Eski esinden cocuklari var

LeyLey_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2022
124
83
Selam kizlar,
Bu konuda düsüncelerinize iktiyacim var. Biri var arkadas ortamimda, benimle tanismak istiyor. Fakat bu adamin 3 tane oglan cocugu var. Esinden iki sene önce ayrilmis. Tanismalimiyim bilmiyorum. Ikimizinde yasi 30+, bende bir evlilik gecirdim fakat cocugum yok.
Acikcasi pek sicak bakmiyorum bu konuya, ama arkadaslarim israr ediyor bir sans ver diye, ve baska konularda uyumumuz var.
Güzel ve düzenli bir isi var, konusmasi cok guzel ve kibar, bakimli alimli biri, gennel kultur sayibi vs.
Sizin tecrubeleriniz ne diyor bu konuda, benim durumumda olupda bir sans verip mutlu olan varmi?

3 çocuğun yaz tatillerinde, bayramlarda vs gelip babalarının evinde kalması,
Hatta belki seneler sonra temelli sizinle yaşaması,
Eski eşle çocuklar hakkında görüşmek,
Nafaka harici çocukların ek masraflarının baba tarafından ödenmesi

Bunlar sorun değilse bir görüşün

Ben iki çocuklusuyla evlendim, KK da okuduklarıma göre benim ki sıradışı bir evlilik başta düzen oturana sıkıntılar yaşamış olsak da sonradan çok güzel bir şey çıktı ortaya. Çocuk demek sorumluluk demek, fedakarlık demek, öncelik onların demek. Erkeğin adil ve anlayışlı olması, çok güçlü olmasını gerektiren bir durum, bu herkesin yapabileceği bir şey değil. İleride siz de çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz ki bu bütün dengelerinizi ve anlayışınızı değiştirir. O yüzden bence maceraya gerek yok, bu konuda çevrenizin de iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum açıkçası gaza gelmeyin.

Haftanın 2 gününü, senin olmayan 3 küçük erkek çocuğu ile mi geçireceksin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…