Eski sevgilimde uygunsuz fotografim var

Bu gidişle katil olacağım zaten… Terapi denedim, işe yaramadı, bi sonraki durum zaten ilaçlara başlamak.. Kafayı yicek gibi oluyorum üzüntüden

Sana ne yapacagini soyluyorlar biliyorum deyip ne yapsam bilemedim diyorsun? En mantikli bi sekilde yazmis sana arkadas. Daha nasil bir akil istiyorsun ?

Seni şikayet edeceğim diye tehdit et

Sana ne yapacagini soyluyorlar biliyorum deyip ne yapsam bilemedim diyorsun? En mantikli bi sekilde yazmis sana arkadas. Daha nasil bir akil istiyorsun ?
İlk başta akıl istemek için yazdım ama inanki okadar düşündüm her ihtimali, her durumdan çıkabilecek sonuçları ve en mantıklısı kabullenmek gibi geliyor, ama sorun oradaki ben yapamıyorum ve bu beni zaman geçtikçe yiyip bitiriyor. Son yazmamın sebebi içimi dökmek ve yazdığım gibi, görenler için ibret olması, hayatım nasıl bişey olduğunu ve bazı şeylerin sonuçlarını görmesi.

Seni şikayet edeceğim diye tehdit et
Aradan neredeyse bir yıl geçti. Sorun bende - Adam hayatıma devam ediyor, içime bi kurt düşürdü ben böyle yarı ölü gibi yaşıyorum. Konuşsam en iyi ihtimalle “Ben öyle biri değilim, seninle mi uğraşacağım, artık sildim zaten” falan olur cevabı ama beni bu bile tatmin edemez çünkü ben bu olayın yaşanmışlığını bile kendime yediremiyorum ve zaten hiçbir sözüne inanmam bu olaydan sonra.

Olmayan bir şey için kendini bu kadar yıpratma.Bence bir şey yapacak olsa resimleri sana atmazdi.Sonucta olası bir durumda o resimler kimde var biliyorsun.Sonuclarini da tahmin ediyordur

Olmayan bir şey için kendini bu kadar yıpratma.Bence bir şey yapacak olsa resimleri sana atmazdi.Sonucta olası bir durumda o resimler kimde var biliyorsun.Sonuclarini da tahmin ediyordur
Teşekkür ederim cevab için. Bana atmasa bile, ortaya çıksa o yaptığını bilirim, başkası olma ihtimali yok. Beni yıpratan şey ben bu ihtimalin riskine sevdiğim insanı da atıyorum, onunda hayatı kayabilir, onada çok büyük kötülük olur ve bu beni kahrediyor.

Aradan 1 yıl mı geçti? Sen boşu boşuna kuruntu yapıyosun ya. Bir şey yapacak olsa çoktan yapardı. Bir şeyi 40 kere dersen olur derler ya. Sende sürekli kafanda kurarak evrene bu yönde mesaj yolluyosun bak,yapma sal gitsin.

Haklısın ama içimden atamıyorum bu korkuyu ve suçluluk duygusunu. Şu an hep bir yol seçmem gerektiğini hissediyorum, çünki yanımdaki insanla devam edersem geri dönuşu olmaz, ama şu an onu bırakırsam hayatı mahvolmadan devam eder bi şekilde. O yüzdende bu düşüncelerim. Birşey yapmam gerek gibi ama ne? Ne ileri ne geri adım atabiliyorum.

Yav sevgilinle devam etsen niye onun hayatı mahvolsun?

Yani öyle bir ihtimal var. Allah korusun bir ifşa durumu olursa oda kahrolur. Elese çocuklarımız olduktan sonra olursa. Onuda riske atıyormuşum gibi hissediyorum…
Kız sen manyak mısın onca zaman sonra adam seni niye ifşalasın ya? İfşalasada senin çevrene,ailene atmaya bi tarafları yemez zaten. Hadi diyelim en kötü senaryo olsun seni ifşalasın herhangi bir siteye seninde haberin olmasın bundan ee kim görecek seni oralarda onca ifşa arasından. Yok çocuklarım olduktan sonra olursa falan filan nerelere kadar gittin. Hayır madem çocuktan ayrılacak kadar gözü kararttın oldu olacak söyle çocuğa durumu bilsin ayrılcaksada o ayrılsın. Hem bilemezsin ki belkide ayrılmayacak senden çocuk?

Az çok tanıyorsunuzdur. Bunu yapacak karaktersizliği var mı?

Acil psikolojik destek almalısın. O adam bir şey yapacak olsa şimdiye kadar yapardı, boşa üzülüyorsunuz. Böyle yaşayamazsınız. 10 yıl sonra belki aynı şehirde bile olmayacaksınız. Pek çoğumuz gençliğinde benzer olabilecek şeyler yaşamış olabilir, ne yapalım şimdi hepimiz ölelim mi? Yıllar sonra ünv okuduğum şehre geri döndüm. Peşimde aylarca ayrılmamış hatta facede düğün fotoğrafımı görüp bana lanet yağdırmış eski sevgilimle karşılaştım, beni tanımadı bile. Akışına bırakın hayatı, 10 yıl sonraya kim öle kim kala. Yaptığınız aptalca oluyor artık. Kendinize yazık. Abartmayı bırakın.

Mesele sadece ayrilmakta değil, o kendisini nasıl hissedecek? Kandırılmış, aptal yerine alınmış, belkide ihanete uğramış gibi hatta. Çünkü ona bu durumdan bahsetmedim en başta. Sevgisi, duyguları hiçbirisi eskisi gibi olmayacak. Oda korkucak, oda üzülecek. Onu kaybetmekten çok korkuyorum ama onu hak etmiyormuş gibi hissediyorum.

Az çok tanıyorsunuzdur. Bunu yapacak karaktersizliği var mı?
Aslında okadar karaktersiz olmadığını düşünüyorum ama tamirciye verir bir gün telefonu, veya biri hacklar, birinin eline bi şekilde geçer.. bisürü olasılık var. Böyle adice ve sorunsuzca bir hareket yapan birine güvenip nasıl hayatıma devam edebilirim. Her an yoksa bir gün birşey olursa korkusunla yaşamayı beceremiyorum.

Haklısınız, ben zaten bu olaydan sonra sağlıklı düşünemez oldum, başta o şokun etkisiyle, sonrada git gide büyüyen o korkuyun. Gerçekten böyle yaşayamadığım için zaten durmadan düşünüyorum ne yapmam gerektiğini. Aslında zaten şehir deniştiriyorum yakında çünkü sevgilim başka şehirde ve oraya yaşınmamı planlıyoruz. Ama bu hep benim içimde kalacak ve nereyede gitsem bundan aslında kaçamam.

Sağlıklı değilsin, terapi almalısın, aynı zamanda anksiyeten olduğunu düşündürüyorsun psikyatrist desteği de al

Sağlıklı değilsin, terapi almalısın, aynı zamanda anksiyeten olduğunu düşündürüyorsun psikyatrist desteği de al
Denedim aylarca psikologa gittim hiçbir faydası yok, ilaçlara başlamak istemiyorum. Annem başlamıştı bi ara ve dahada kötü oldu.
Böyle derleşmek iyi geliyor ve güç alıyorum birazda olsa ama yenemiyorum bu kötü düşünceleri

Dava açın ki duymayanlarda duysun, ana haberlere çıkın. Malesef yapacak bir şey yok, dilerim gerçekten silmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…