Eski sevgilim mesaj attı?

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Kızlar geçen gün ikimizde kırgınız ayrıldık diye konu açmıştım 2 3 aydır ayrıyız zaten mesaj attı 2 gündür güzelce konuşuyoruz ama benim nedense sürekli midem bulanıyor vazgeçmek istiyorum ama sohbetimiz güzel olduğu için bırakmak istemiyorum neden böyle hissediyorum konuşmak hem güzel hem bir yandan gitmek istiyorum gidersem üzülceğimi bildiğim halde.ne yapmam gerek?

Ne olmuş g.v.t hissetmiyor muymuş artık beyefendi?

sizde bitmiş ama bitmesini kabul edemiyorsunuz.Kabul ederseniz inanın en fazla bir iki hafta üzülürsünüz

Ayrılma sebebinizi bilmiyorum ama unutamadığımız için konuşma isteğiniz çok doğal.Eğer geleceğinizde o insanı görüyorsanız devam edin her iki taraf hatalarını anlamışsa ilişkiye şans verirsiniz,göremiyorsanız bir yerde bitirmeniz daha iyi olur.Yoksa o bitirdiğinde hem konuşmanıza hem de bitiremediğinize üzülürsünüz.Etkilemek istemem ama bir videoda bir psikolog mide bulantısı hissetmenin bir şeylerden kurtulma isteği olduğunu söylemişti.

Evet biliyorum.ama yapamıyorum

Valla döndükleri zaman bir ego doyuyor önce iyi hissediyor insan. Eskisi gibi olmayacağını düşünüyorsan alışmadan ayrılmak gerekiyor kendimden biliyorum.

Ama atlatırız dersen devam edersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…