Eski Sevgili/Eş/ Nişanlı

Adli tatil bitti tekrar adli tatil gelecek hala bosanma olmayacak galiba en uzun suren dava olacak sizinki
Adami baskasiyla da gormezsin zaten baska sehirlerdesin bahane uretme kendine
Ha cok bitiyorum askindan diyorsan tamam babamla gorusmcem de git gör anyayi konyayi madem

Şimdi eşim annesiyle arası sikintili.Benimde ayrılık nedenim çoğunlukla kv ötürü.
Yarın öbür gün annnesiyle arası düzelir hayatını mikerler. Üstelik babanı bırak gel ne demek? Burda kestirip atman gerekiyordu sen hala birşey olurmu diye düşünüyorsun.

Simdi ben anlamadim siz dilekce verdiniz mi mahkemeye? Anlasmali bosanma davalari cok daha kisa surede gorulur ne mahkemesi bekliyorsunuz bu kadar zamandir cozemedim

Ya ben en nihayetinde boşanacak olsam, bi aynı eve girip son kez denerdim sanırım, ne olcak en fazla yine bosanirim ama işte adam istemiyor. Yoksa yine de tabi ki bir şans vermene kimse bir şey demezdi, dene gör aklında kalmasın derlerdi. Bir musibet bin nasihatten gerçekten iyidir.

Zaten gormiyceksin ki adam Izmir'de

Sizin ayrılma sebebiniz nedir tam olarak? Birde babanı birakamazsın demiş sizin babanizla yaşama gibi bir düsünceniz mi vardi? Bence bu sekil cevaplar verdiyse boşa gururunuzu yedirmeyin havalanmasin boşuna. Siz yolunuza bakın sanirim sadece nikah var dügün olmamis, hayatiniza girecek diger insanlar icin evlenip ayni eve girdikten sonra bosanmis olmak ile hic evi birlestirmeden ayrilmak bir nevi evrak isi olmasi olumlu fark eder. Yanlis anlasilmasin şu açidan fark eder diyorum ayni evde kavga gürültü manipülasyonlar sonucu sancili bosanmalarda aile ile daha yüz göz olma durumlari oluyor illa bir süre bekliyor kadinlar toparlanmak icin fakat simdi is evrakta sadece.

Ya kızın babası Ankara'da, adamın evi işi gücü kökleri hep orda, konu sahibi evlenince İzmir'e yerleşecekti, şu kirasını faturasını kaynananın ödeyeceği eve gelin gidecekti. Kim ebeveyninin g.tünün dibinden ayrılamıyor acaba, kim birlik yaşam hayalleri kuruyor acaba? Adam manipülasyon ustası falan değil bizim kız al beni al beni al al al al al modunda. Halbuki ayrılmadan önce ne güzel kavgalar ediyorlardı.

Agiz tadiyla bi karakolluk olamadilar kaynanayla da

Ay aman daha evinin faturasini kirasını ödemekten erinen adam için mi bu tantana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…