Eski Sevgili/Eş/ Nişanlı

Ocak 2024 mahkeme günü dava açıldı.Ekim i bekledim çünkü bir sene dolmadan anlaşmalı boşanma olmuyor.

Çaresizce mahkeme gününü beklicem.

Zaten istemiyor beni.Zorla gel al diyemem ya.
sen ne yapar ne eder o mahkemeye kadar bir film çevirirsin gibi geliyor.bi şekilde barışırsın veya şans dilersin adamı zora sokup o mahkeme günü boşanmadan atlatmak için.
sonra ne olur.tekrar başvurursunuz.sadece zaman kazanırsın.sizden bir şey olmaz.keşke kalbine söz geçirebilsen de gerçekleri görebilsen.ileride kazandığım zaman aslında benim ömrümden alıp götürmüş diyeceksin

Kız sizin nişanlanmanız bir dertti,çeyizinin gelmesi bir dertti,gelinliğinin alınması bir dertti,nişanlandınız bin kere ayrılıp barıştınız,evlenmişsiniz hala bir dert. Hala neyi zorluyosun cidden anlamıyorum?

Neredeyse 1 yıldır girmiyorum foruma sen hala bıraktığım yerdesin hala ayrılacan bu adamdan. Ben eminim ki sen bu adamdan boşanmayacaksın.

Ya bişey diimmi erkek adam olsa sahip çıkar öylede bı oldurur ki öyle bı o anasınin azını kapatır ki kendini kandırma acını çek sonra başkalarıyla tanış bı erkek o yok boşver isteseydi seni öyle bı bırakmazdı ki
Ama istemiyo seni istemeyenide sen hiç isteme

Barışıp tekrar denediniz mi ? İyi veya kötü eşinizin huyu iyi yönde değişti mi ? Veyada daha kötüye gittiği oldu mu ?

Benim şuan hala mahkeme gününu bekliyoruz.6 aydır da sadece 2 3 defa iletişime geçtik.Birinde tartıştik.Birine mahkemeye dilekçe için gittik.Digerinde de arkadaşlarımla konuşurken mesaj at dediler attım ama değişen birşey olmadı.

Kayınvalide'den dert yakiniyorum da hep hatırlarsanız biraz esiminde ailesi ile özel sorunlari olmuş.Ayrilinca tabiki sadece benimle alakalı değil.Kayinvalidem yapı olarak insanlar etrafımda pervane olsun.Baski tehdit uygulayayim sözümden çıkmasın kafasında giden birisi.

Şimdi bana dediler ki annesi ile arası problemliymis.Sen ılımlı ol konuş.Konustum.Ama eşim de ben senden çok isterim ama yapamayız diyor.Sen babanı bırakıp gelemezsin diyor. Arkadaşların ara dediği için aradın. Barissak tekrar babana dönersin diye istemiyorum dedi.
Arkadaşlarım liseden biri bekar diğeri evli.Evli olan sevgilisi ile görüşürken annesi problem çıkarmış kaçmak zorunda kalmışlar.1 sene kayınbaba ile yaşayıp 1 sene sonra düğün yapmışlar.Ev tutmuşlar.Onlar da da ailelerin arası iyi değilmiş. .Komsularin ogluymus eşi.

Bir diğer arkadaşım da görücü bul evlen internetten buldun onunla asla görüşme diyor.

Akrabalarımda kimisi olmaz diyor.Kimisi de işte O Ankara'ya gelsin. Öyle olsun diyor.Hatta annesi ile arası iyi olmadığını duysalar barışma da ses etmezler.Ben yinede ailenle görüş dedim.
Annesi ile barisirda bizde barisirsak zatenb hepten salça olacak.Ne yapılır.

Bana arkadaşlarımın en azından konuş deme sebebi şuydu.Ben onu baskasiyla gormeye dayanamam dediğim için.
Bir sal artık bozan sende kurtul bizde

X