Eski sevgili.....

selin_as

mutluyum :)
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
5.777
9
arkadaşlar dün eskı sevgilimi merak edip msj attım bu doğal birsey mı?çatladım merakdan çünkü ayrılalı 7 ay oluyor.oda cvp yazdı.oyle msjlaştı msjın sonuna görüşürüz felan yazmıs kafam karıstı offf...

Merak etmen dogal olabilir, fakat mesaj atman hala onunla iliskini kesmek istemedini gösteriyor, beklentin var demekki daha....:nazar:

Seviyorsan bitmesini istemiyorsan ammennah, fakat öylesine ise bence yapma, onada ümit vermis oluyorsun..:kahve:

bitanem sen onunla tekrar bir arayamı gelmek istiyorsun yoksa öylesinemi msj attın
şunu unutmaki eğer öylesine msj attıysan ona tekrardan bir ümit verdiğinin farkına varmalısın sanada yazık onada
canım inşallah hakkınızda en hayırlısı olsun

canım benim çok saol hala ilk gün ki kadar seviyorum..zaten burda birçok kez yazmıştım.ayrıldık diye.
barışmak çok istiyorum ama kız arkadası var diye duymustum kız arkadası olsaydı bna msj atarmıydı ki off ya...

canım benim çok saol hala ilk gün ki kadar seviyorum..zaten burda birçok kez yazmıştım.ayrıldık diye.
barışmak çok istiyorum ama kız arkadası var diye duymustum kız arkadası olsaydı bna msj atarmıydı ki off ya...

Kiz arkadasi olmasi sana mesaj atmasina engel degil bence...
Senin ona karsi olan hisslerini biliyormu?? Hala sevdigni falan?

Madem bir mesaj atarak adım atmışsınız bence bekleyin..:nazar:
Eğer o da barışmak istiyorsa,tabii hayatında hiç kimse yoksa görüşmeyi kendi isteyecektir zaten..sengözlerimebaksanab

msj attığıma göre bilmesi gerekıyor çünkü 7 aydır hiç görüşmedık ve oun görmedım.çok özledım .kimseyi istemiyorum sadece o olsun.msjıda utana sıkıla attım.

tam benim konum, benim de eski sevgiliyi arayıp msj atmakla ilgili sorunlarım halen bitmiş değil,şimdi güzelim, eğer hala birşeyler hissediyorsan ki seviyorum demişsin,geri dönülemeyecek olaylar olmadıysa,msj atmanda bir sakınca yok,ama 7 ay seni aramamış acaba o böyle birşey düşünüyormu tekrardan onu bilemiyorum,benim ilişkimde de her olaydan sonra msjları nerdeyse hep ben attım,barışmak için ben çaba sarfettim, eski sevgiliyi arayınca olaylar istediğin gibi gitmeyebilir,aslında eskide kalması en doğrusu arayıp sormamak en güzeli,ama eğer ilişkiyi dejenere edecek, çok kötü olaylar yaşanmadıysa aynı şeyi yaşayan biri olarak ben de bi msjda bi zarar yok diye düşünüyorum

canım benim onun arkadaşlarından birilerine ulaşıp kız arkadaşı varmı yokmu öğren
eğer oda senin onu sevdiğin gibi vede unutamadığın gibi seni seviyorsa sen zaten ilk adımı attın oda gerisini getirir tabiki dedim gibi oda halen seviyor vede sana dönmek istiyorsa
üzülme canım benim hakkında en hayırlısı olsun

Kız arkadaşı olduğunu duymanıza rağmen mesaj atmanız yanlış bence..
Ayrılık sebebinizi bilmiyorum fakat üzerinden 7 ay geçmiş..
Eski sevgilinizin msjını sonuna "görüşürüz"diye yazması birşeyi ifade etmez mesajın bütününe bakmak lazım..

ama ben msjların devamınn gelmesini istiyorum.yeniden sewgili olmak istiyorum.acaba beni seviyor mu?özledım..........

