Eski sevgilim mesaj attı?

Valla döndükleri zaman bir ego doyuyor önce iyi hissediyor insan. Eskisi gibi olmayacağını düşünüyorsan alışmadan ayrılmak gerekiyor kendimden biliyorum.

Ama atlatırız dersen devam edersin.
Açıkçası ben de şuan dönmesini bunun için istiyorum Dönse de ağzının payını verip yollasam çünkü o hiç acımadı

Adam size " kendimi gavat hissediyorum" diyor yani size ne gözle bakıyor az çok anladınız bu lafının üstüne adamın kıçını arsa çıkarıp msj atmaya çalışıyorsunuz.Yetmiyor ilk msj hemen ağzınız kulaklarınızda mutlu mutlu mesajlaşiyorsunuz.Adam tabi sizden gitmez sizi yerden yere vurdukça adama daha çok baglaniyorsunuz , vücut bile tepki gösteriyor adamla konuştukça mideniz bulanıyor ama bunu anlamak idrak meselesi,kızıyorum ve üzülüyorum Babanız gavat dese adamı babaliktan çıkarırsınız elin adamının kuyruğunda geziyorsunuz

Aynen bu ajajaja Benimki gelmez ama içimde kaldı bu

İnşallah gelir bebiş. Dök taşları bizimki de gelemez herseyim değişti yer Mer. Artık dumanlaşması lazım benimle merak ediyorum bulabilcek mi? O zaman bişiler düşüncem yine bulduğu için içinden geçerim ama hoşuma da gidebilir hihoy.

İnşallaaah O kadar çabaya az süründürürsün o zaman da

Hep aynı taktik döndüklerinde tava getirmek için çok romantik ve değerli hissettiriyor değil mi?

Ben sana hak veriyorum ama neden ozaman sevgi sözcükleri kyllamıyor gitmemi istemiyor bir git bir kal modundayız ikimizde artık çok yoruldum ben

Ben sana hak veriyorum ama neden ozaman sevgi sözcükleri kyllamıyor gitmemi istemiyor bir git bir kal modundayız ikimizde artık çok yoruldum ben
Yanlış anlama ama adam senin gibi safını nerden bulsun?
Ağır hakaret yemişsiniz ama yine de peşindesiniz.Adam ben sovsemde,dovsemde gitmiyor iyi bari diyor
Biliyor ki başka kızlara bu hakareti etse,en hafifi telefondan engellenirdi.,en hafifi.......

Ben neden hala vazgeçemiyorum aklım almıyor iki cümlesi mutlu ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…