eski konumun devami

_meleq06_

{Allahim ne verirsen hayirli ver }
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
502
350
http://www.kadinlarkulubu.com/rekser/www/delivery/ck.php?n=a10e07f5
Bu benim eski konum bilmeyenler bakabilir.kizlar gordum ki hakisizm ama sadece bu konuda.patlama noktamdi diyebilirim onceden o kadar seyler yasadim kii..evet benim annem babam yoktu babaannem bakti bana .kacmama ragmen barismistik oysa hep gidip geldim ama kendi annesine uydu bi daha gondermek istemedi kaynanam babaannemin yanina.yok gelinlerin ne isi varmis anne evinde yok bu evlendiginde iki sene gitmemis sende gitme demeler.babaannem bobrek ameliyati gecirdi cok sukur iyi ama o zaman gitmek istedim gondermelerine izin vermedi.ustune ustluk bi de kendisi iki uc gun sonra bindi gitti memlekete annesinin evine. Gorumcemle ilgili konuya gelince evet gorumcem calisiyor istedigini aliyor esimde benim calismami istemiyor.ama her istedigim ayagima geliyor bunda bi sknti yok ama kaynanam herseyime karistigi gibi para konusuna da karistigi icin istedigim pahali olsada ucuz olsada pek almaz .o nevresimi de nasil aldi hala hayret ediyorum.ben acigim esim kapanmami istiyor aslnda bende istiyorum kapali kiyafet alalim yok basortusu alalim diye ciktigimiz alisveristen kaynanama kiyafet alip geliyoruz.cunku kaynanam benim sectigim hicbiseyi almaz.gider kendi ne giyerse onun gibi alir itiraz etmedim mi? Ettim tabikide ama neymis gelinler kendi ustune kiyafet mi alirmis.bi kiside benim oglum der oldu yazmisim onu elestirmis (kb kullanici isimlerini pek aklimda tutmuyorum.) esim baska yerde calisirken can ciger kuzu sarmasi iken biz su an iki dusman plduk.cunku esim ne zaman geldi yanimizda ise basladi kaynanam bizim esimle iliskiye girmemize kadar herseyimize karisti .o kadar dusunun . Mesafe konusuna gelince mesafemi herzaman koruyorum.Vs vs vs simdi bu olay ise benim patlama noktam oldu cunku kaynanam bana ne derse artik batar oldu.evet hataliyim bu konuda ve dun esime de dedim askm ben dun cok hatali davrandim cok ozur dilerim... Falan konustuk baristik cok sukur su an eskisinden bin kat daha iyiyiz.
Kaynanama gelinceee o ise hala o hallerine devam ediyor.kiii soylememe ragmen .allah ona da akil fikir versin....

X