Eski sevgilimde uygunsuz fotografim var

Zaten evlide olsam bunu yapmasından soğurum ben her türlü sapıklık bana göre. Fantazi dediğin durumu da iki kişi elde kanıtlar olmadan arasında yaşasın ama fotoğraf ne demek. Kendisi paylaşmasa dahi ileride telefonu sattığında kalabilir ortaya çıkarabilirler. Ben bi ara fotoğraf makinemde ve telefonumda yanlışla sildiğim tüm fotoları geri yükletmiştim. İğrenç biriymiş gerçekten.

Gerçekten iğrençlik bu… Aradan aylar geçti ama hala bu korkuyla yaşıyorum. İnsanlar içine çıkmak istemiyorum, iştahım yok, hiçbirşeyden zevk alamıyorum. Hayatım boyunca böyle mı olcak? Böyle konular hakkında okumadığım haber, forum kalmadı. Takıntı haline geldi resmen… Ona dönmek tek çare gibi düşünmeye başladım ama ondan nefret ediyorum, ölmesini istiyorum ve şu anki ilişkim aslında okadar güzelki… Ne yapsam bilemedim, sizce nasıl çözülür bu durum, her an Allaha dua ediyorum bir çare için

Kendinizi bu kadar üzmeyin. Öncelikle kendi ilişkinize odaklanın. Eğer ilişkini bilip halen bir şey yapmamışsa amacı fotoğrafı yaymak değil. Çoktan yapardı. Ama ola ki bi durum oldu. Şoplamış dövmemi filan şeklinde bir şekilde bulursun bir şey. Ona dönmeyi düşünme çünkü ya bir şey olmazsa hayatının sonuna kadar mutsuz olacaksın. Dua ediyorsun, etmeye devam et. Allaha güven bir şey olmayacaktır ⚘

Ben rezil olur ilişkimi de kaybederim ama sen de Fotoğrafları ifşa ettiğin anda savcılıkta bulursun kendini tehdit ve şantajdan yargılanırsın haberin olsun dedin mi? Bütün konuşmaları ve mesajları kayıt altına aldığını söyle. Sen ne kadar alttan alırsan o da o kadar cesur davranır. Az sert çık.

Ben 16 yaşında birine atmıştım. Onu tüm sülaleme attı. Annem beni muayeneye götürdü. Büyük bir tranva oldu. Keşke şimdi gönderseydi. Onu mahvederdim, reşitseniz asla korkmayın. Siz özgür bir kadınsınız bu vücut sizin! Kimse size karışamaz! İstediniz ve yolladınız. Herkese ağzının payını verirsiniz fakat gönderse gönderirdi. Hayatına başkasını almış sanmıyorum

Tehdit edecek adam bu vakte kadar ederdi. Boşa paranoya yapıyorsunuz.
Tehdit ve şantajın büyük cezası var. Buna cesaret edebilmesi için gerizekalı olması lazım.

Destek ve cevaplarınız için çok teşekkürler. Hiç tanımadığım görmediğim insanlar olsada iyi geliyor. Bende artık psikolojik bir sorun gibi oldu, durmadan bunu düşünüyorum. Adamın birşey yaptığı yok, ben kahroldum. Ama şu anki sevgilime ve ailesine karşı, kendi aileme karşı okadar mahcub hissediyorum. Bu duygudan nasıl kurtulurum hayat boyu? Yani ciddi anlamda eski sevgilimle olmaktan başka bana huzur verecek birşey yok gibi geliyor. Sizcede bu korkuyla yaşamaktansa, ona geri dönmeyi denemeli miyim? Çok saçma geliyor belki ama ne olursa olsun böyle rezil olmaktan iyidir, zaten o durumda herkez beni bırakır yalnız kalırım

Amaaaan boşver 3 günlük dünya, g.tümüzü görenlere selam olsun.

Kesin twitter türk ifşa gibi yerlerde paylaşmıştır, geçmiş olsun.

Çok sağolun. Bence insanlar şop olduğuna inanacak kadar aptal değil. Zaten ben bunun yalanını yapamam, yapsamda komik, acınası olur. Bencede yapsa yapardı ama seneler sonra ortaya çıkan durumlarda var o beni çok tedirgin ediyor

Kesin twitter türk ifşa gibi yerlerde paylaşmıştır, geçmiş olsun.
Haha paylaşsın sanki mahkeme kararı ile bunlar kaldırılmıyor ayrıca onun yaptığıda çok kolay tespit edilir. Kendi rezilliğini gün yüzüne çıkarmış olur. Abi bu erkekler kızları böyle korkutmayı çalışıyorlarda bu durumda rezil olan onlar oluyor. Sen hiç takma güzelim(konu sahibi) asıl böyle umrunda imajı verirsen aklın sıra tehdit etmeye çalışır. Ayrıcada utanma herşeyin yolu yordamı var dostum yok öyle paylaştı rezil oldum olaylarını geç....

İletişimde değiliz ve zaten tehtid te etmedi, yapacak bişeyim yok. Zaten tehdit falan olsa şu ana kadar dayanamazdım herhalde. Bazen sorun bende mi acaba, ben mi paranoyakım diye düşünüyorum ve o yüzden ona dönmek bana en huzurlu seçenek gibi geliyo- Beni tehdit ettiği için değil, ben bu duruma alışamayacağım için

Hayır dönme bence eski sevgiline neden dönesin ki? Bu olaydan sonra hiç konuşmanız oldu mu?

Sağol, çok haklısın ama işin duygusal tarafı çok başka. Olası bir durumda ben o travmayla yaşayamam ( şu an bile yaşayamıyorken) o nekadar ceza yerse yesin…

Hayır dönme bence eski sevgiline neden dönesin ki? Bu olaydan sonra hiç konuşmanız oldu mu?
Bir iki defa, denedi görüşmek istedi ama ben istemedim. En son yeni sevgilimle tatile gittiğimi öğrenince bana sövdu saydı, iki yüzlü kaltak falan yazdı ama ben cevap vermedim. Bundan iki ay sonra yazıp özür diledi, özrünü kabul ettim ve yine görüşmek istedi kabul etmedim, en som canın sağ olsun herkez kendi yoluna gibi şeyler söyledi.

Ama kaldırılsada birileri indirip tekrar yükler. Bir defa İnternete düşen birşey asla kaybolmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…