Eski esinden cocuklari var

Sahibi

Çocuk
3 çocuk
3 erkek çocuk.
Sizden olmayan 3 erkek çocuk… diyeceklerim bu kadar
Bende 1 tane 6 yaş bebesi var. Dün babaanneye bırakıp avmye gittik. Eşimle date gibi oldu, insan kendi çocuğu bile olsa bazen özel alan arıyor. Nerde kaldı kendinin olmayan 3 çocuga bakmak. Benim için düşüncesi bile kâbus gibi.

Genel kültür sayibi mi

insanlar genelde 2. evliliginde daha secici ve dikkatli olur konu sayibi. yeri geliyo insan kendi cocuguna sinirleniyor. siz elin adaminin cocuklariyla gulluk gulistanlik yasayabileceginizi mi dusunuyorsunuz? arkadaslariniz da sizin dusmaniniz gibi mubarek. su bdv de neler gorduk neler, esinden her turlu baskiyi goren kadinlari okuduk, okuyoruz. ama cocugum var deyip bosanma taraftari olmuyorlar genelde. kimse de pat diye yuvasini dagitmiyor. bu kadin 3 cocukla bosanmis. akliniza kotu bir sey gelmiyor mu hic

Ben ikinci evliliğini yapmış biri olarak çok uyum çok denge çok denklik çok olgunluk ve çok aşk yoksa size hayır diyorum.Ayrica üç çocuk dan sonra hiç önyargılı olmayan ve genelleme sevmeyen ben çocuksuz size kesinlikle hayır diyorum.Belki hayatınıza girecek daha iyi biri olabilir diyorum iyi derken adayiniza kötü demiyorum.Gercek bir hayat içinde olasılıklar bazen sonsuzdur.Sizin konuda değil ben olumlu bakmayın es geçin diyorum .Karar sizin elbette

bu yorum harika buna o kadar çok güldüm ki
Ben yine iyi bir olasılık yazdım. Çünkü neticede üçüz bile olsa üçü de konu sahibinin kendi kanından çocuklar olur.

Küçük yaşta bile olsalar belli yaşa kadar seni tanımadan büyümüş 3 erkek çocukla hele de kendi doğurmadığın çocuklarla uğraşması çok çok zor. Biriyle anlaşsan ikisiyle anlaşamazsın, ikisiyle anlaşsan biriyle anlaşamazdın. Bir de çocukların üstüne kocayla da anlaşma olmazsa vay ki vay!

Dertsiz başa dert aramaya bu kadar aksiyona 90 yaşında olsam girmem Hiç gerek yok bencede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…