mutlu olduğumu görsüb diye hikayeler attım hepsine görüldü attı sevgili yapsam gene ben suçlu olacağım
sevgili yapsan niye suçlu olacaksın pardon? bukadar şımartmayın şu erkekleri ya ayrılan o, hayatına devam edeceksin sevseydi ayrılmazdı. Bence aklını kullan onu listenden çıkar ve hayatına bak ki onunda konuştukları vardır büyük ihtimal.

Sil boşver. Seni istemeyeni sende isteme. Bul bi ingiliz😂😂

sevgili yapsan niye suçlu olacaksın pardon? bukadar şımartmayın şu erkekleri ya ayrılan o, hayatına devam edeceksin sevseydi ayrılmazdı. Bence aklını kullan onu listenden çıkar ve hayatına bak ki onunda konuştukları vardır büyük ihtimal.
Yani diyprsunuz ki sil görme.Bende hep mutluluğumu görsün diye boşu boşuna kendimi yırtıyorum deli gibi

Sizi en iyi ben anlarım bariz takıntı yaptığım bir erkek vardı gözlerim ağlamaktan şişmişti mesajlarıma defalarca görüldü atardı ama sonra hayatıma başkası girdi şimdi gülüyorum yaptıklarıma ne saçmalıklar yapmıştım ilgisini çekebilmek için. Biri seni istemiyorsa sen hiç istemeyeceksin kişinin sevilebilmesi için önce kendini sevmesi gerekirmiş. Sosyal medyadan da bir süre uzak durun film, dizi veya hareketli müzik gibi şeylerle kafanızı dağıtın. Dışarı çıkın arkadaşlarınız varsa arkadaşlarınızla buluşun. Umarım karşınıza sizi seven sizin de sevdiğiniz biri çıkar. Ve inanın 6 aydan sonra geçip gidiyor ben tam 6 ay çektim o acıyı ama şimdi düşünüyorum da takıntı yapmışım.

X