canım eski sevgiliyi mmerak etmen kadar doğal birşey yok.. sonunda hatıralar var yaşanmışlık var ama .. msjlaşmak sesini duymak.. kabuk bağlayan bi yarayı kanatmaktan başka birşey değildir..

bi ilişki için tekrar adım atmışsın bence...kendi nacizane fikrim eski sevgiliyle arkadaş dost kalınmaz... tecrübeyle sabittir

eski sevgilim geldi simdi aklima... cok sIk ayrilir barisirdik, her seferindede o adim atardi, yalniz mesaj atmaz mail yazardi.

bende her seferinde tekrar bulusmayi kabul ederdim,

ama sunu søyliyim eger bøyle bir durumsa yani olmuyorsa yurumuyorsa bir iliski nekadar sevsende zorlamanin anlami yok, insan cok sevebilir ama anlasamaz..

zamanla kavga gurultu derken cok køtu bir hal aliyor iliskiler..

Ama øyle degilde kucuk seylerden dolayi ayrildiysaniz bekle bakalim akisina birak

bana kız arkadası olduğunu kavga ettiğim bir arkadasımdan duydum oda samimi arkadasıma soylemıs zaten aynı hastanede çalısıyorduk şimdi çıktım ordan.inanamadım once ama sonra kabullendım.şimdi belkı ayrılmşlardır diye msj attım.empati yaptığımda kız arkadası warsa diye düşündüm.o kızada yazık.(tabi warsa).arkadasımda inanma seni üzmek için soylemiş olabilir dedi.ozaman sevgilisi warsa bnm msjıma nıe cvp verdi kafayı yıcem.

ama ben msjların devamınn gelmesini istiyorum.yeniden sewgili olmak istiyorum.acaba beni seviyor mu?özledım..........

eğer geri dönmek istiyorsan.. msjlaşmaya devam edersiniz.. ve yavaş yavaş konuya girersin ... mesela özleyip özlemediğini sorabilirsin..ama yavaş yavaşş.. zamanın akışına göre o da hayatında biri varsa sana bildireektir zaten

bana kız arkadası olduğunu kavga ettiğim bir arkadasımdan duydum oda samimi arkadasıma soylemıs zaten aynı hastanede çalısıyorduk şimdi çıktım ordan.inanamadım once ama sonra kabullendım.şimdi belkı ayrılmşlardır diye msj attım.empati yaptığımda kız arkadası warsa diye düşündüm.o kızada yazık.(tabi warsa).arkadasımda inanma seni üzmek için soylemiş olabilir dedi.ozaman sevgilisi warsa bnm msjıma nıe cvp verdi kafayı yıcem.

canım sen öylesine bi msj yazmışsın.. sevgilisi var diye sana mesaj yazamıyacakmı yani...

evet güzelce mesajını yazar... sen niyetini açıkça ifade edersen o da sana hayatımda biri var yada yok gibi bir açıklamada bulunur bencekaydirigubbakcemile5

sor canım bunda ne varki hayatındaa biri varmı ben var diye duymuştum dersin bakalım o ne cvp verecek buna varsa var der bittiysede bitti der

niye soruyosunuz ki hayatında biri var mi diye?
olmasa ve hala sizde olsa aklı zaten mesajı siz değil o atmış olurdu
adamin hayatında biri varsa kafa kariştirmak niye?
kendinizi koyun o kızın yerine
sevgilinize eski sevgilisinden mesaj gelse ne düşünürdünüz?
yaptiginiz bence çok yanlış
ne kadar seviyo olursanız olun kendinize hakim olmak zorundasınız...

merak edebilirsiniz ama sevgilisi oldugunu duymussunuz biliyorsunuz suanda var ya da yok bunu bilmiyorsunuz ve mesaj atiyorsunuz benim basima öyle birsey gelse cok rahatsiz olurum eski sevgilisi ne diye nasilsin iyimisin diye yazacak ben kaldiramazdim canim bence sevgilisi varsa yazik olur adamin akli karisir filan birseye sebep olursunuz

X