Eski esinden cocuklari var

Geri durun. Öylede böylede ciddi sorunlar oluyor. Pişman olursunuz

Gennel kultur sayibi demişsiniz ama ailesinin başında duramamış. 3 oğlan çocuğu ne demek.

Beni yanlış anlamanızı istemiyorum ama beyefendi eşiyle neden boşanmış acaba ? Elle tutulur bir sebebi olması gerektiğini düşünüyorum çünkü biz kadınlar yuvamız yıkılmasın diye elimizden geleni yapıyoruz. Beyefendi eski eşinin ahını aldıysa ondan sizinde nasibinizi almanızı istemem , tabiki insanlar evlenip boşanmış olabilir lakin onun her zaman önceliği çocukları olacak , eski eşiyle hayatının sonuna kadar İletişim halinde olmak zorunda , çocuklar ergenliğe girince daha da zorlaşacak. Çocuklar annelerinden sonra geldiğiniz için sizi de suçlayabilir sonuçta çocuk bunlar . Önemli olan siz bu olumsuzlukları kaldırabilecek misiniz ? Mutlu olmak sizinde hakkınız diye düşünüyorum

Siz evliliğinizde yaşanan sorunlar sonrası, hamileliğinizi sonlandırdığınızı söylemiştiniz.
8 ay süren bosanma davasi oldu
Siz evliliğinizde yaşanan sorunlar sonrası, hamileliğinizi sonlandırdığınızı söylemiştiniz.
Evet doğru hatırlıyorsunuz, evlilikte sorun yaşamanın ana nedeni çocuktu,
Sağlıklı düşününce hiç cicim acı yaşamayan, Ergenlik çağında bir erkek çocuğunun olduğu evde 1 gün bile yalnız kalamayan kadının hezeyani oldu sonuç
Az önce siz yazınca tekrar okudum ilk konumu ve ne kadar manipule olduğumu gördüm..misal ufak bir karı koca kavgasında çocuğun gizlice polisi arayıp babamın karısı babamı öldürecek diye ihbar etmesi gibi saçma sapan bir olay yaşadım. Siz deyin basiret bağlanması ben diyim manipule olmak aynı çocuğa bakmaya devam ettim ben ..yukarıda yazdığım gibi yapılan iyilik görevin sarılınca karşı taraf ne yapsam kabul eder bu diye düşünüyor ,bu sefer aile bagimliligini da tolere edilmeniz bekleniyor
ilk davamdan eski eşim kabul etmedi boşanmayi, ara ara tekrar görüştük sözler verildi ama geri dönmedim eve
Eski evde olan kıyafetlerimi almaya gittiğimde kapının önünde çocuğun bana telefonda babası ile konuşurken ağza alınmayacak küfürler ettiğini, duydum .eski eş çocuğun bağımsızlık ve disipline girmek istememe arzusu ile bunun yaptığının farkındaydı çünkü öz anneye gittiğinde o kadını da nisanlisindan ayırıp kavga dövüş geri dönmüştü
Yani bunun gibi birçok şey.. ben evdeki çocuğun aman yazık aman günah diyerek kendi hakkıma girmesine o kadar müsaade etmişim ki es ailesi de dahil olmak üzere kimseye tahammülüm kalmamış.bakin yaptıkları çocuk deyip geçilecek şeyler değil, pedagoji bilmeyen kadın değilim, ama kimsenin bakımına soyunmaya kalkmamali hiçbir genç kadın çünkü elinde mezarı bile olmayan evlat acısı ile kalakaliyor
Eski eş tabiri caizse köpek gibi hala peşimde defalarca intihar girisiminde bulundu.hala vicdan yapabileceğimi sanıyor konu sahibi de sakın ola vicdanının esiri olmasın yoksa ömrünün en az 2 yılını heba eder

Konusunu biliyorum; kararını da eleştirmiyorum. Sadece bilinçli olarak verdiği bir kararı, farklı bir şekilde dile getirip; hatırlamasının kendisine zarar verdiğini düşünüyorum.
Hayır asla bilinçli bir karar değildi, ağır ilaçların ve psikolojik baskının nirvanasindaydim. Agir ilaclar kullanmamin tek nedeni o cocukla bas edemiyor olusumdu
Bakın şu an tüm travmaları geride bırakmış sağlıklı bir kadın olarak söylüyorum. Bebeğimin ölümünün en büyük suçlusu eski eş ve çocuğudur
İnsanın yumuşak karnı eş ve çocuktur. Çocuk saflık maskesi altında babayı elinde oynatiyordu. Defalarca çocuğum olursa neler yapabileceginin tehditlerini babasına savurmustu terk edilmişlik sendromuyla bag geliştirdiği babayı istediği gibi manipule ediyordu benim de serde öğretmenlik var ya yapılan her şeye annesiz o yüzden deyip affediyordum
Tedavi görünce ve yaşadıkça gördüm ki annenin de hayatını alt üst etmiş, anne her gorusmek istediğinde kadını rezil edip annem beni istemiyor duygu sömürüsüne sığınmış
Benim ilk eşle misal hic sorunum olmadı kadın bildiğin çaresizdi
Aklıma artık getirmek istemiyorum ama kendimi şu anda enayi olarak tanimlayacagim davranış kalıplarına maruz kaldım ,şimdiki aklım olsa madem ki üvey anne yaftası vurdurmaya çalışıyorsun al o zaman sana üvey annelik der elimi eteğimi çekerdim nitekim öyle de yaptım ben tamamen hayatlarından çıkınca okuldan uzaklaştırma alma , devamsızlıktan sınıfta kalma sınırı ile ihtar alma biyolojik anne ile babayı mahkemelik ettirme (anneyi mesajlarda konuşturup mahkemeye delil toplama) bla bla bla yaşadılar
Ne çok dolmuşum yaa

