Eski sevgilim geri döner mi lütfen bakın

0denizkiziii0

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
87
21
26
2 senelik sevgilim 35 gün önce sıkıldım triplerinden, çocuk gibisin, seni seviyorum ama istemiyorum artık diyerek ayrıldı benden. 10 gün sonra kuzeni yazdı barışmayı düşünüyor musun diye zaman gösterir dedim. 2 hafta sonra mesaj attı nasılsın diye cevap vermedim. Çünkü çok kırılmıştım ciddiyse arasın istedim. Bugüne kadar her tartışmada bende küssem o da küsse yazan taraf ben olmuştum hadi konuşalım çözelim özledim diyen 2 gün bile dayanamazdım. Bana yazdıktan 1 hafta sonra bir arkadaşa çok oldu biteli boşver onun hakkında konuşmayalım olmuyordu demiş. En son 4 5 gün öncede kuzeni yazdı yine. Şurada mısın diye sordu evet dedim görüldü attı. Hiç görüşürüz falan demeden. Muhtemelen o sordurdu yani. Hala çok seviyorum. Ama benimle mutlu değilse devam etmenin bir anlamı da yok. Herkesten çok mutluluğu hakettiğine inanıyorum. Barışmak gönlümden geçen ama konuşmak için gelmesini istiyorum benim zorlamamla yürümez çünkü. Kafasında tamamen bitirdi mi yoksa hala orda mıyım bunu bilsem her şey daha kolay olurdu. Bu arada triplerinden sıkıldım dedi ama kendisi çok büyüttü son zamanlarda dediğim her şey gözüne batıyordu. Ders çalışıyordu mesela beni görüntülü aramışken yüzüme bile bakmıyordu. Kapatalım istersen rahat çalış dememe bile trip atıyorsun diyordu. Bana bigün önce vizeler yaklaşıyor vaktim yok arayacak çok deyip ertesi gün gezmelere gidiyor bende bak gitmene lafım yok ama bana dün vaktim yok deyip bugün böyle yapıyorsun kırılıyorum deyince her şeyine karışıyor oluyordum. İlk ilişkim belki de hatalıyımdır bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Kuzenine neden sordun ki sanane de yada görüldü at bırak dönse bile hemen kalbul etme biraz süründür

Pardon kuzenim yazmış modu

Dönücek muhtemelen ben öyle sezdim ama ağırlığını koy bu sefer adım atan sen olma yoksa hep senden bekleyecektir.
Geri adım atmanıza alıştırmayın şu erkekleri bayanlar.

Adam hakkınızda söylediklerinde haklı mi sizin gözünüzde?
Söylediklerinde haklı.
Çocuk ruhlu biriyimdir ama çıktığımızda da böyleydim bunda değiştirebileceğim bir durum yok. Bu konuda hak veriyorum yani ama benle çıkmaya başladığında bu halimi sevdiğini söylerdi... Onun dışında trip atıyordum evet. Mesela biz kız kolunu omzuna atmış fotoğraf çekilmiş. Kıskanıyorum, tamam aynı arkadaş grubundanız, konuşma görüşme demiyorum aynı ortamdasınız elbet iletişiminiz olacak ama mesafeni koru diyorum. Saçmalıyorsun, abartıyorsun diyor. Ben diyeceğimi dedim diyorum kalkıp kızla fotoğraf paylaşıyor birkaç gün sonra yine. En son tartışmada da dedim yine paylaşmışsın ben senin rahatsız olduğun bir erkekle paylaşsam hoşuna gider miydi hayatım... Kıskançlığında bir sınırı var sen onu da aştın dedi. Kendimi haklı görüyorum açıkçası attığım triplerde. Arayacak vaktim yok sınavlar yaklaşıyor deyip ertesi gün gezmelere gitmesi falan...

Haklısınız sınırları çizmek gerekiyormuş. İnşallah döner.Onsuz da hayat döner elbet ama onunlayken çok daha güzel :)

Ne kuzenine ortak arkadaşlarınıza hiçbirine net bilgi vermeyin. Kuzenle konuşmayın. Konuşmak zorunda değilsiniz. Biraz sabırlı davranın zaman geçsin, sizi özlerse seviyorsa adım atar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…