Eski esinden cocuklari var

Ay bir eski karım beni aldattı vakası daha. Bu hiç şaşmaz hep aldatiliyorlar bu bizim türk erkekleri
Aynen, hepsi mağdur. Ya karısı aldatmış, ya karısının ciddi psikolojik sıkıntıları var ya da eşinin ailesi sorunlu... Bir tanesi de 'ben şerefsizin önde gideniyim, karım daha fazla dayanamadı' demiyor.

Güzel ve düzenli bir isi var, konusmasi cok guzel ve kibar, bakimli alimli biri, gennel kultur sayibi vs.
Ah canım kesin çok güzel ve düzenli bir işi vardır,hakikaten de çok kibar bakımlı ve de alımlıdır,genel kültür de şelale gibidir eminim. Maşallah,yeryüzüne düşen son erkek tanesi.

3 çocuğu değilde 3 çocuk sahibi güzel bir aile babasıyken eşinden niye ayrıldı keşke ona bir önem verseydiniz hayatta başımıza ne geleceğini bilemeyiz siz belki onla mutluluğu yakalamış olabilirsiniz belkide kriterlerinize uymadığı için eleyeceksiniz nasip artık sırf 3 çocuk babası diye ben şahsen aşktan ve mantıklı düşünmekten vazgeçmezdim diğeri önyargıya girer çünkü..

Sakın evlenme...

30+ yaşta 3 çocuk yapabildiyse çok da mutsuz bir evlilik miydi emin olamadım. 3 çocuk zaten çok değil mi bu devirde? Belki de hiç korunma sorumluluğu almayan bir adamdır. Hiç çocuksuz kadının 3 çocuklu adamla işi olur mu bilmiyorum. Adam bana o kadar da kaliteli gelmedi.

Evlenip boşandım cocugum yok, cocuklu adama evet demem için öncelikle bana bu boşanmada suçlu olmadıgına+ kusurun karşı tarafta olduguna ( 50/50 kusur kabul etmiyorum) kanıtlarını sunarak beni ikna etmeli boşanma dilekçesini ve buna dair tüm evrakları okumalıyım, e-devletini kontrol etmeliyim, ciddiyim. Tüm bunları geçtim bana olan yaklaşımı ile beni kendisine inanılmaz muazzam aşık etmeli ki 33 yaşından sonra kör aşık olacağımı zannetmiyorum insan ilişkilerinde detaycıyım. Siz ondan üst durumdasınız, denk değilsiniz ardınıza bakmadan kaçın.

Son düzenleme:
Kurtulmanıza çok sevindim , bir öğretmen olarak şok oldum bir çocuğun bu kadar kötü ve manipülatif olmasına Gerçekten biz öğretmenler çok çabuk kandırılıyoruz çünkü çocuklara karşı zaafımız var

3 çocuk çok fazla diyen yorumlar beni benden aldı. Mesele asla çocuk değil burada, o ayrı bir konu burada mesele bu adamın muhtemelen hasar kaydı olması. Şunu hep savunurum: "Yuvayı erkek yapar, o ayakta tutar, erkeğin bozmadığı yuva dağılmaz, hiçbir kadın da eften püften şeyler yüzünden yuva dağıtmaz, her zaman onarmaya çabalar aksine." Bazen istisnalar olur elbet ama bu o kadar az ki. Boşverin onu siz, bakımlı olur tabii aileyi bırakmıs bekar takılıyor e kibar da olacak ki iyi bilsinler. Etrafa bela okuyacak hali yok ya.

30 üstü yaşta 3 çocuk yapmamış ki şimdi 30 üstü yaştaymiş.hem korunmazsan 3 çocuk yapmak için sabah akşam sevişmene gerek yok ki.ne doğurgan kadınlar var.insanlar 1 senede 4,5 kere hamile kalıyor doğum yapmazsa.

Yapma gözünü seveyim, dünyanın en iyi adamı olsa 3 çocuklu adamla olmaz. Ortak çocuk olsa en az 4 çocuk sorumluluğu ve masrafı var. Çocuksuz birisi ile olsun, dengi o çünkü

Bence insanlar 3 çocuk fazla demedi, konu sahibinin çocugu olmadığı icin 3 çocuklu adamla ne işin var dediler. Sonuna kadar haklılar da. Çocuğum olmasa 1 çocuklu adamla bile evlenmek istemem.

Yapma gözünü seveyim, dünyanın en iyi adamı olsa 3 çocuklu adamla olmaz. Ortak çocuk olsa en az 4 çocuk sorumluluğu ve masrafı var. Çocuksuz birisi ile olsun, dengi o çünkü
Tabi çocuklar yanında değilse ama şimdi o adama aşıksam gözüm ondan başkasını görmüyorsa çokta iyi anlaşıyorsak ben niye evlenmim eğer mantıken bakarsak haklısın kriterleri arasında olmaz ama yaş aldımı bu düşünceden sıyrılıyorsun kadında birşey yok git yap demem bekar biriyle evlenmek çocuklu biriyle evlenmek aynı olamaz zaten

Çocukların adamın yanında olup olmamasının bir önemi yok. Bugün velayet kadındadır, evliliğin ertesi günü kadın çocukları babasının kapısına al biraz da sen bak diye bırakabilir ya da.dünya hali, kadın ölür. O çocuklar sürekli olarak babalarının yanında kalabilirler, maddi manevi baba her zaman destek olacak, eski eşiyle her zaman iletişimi sürdürecek… Çocuklu biriyle evlenen kadın/erkek en baştan bunların bilincinde olmalı. Yoksa çocuklar şuradaysa olur buradaysa olur diyen 3 gün sonra boşanırken altınlar ne olacak konusu açar.

haklısınız doğru

Yaaaa çok rica edicem görüşmeyin bile.Uc çocuğa üç çocugunuz yoksa olmaz, denklik önemli.Ayrica eski eşler arası gerginliklerden siz de nasibinizi alırsınız.Ne gerek var ? Derdiniz mi yok ?

3 çocukla bir kadın boşandıysa arkana bile bakmadan kaçmalısın.
Velev ki kaçmadın artık sen 3 çocuklu bir kadın olabilirsin. Çocuklar her geldiğinde evdeki kadın olarak annelik görevi hemen sana yüklenecektir. Üstelik öz anne çocukla tartışsa sorun olmazken sen asla tartışamaz her zaman susmak zorunda kalırsın haklı olsan bile.
E tabi düzenli işi olacak. Maaşının yarısını çocuklara vermesi gerek. Vermezse tazyik hapsinden soluğu cezaevinde alır. Ben 2
Çocuklu boşanmış bir kadın olarak bu topa gitmezdim açıkçası.
Çocuksuz bekar çiftler evlenirken anne babalarına bile alışamazken sen anne baba 3 çocuk eski eş eski eşin akrabaları hepsine alışmak zorunda kalacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…