Yazık ya çok üzüldüm geçen zamanınıza belli ki iyi birisiniz annesinin attığı çocuğa sahip çıkmışsınız alışmaya çalışmış bakmışsınız eski eşiniz minnet edeceğine yazıklar olsun.. bir kadın benim çocuğuma iyi davranıyorsa mutlu ediyorsa başımda taşırım onu.
Keşke ilk vukuatta bosansaydınız sizin yaşadıklarınızın 10 da birini yaşasam ortalığı yakar boşanırım çocuğum bile olmasına rağmen. Kimse de vazgeçilmez değil ki evlat bile yeri gelirse yani.. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın

Asla altta kalmadım dişli bir kadınım bana yapilanin bin misli karşılığını verdim hani yazılsa çok uzun olur gerek yok
Ama bir çocuğa ne yapabilirsiniz ki ?doveyim mi?evden mi atayim?
hırs yapmıştım sevgi ile düzelir diye ,ama hayır işte her çocuk masum değildir, biyolojik etmenler vardır zaten çok evli kalmadım 2 yılın 8 ayında zaten evleri ayırmıştım,
İlk konumu yazdığımda bebegimi yeni kaybetmiştim, aşırı duygusaldım, şimdi okuyunca gördüm ki yarayı açanın kapatmasını istemişim
Hızla toparlaninca hepsini hayatımdan sildim attım zaten evlilik süresince de onun isteklerine boyun egmedim misal sürekli aile görüşmesine asla gitmedim kanlı bıçaklı oluyorduk yine de girmiyordum sonra da ailesinin yüzüne yüzüne asla isteklerini kabul etmeyeceğimi rencide edici dille söylüyordum
Bosanirsam bu asosyal varlığın mahvolacagini biliyordum bana attığı tehdit mesajları çocuğun benimle ilgili polise yalan beyan vermek istedigjni uzun uzun anlattığı mesajlar vs elimdeydi eğer bosanmazsa bunları kullanacagimi söyleyip tehdit ettim böylece resmi anlamda kurtuldum
Geride yıkılmış, sürekli intihar girişiminde bulunduğu için mevcut devlet memurluğunu riske atan , ağır antidepresan kullanımı sırası artik kendine geçmiş, Ben evlat katiliyim diye ortalıkta dolanan bir meczup var
Ben ukalalık olmasın ama dikkat çeken ozguvenli bi kadınım kaldığım yerden genç kizlik yaşantıma geri döndüm çok şükür

Bu arada kocaman sarılıyorum size çok teşekkür ederim

3 küçük çocuk, çok zor , baştan girmeyin derim

Ben bir başkasının tavsiye ettiği çok iyi dedikleri insanlarla tanışmayı onaylamazdım, sizede öneririm.
iyi bir arkadaş olabilir ama iyi bir eş olabilmişmi olabilecek mi bunu kimse bilemez.
Hiç birimiz arkadaşlarımızla olduğumuz gibi değiliz evimizde.
Sorumluluklar başka, ortam başka dinamik başka o yüzden ay çok iyi arkadaş denilenler yerine kendi seçtiklerinizi deneyimleyin.
Ne istediğinizi sizden iyi kimse bilemez boşanmış olabilirsiniz ama üç çocuklu birinede hiç çocuklu kişi olmaz bana göre.

Yaprak dökümü fikret misin sen nesin uzak dur

evlenip boşanmak artık çok normal ama 3 cocuk çok fazla. 30+ olmanız da sorun değil, 30 dan once evlenen kalmadı gibi bişe. istediğiniz gibi biri çıkar karşınıza. aza tamah edecek bi durumunuz yok bence. bazı hayat hikayeleri olur ok derim, evlensin kurtulsun o noktada değilseniz hiç düşünemeyin bile. bir de 3 cocuk. yaprak dökümünde evin en büyük kızı artık delirmemek için even uzaklaşmak için evlenmişti 3 cocuklu adam ile. anca oyle bi senaryoda hadi bari dersin.

Ahagahha yani en azindan iliskide süreci ifade etmez ne bileyim ya düşünsene kadindan 3 ayri zaman diliminde 3 cocuk yapmis kim bilir ne yasandi da o evlilik bitti yani. Basit bir anlasamadik ayrildik vakasi olmaz gibi geliyo
Anlasamayip sevişen, kazara hamile kalan çok insan var ne bileyim, bazı çiftler bir tek yatak odasında gecinebiliyor... O arada yarınlar yokmuş gibi davranıyorlar sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…