Eski Sevgili/Eş/ Nişanlı

6 ayda 2 3 kere konuşmuşsunuz bu adam sizce iyi yönde değişmeye müsait mi? Hayatınızı onsuz ilerletin onsuz olabileceğinizide ona belli edin siz böyle yaparsınız o iyice kendini beğenecek ve sizi cepte görecek kimseyi bu şekilde yükseltmeye gerek yok

Telefonumu arkadaşım aldı mesaj attı ona silseydim ne yazdın da sildin diyecekti sen silene kadar ben okudum çoktan derdi.

Zaten boşanma gerçekleşirse tamamen istemiyorum.

Şimdiye kadar tamamen ayrılmama sebebimiz de şuydu.Telefonda kavga ediyoruz.Birbirimize giriyoruz fakat yüzyüze yanyana gelince bizden iyisi yok.
o durum öyle olmuyor inan bi ilişki toksikleşince bitiyor bak başak erkeği çok çok çok zor uğraşılmaz kafayı yersin bakma sen kibar efendi gözüktüğüne kaostan beslenir anacıdır

Ya anlamıyorum seni.Bu adam ne ya bulunmaz hint kumaşı mı.Mahkemede açılmış önüne bak ne bu adamdaki ısrar.Yarın ailesiyle barışır gene aynı sorunlar olacak.Hiç mi yaşadıklarından ders almıyorsun.
Ayrıca msj at diyen arkadaşlarını çıkar hayatından bence

Kendini dev rezil etmişsin, şimdi çok bilmiş arkadaşların kurtarsın bakalım seni.

o durum öyle olmuyor inan bi ilişki toksikleşince bitiyor bak başak erkeği çok çok çok zor uğraşılmaz kafayı yersin bakma sen kibar efendi gözüktüğüne kaostan beslenir anacıdır
Babamda başak.2 sene ilişkimiz sürdü.Kimseye böyle baglanmadim.

Nasıl anlatsam bana senin gibi birisi hayatıma girmedi önce çok güzelsin vs vs gibi iltifatlarla gelmedi.

Fotonu gördüm beğendim doğalsin. Tanışalım gibi.İlla ben seni gelip gorucem.Geldi.Gayet hoş romantik ayaklarım yerden kesiliyor.Derdimi dinlerdi.Ben konuşurken beni ciddiye alırdı.Her kelimemi ezberlerdi.Unutmazdi.Hicbir dediğimi.
Basım sıkıştı gel desem gelirdi geldi.Uykunmu var uzan usudunmu hırka vereyim.Hatta kuzeni de nisanliydi.Ne istersem alıyordu yapıyordu.Bizim nikahtan sonra benim eşime lv şikayet etmemle beni de eşime kv şikayet etmesiyle başladı herşey.

İşte bunu dediler bende dayanamam dedim
O dayanıyor da sana ne oluyor o koşsun arkandan

Sen niye bu kadar saplantili oldun
Azıcık ağır ol gururun olsun başka erkek mi yok

Böyle yaparak iyiden uzaklastiriyorsun ve gitsin uzaklassin sende birini bul hayatina devam et

arkadaşların seni rezil etmekten başka bi ise yaramıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…